Azosperm için Çakşır Otu

merhaba,çakşır otu gerçekten sperm arttırıyo,hasibenin dediğini bende okudum,tek başına faydalı ama hakiki kökü balla karıştırılıp yendiği zaman daha etkili oluyo.tedaviye başladığımız hafta kullanmaya başladı eşim,2500 ken 10 milyona çıktı 1,5 ayda,hapını duymamıştım ama suyunu duydum,intte satılanların hakiki suyu olduğunu zannetmiyorum,kullandık 1kaç kez bukadar etkili olmamıştı.

merhaba benim eşiminde azosperm problemi var sayımız 225.000 canlı sperm 50.000 gerçekten işe yarıyorsa eğer o ot ve balın ölçüsünü verebilir misin?

arkadaşlar benim eşimdede aynı sorun var hatta biz tesa yaptırıp hücre dondurduk ben internetten bir video izlemiştim sperm artırıcı besinler diye fakat izlediğim bir videoda androloji doktoru sperm sayısını artırmak vs gibi şeylerin besinlerle alakalı olmaıdıgın ama biz hastalara kullanabilirsiniz herhangi bir yan etkisi de olmadıgını söylüyoruz demişti benim kafama takılıyor o kadar insan içiyor yiyor böyle besinleri kimisi n faydası oldu diyor kimisi olmadı diyor kimisi ise alkol sigarayı bırakıp 3 4 sene sonra sperm sayısı sıfır ıken normale dönüyor benimde kafam karışıyor biz yinede içiyoyuz yiyoruz bizde havuç suyu sıkıp içiyoruz kızlar bilginiz olsun ....

meraba arkadaşlar ben atanıza yeni katıldım çakşır otunu bende duydum benim eşindeede maalesef azosperm var çakşıtı denicez bakalım hayırlısı....

ben bunu okuyunca çakşırdan vezgeçtim.
fakat incir zeytinyağı olayını yaptım eşim incir yemeye başladı inşallah vesile olur da biraz olsun sperm sayısı ve hareketi artar

selam benim eşim de çakşır kullanıyor ama bu zeytin yağı incir olayı nedir kaça kaç ölçüsü nü yazabilirmisiniz

rana nur canım ben eşimin sperm sayısı 6 milyonken doğal yoldan hamile kaldım.varikoselle 4 ml dan 6 ya çıktı.şimdi çakşıra başlayalım mı keçi boynunuzu kürü yapıyoruz.bebişimin kalbi durdu 4 aylıkken.

valla bu dondurulmuşlarımlada tutmazssa bütün kürleri denettiricem eşime keçi boynuzu,havuç suyu ,nohut suyu,bal,polen e bide çakşır otunu denerim artık inşallh bana bişey olmaz :KK70:

kızlar ilk başta eşiniz sigara kullanıyorsa mutlaka bıraksın bence.. eşim yıllardır içiyordu sayı 4 milyondu sigarayı bıraktıktan 6 ay sonraki deger 28 milyon tabi yanı sıra doktor birkaçta vitamin ilaçları verdi... şimdide bir aydır keçi boynuzu ve havuç kürünü yapıyoz hayırlısı bakalım....inşallah işe yarayodur bu kürler...

hasibecim eşi varikoselden ameliyat oldu 6. ayda hamile kaldım sperm sayısı 4 m. dan 6 m.a çıktı.bebişimin kalbi durdu 4 aylıkken.yani ümitvar olun rabbim istese hemen olur.

witch26 canım çok güzel bir gelişme ben 4 milyonla hamile kalmıştım inanırsan olur
canım inşallah ama 4 kez tüp bebek yaptırdık hiç tutmadı o yüzden bende umutsuzluk var.. tüp bebekle bile tutmadı hiç normal nasıl olsun diye.. inandırmaya çalışıyom ama kendimi zaman zaman yine karamsarlığa kapılıyorum...

ben çakşır suyu aldım aktardan değişik bi tadı var karanfilli kokuluacı bi tat terettüt ettim açaba tadına bakan varmı bu suyun ben sahte olmasından korkuyorum kocama bişey olmasın internette bi firmanınki 30 ytl ben 10 ytl aldım

çakşır macunu gerçekten yüce rabbimizin bize sunduğu büyük bir ninmet..
bu macunun yararını bizzat eşime denettim.çok memnun kaldım..sperm sayısındaki artış ve uzun süreli ereksiyona yardımcı oluyor..
almak istiyorsanız:
Çakşır ~ Çakşır Macunu, Çakşır Otu, Çakşır Suyu, Çakşır Kökü adresinden güvenle alabilirsiniz..
Rabbim yar ve yardımcımız olsun..

Son düzenleyen: Moderatör:
X