bal, çörekotu, tarçın mucizem nur'ummmm

hayirlisiyla kucagina alir ins...darisi basimiza kizlar...acaba corek otu yedim diyemi erken geldi bu kadar...cok duzensizlesti gecen ay 15 gun gecikti:KK6::KK6::KK6::KK6::KK6:

kızlar hayırlısıyla ben de başladım,inşallah bir faydasını görürüm,sizin verdiğiniz tarife göre hazırladım,çam balına hazırladım ....

bende balıcam yarın yada pazartesi inşalah faydasını görürüz:KK49::KK49:
inşalalh canım 4 gözle iyi haberler bekliyorum hepinizden
kızlar hayırlısıyla ben de başladım,inşallah bir faydasını görürüm,sizin verdiğiniz tarife göre hazırladım,çam balına hazırladım ....
olsum canım sen hayırlısı ile başla kestane balı daha doğal bir bal diye sanırım kestane blaı diyolardı
çörek otundan tadı biraz acı oluyor ama şifa için yiyicem....:emir_bebek:
yani heleki o soğan kürü varya içim dışıma çıkardı ama napalım şifa için
Canim ben persembe aksamina kadar yapacam

Bu arada gun asiri iliski adet bitiminden beri ve pressed jel kullaniyoruz

Gerisi Allah hayirlisini nasip etsin...Insallah yavrumuzla girebiliriz yeni yila
amin inşallah yeni yılda bekleyen herkese allah bir bebek nasip etsin
Canim bu corekotu hormonlari duzenliyormus birde demi...yani faydali bebek olmasada hemen

Birde simdi bu ay olmazsa hamilelik birdahaki sikluslarda aynen devam mi ediliyor bu kure?

Ayyy ilk basta tadi cok fecidi ama alistim artik....

evet birde bu karışım bağışıklık sistemini güçlü tutup kışın kolaykolay hata olmamamızıda sağlıyormuş
tabiki her sıklusta devam edebilrisin yanlız soğan kürünü bir kere yapıcaksın her ay çörekotunu ypabılırsın yumurtlamaya yardımcı bir kür sonuçta

selam kizlar nasilsiniz...bende bu kuru uyguladim/...tabiki adetim bitmisti bir yapayim dedim...sabah aksam bir iki kasik yedim...bende yumurta olusuyor ama zayif...yedim ilacta kullaniyordum adetime 10 gun olmasina ragmen adet oldum...corek otundan mi bilmiyorum...birazdan doktora gidecem bakalim ne diyecek...ins bu ay hayirlisiyla hamis kaliriz...:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

dun yazmışssın yarın doktora gidicem diye inşallah bugun güzel haberlerin vardır :KK34:

Canim ama bu ay sogani adete 10 gun kala tekrar yapmaliyim degil mi saracogluna gore?

valla canım saraçoğluna göre adete 15-20 gun kala sogan kürüne başlıyosun 15 gun yapıyosun zaten kürün sonlarına doğru adet goruyosun. adetinde 2. günü çörekotuna başlıyosun .ama o ay hamile kalınmassa soğan kürü bir kereye mahsus olmak uzere adete 15 gun kala bu sefer sadece 10 gun uygulanıyo .birdahada da tekrar etmeyin diyo 1 sene boyunca çunku bir nevi rahim detoxu olduğu için senede bir sadece. sen ilk soğan kürünü 15 gun yaptıysan ve adetlerınde düzenli ise çörek otu kürüne başla haimle kalana kadar bence. benim adet düzensizliğim olsuğu için oğan kürünü 2 kür şeklinde başlasım ve senede bir kere de yapıyorum.

valla canım saraçoğluna göre adete 15-20 gun kala sogan kürüne başlıyosun 15 gun yapıyosun zaten kürün sonlarına doğru adet goruyosun. adetinde 2. günü çörekotuna başlıyosun .ama o ay hamile kalınmassa soğan kürü bir kereye mahsus olmak uzere adete 15 gun kala bu sefer sadece 10 gun uygulanıyo .birdahada da tekrar etmeyin diyo 1 sene boyunca çunku bir nevi rahim detoxu olduğu için senede bir sadece. sen ilk soğan kürünü 15 gun yaptıysan ve adetlerınde düzenli ise çörek otu kürüne başla haimle kalana kadar bence. benim adet düzensizliğim olsuğu için oğan kürünü 2 kür şeklinde başlasım ve senede bir kere de yapıyorum.

ama adet düzensiliğin varda bir ayda 10 gunluk soğanı yap bence sonra çörek otuna başla

Canim benim adetim bi ara sapitmisti...38 gune kadar falan cikti ama soganla 29. Gun geldi...acaba sence sogani bu ay yapsam mi
10 gun? Hani kurun ikisi kisminida tamamlama babinda?

Canim benim adetim bi ara sapitmisti...38 gune kadar falan cikti ama soganla 29. Gun geldi...acaba sence sogani bu ay yapsam mi
10 gun? Hani kurun ikisi kisminida tamamlama babinda?

olabilir aslında bitincede çörekotuna başla. senin gene iyi ben 6 ayda bir oluyodum resmen soğan kürü kurtardı beni:KK34:

[Bben corek otuna 3.gun basladim yaaa...dun doktora gittim clomid verdi...ikisini bir icersem cok buyuyup kist olusmasin tatlim:KK16::KK16::KK16::KK16:[/B]

kızlar benımde bebm çörekotuu bal tarcın bebesı herkese tavsıye ederım
adetlerım cok duzensızdı 28.gunde falan yumurtluyodum
ama yaptıgım ay 28.gun hamıle oldumu öğrendım

kızlar bız kk da 5 kışı yaptık ayrı zmanlarda ılk yapışımızda oldu
su an kımımızın kucagnda kımımızın göbuşunde

Son düzenleme:
olabilir aslında bitincede çörekotuna başla. senin gene iyi ben 6 ayda bir oluyodum resmen soğan kürü kurtardı beni:KK34:

Canim benim sizin ne kadar olmamisti cocuk?...Insallah bu ay olur....Insallah....beklemek cok zor....

Birde korku var....ya cook beklersem....

kızlar bız kk da 5 kışı yaptık ayrı zmanlarda ılk yapışımızda oldu
su an kımımızın kucagnda kımımızın göbuşunde

Yaren Allah senden binlerce kez razi olsun...

Ya ne guzel boyle destek olmaniz sizin bebekler geldi ama bizleride unutmuyorsunuz ve yardim edip cabaliyorsunu...zaman ayirip.....

Allah yavrunuzu ve sizleri omur boyu mutlu etsin...amin

Yaren Allah senden binlerce kez razi olsun...

Ya ne guzel boyle destek olmaniz sizin bebekler geldi ama bizleride unutmuyorsunuz ve yardim edip cabaliyorsunu...zaman ayirip.....

Allah yavrunuzu ve sizleri omur boyu mutlu etsin...amin

ah tatlım benım ınsan gecmışını hıc unutmamalı
ben hıc unutmuyorum sızlerın cektıgı o özlemı cok ıyı anlıyorum
ınşalla rabbım tez zamanda ısteyen tum arkadaşlarımıza nasıp eder bu mıs kokuyu koklamayı

bende bu aydan sonra yapıcam sonuçları yazarım İncir kürüyle bir yapsam zararı olur mu acaba:44::44:

X