bal, çörekotu, tarçın mucizem nur'ummmm

Kızlar ya bende bu ay çörek otu bal tarçın karışımı kullandım adetime 5 gün var bugün idrarda normal gebelik testi yaptım negatif çıktı sizce erken mi davranmışım sağ kasığımda ara ara sancı devam ediyor

Kızlar ya bende bu ay çörek otu bal tarçın karışımı kullandım adetime 5 gün var bugün idrarda normal gebelik testi yaptım negatif çıktı sizce erken mi davranmışım sağ kasığımda ara ara sancı devam ediyor
canım anca kanda çıkar idrara geçmesi uzun sürüyor ya daha erken olabilir

BM de ilk kez bu ay kullandım bu kürü adetim bir iki gün geçti bekliyorum bklm daha da gecerse test yapicam inşallah

Normalde adetinde gecikme oluyor muydu canım inşallah hamilesindir
En geç bugün olmam gerekirdi diyorum. Hiçbir belirti yok çok nadir 28 . Sarktigi bnm 24. 25. Gün olurum hep. İnşallah vardır bu akşam yada yarın test için gitcem inşallah. Hamile gibi hissediyorum kendimi durdukça

En geç bugün olmam gerekirdi diyorum. Hiçbir belirti yok çok nadir 28 . Sarktigi bnm 24. 25. Gün olurum hep. İnşallah vardır bu akşam yada yarın test için gitcem inşallah. Hamile gibi hissediyorum kendimi durdukça
Ay hadi bakalım canım hayırlı haberlerle gel💕

Bende kolposkopi olucam dedim ya dün oldum ama tam bugünler yumurtlama günüm ve maalesef doktor 20 gün ilişki yasağı verdi.. kür işe yaradı mı bilemicem neyse sağlık olsun sonuçlarım temiz ciksinda

Kizlar bnde bugün başladım adetin ikinci günü diye de bu kist filan oluşturmaz dimi yada çatlama ma olayını yapmaz dimi yumurtlama ya yardımcı ama
Hayır hiç duynadim kist yaptığını aksine yumurtaları daha kaliteli hale getiriyormus Allah rast getirsin canım

Bende kolposkopi olucam dedim ya dün oldum ama tam bugünler yumurtlama günüm ve maalesef doktor 20 gün ilişki yasağı verdi.. kür işe yaradı mı bilemicem neyse sağlık olsun sonuçlarım temiz ciksinda
Geçmiş olsun canım olsun sağlıklı ol da önümüzdeki ay güzel haber alırsin inşallah. Bn se büyük ihtimal sağlık ocağına gidip kan vercem inşallah. Var gibi hissediyorum bakalım nasip dua edin canm

Geçmiş olsun canım olsun sağlıklı ol da önümüzdeki ay güzel haber alırsin inşallah. Bn se büyük ihtimal sağlık ocağına gidip kan vercem inşallah. Var gibi hissediyorum bakalım nasip dua edin canm
Canım inşallah vardır bana da dua et biyopsi sonucum temiz çıksın :KK43:

Canım senin sonucunu merak ediyorum sonucunu bizimle de paylaşır mısın

Kürü kullanan kızlar ilk kez bu ay kullanıyorum.

Regl döngümde ilk gün ve son gün kahverengi yoğun kıvamlı akıntı olurdu ama bu kürü kullanırken bazen su bazen yoğun kıvamda ara ara kahve sarı akıntı oluyor acaba yaşayan var mı? Normal midir? Bir de yumurtlama günü erkene mi kayıyor?

Kürü kullanan kızlar ilk kez bu ay kullanıyorum.

Regl döngümde ilk gün ve son gün kahverengi yoğun kıvamlı akıntı olurdu ama bu kürü kullanırken bazen su bazen yoğun kıvamda ara ara kahve sarı akıntı oluyor acaba yaşayan var mı? Normal midir? Bir de yumurtlama günü erkene mi kayıyor?
Bende yakın bir zamanda kullandım canim ama şuan bı etki yok hiç duymadım bilemiyorum

A Aci_tatli naptin canım HCG baktırdın mi sonuç ne inşallah hamilesindr💕
Canım adetim bir gün gecikince kan testi verdik 399.5 çıktı iki gün sonra yani bu akşam tekrar verdik 900 çıktı Elhamdülillah. İdrar testi de anca bugün alabilmistim hemen pozitif çıktı. Elhamdülillah Rabbim hemen nasip etti ikinci çocuğumuzu istiyorduk ikinci ay oldu inşallah keseyi de kendisini de görürüz inşallah. Kürü de kullandığım ilk aydı ve cook inanarak yemiştim kürü çok şükür Rabbime sana da vesile kılsın canım bu kür hemencecik hayirla olsun inşallah Ümmet -ı Muhammed den evlat isteyen herkese Rabbim tedavisiz dogalindan hamilelik ve evlatlar nasip etsin. Dua et inşallah süreç sağlıklı ilerlesin ne kadar Şükretsem az.

X