bal, çörekotu, tarçın mucizem nur'ummmm

Evet canim oldu banada aynisi.xaten adet dongun28gunse adetin birinci gunumden itibaren baslayip sayiliyo ve 14.gunden sonra yurtlama oluyo .kuru yaparken adet biter bizmez gun asiri iliski tabsiye ediyorum ben her gun iliskide busegerfe erkek spermlerinin kalitesi dusuyor. Birde iliski sonrasi hemen disalmayin ensz 1 saat uzanin :)

Evet canım bu dediklerini yapıyorum inşaallah zamanı gelince olacak. dua et bize Rabbim isteyen herkesi sevindirsin.. Aminnnn...

kızlar dün gece ruyamda burdan biri hamileyim kür sayesinde falan yazmış oluyodu ama kim olduğunu hatırlayamıyorumi şte ya ufffff :KK14:
kızlar inşallahh hepnizden ayrı ayrı haber bekliyorum unutmayın sakın emi:KK52:

kızlar dün gece ruyamda burdan biri hamileyim kür sayesinde falan yazmış oluyodu ama kim olduğunu hatırlayamıyorumi şte ya ufffff :KK14:

:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

bende dün rüyamda burayi gördümmmmmmm

Lalle diye biri mi ne hamile....ve begeniler cok mesajlarda:KK52::KK52::KK52::KK52:

abooooooo kafayi mi yedik neeeeee.....canim ama gercekten cok sagol....verdigin bu güzel destek icin:KK16::KK16::KK16::KK16:

ya ben birde rüyamda gördüm bir yasli adam var ve esi ölmüs,sonra 6 ay falan sonra kadin yavas yavas git gide tekrar dirilmeye basliyor.....ben ve yanimda baska birisi/birileri diyoruz aaaa ama kadin ölmüstü....ben diyorum ki Allah istedikten sonra neden olmasin......:KK14::KK14::KK14:.....Allahim sen herseye kadirsin,sen güldür yüzümüzü.

merhaba kızlar..

ben de bal-çörekotu-tarçın mucizesi ile hamile kalanlardanım. ilk hamileliğimde prl yüksekliği vardı ve o ay hem adaçayı hem de bal-çörekotu-tarçın kürünü yapmıştım ve hamile kaldım. erken yumurtladım, erken öğrendim ve çok güçlü bir gebeliğim oldu. hatta çift yumurtlamışım o da döllense idi çift yumurta ikizim olacaktı.. herneyse.. kızım büyüdü bile, nasipse ikinciyi düşünüyoruz ve kürde 4.günüüümmm :81:

merhaba kızlar..

ben de bal-çörekotu-tarçın mucizesi ile hamile kalanlardanım. ilk hamileliğimde prl yüksekliği vardı ve o ay hem adaçayı hem de bal-çörekotu-tarçın kürünü yapmıştım ve hamile kaldım. erken yumurtladım, erken öğrendim ve çok güçlü bir gebeliğim oldu. hatta çift yumurtlamışım o da döllense idi çift yumurta ikizim olacaktı.. herneyse.. kızım büyüdü bile, nasipse ikinciyi düşünüyoruz ve kürde 4.günüüümmm :81:

Bende tam tersine gec yumurtladim,normalde hep 12. Gun yumurtlardim, busefer 1gunde olsa gecikmeli yumurtladim. Hep diyorum gec olsun guc olmasin :) umarim bu kur hepimizde ise yarar..

bunu bildiğine göre bu kürün kime ait olduğunuda biliyosundur Ha bide bişey daha sorucam ben çicelk balı aldım marketten süzme ona yaptım bu olur mu ki

tatlım merhaba vala ben hıc dıkkat etmedım aldık marketten bı bal yaptık
takılmadık hıc ay cnm ınşalla sendeede ıse yarar

Nihayet başlıyorum küre bugün adetin ilk günü Sanırım yarın başlamam gerekiyormuş bugün yine rüyamda bal gördüm:) sanırım çok düşünmekten oldu Yarından itibaren kullanıcam sizlerle de paylaşıcam yalnız kaç gün yemem lazım bunu[/QU

Bende bu kürü yaptığım ilk ay hamile kaldım ama nasip değilmiş düşük oldu.
ara verme zamanı bitti bu ay 2.ayımdı denedim yine ama bir hafta erken adet oldum neden acaba bilen varmı. ama yine deneyeceğim bugün 3.günüm başladım ne yapayım yaaaaa. yapsammı yapmasammı diye kararsız kaldım. ama başladım inşaallah hayırlısı ile olur. kafamdan atsam olacak biliyorum onuda deniyorum :KK43: ama elde değil işte kafamdan silemiyorum.

tatlım belkıde erken yumurtladın erken adet oldun
cunku bende yaptıgı ay hamıle kaldım gec yumurtlayan ben normal adet görenler gıbı yumurtladım

Dilekcim biraz zorla kendini hamileyim diyen ben olabilirmiyim :)
Bugün yengemin çok tatlı bir oğluşu oldu darısı bütün isteyenlere olsun inşaallah...
Aminnnn :)

Arkadaşlar bu ay klomen ve çatlatma iğnesinde 2. ayımdı. olmadı:KK43: şimdi adetimin 1. günü ve bugün civan perçemi, aslan pençesi ve hayıt tohumuna başladım. adaçayı yağını da hazırladım. tarçın çörekotu bala ne zaman başlamalıyım? ben klomen gibi 5. gün başlarım diyordum ama kafam karıştı şimdi. Nolur bana fikir verin.

Dilekcim biraz zorla kendini hamileyim diyen ben olabilirmiyim :)
Bugün yengemin çok tatlı bir oğluşu oldu darısı bütün isteyenlere olsun inşaallah...
Aminnnn :)
valla canım gelmiyo aklıma bi türlü yoksa geçikmenmi var senin inşallah vardır da hayırlıdır :)
Arkadaşlar bu ay klomen ve çatlatma iğnesinde 2. ayımdı. olmadı:KK43: şimdi adetimin 1. günü ve bugün civan perçemi, aslan pençesi ve hayıt tohumuna başladım. adaçayı yağını da hazırladım. tarçın çörekotu bala ne zaman başlamalıyım? ben klomen gibi 5. gün başlarım diyordum ama kafam karıştı şimdi. Nolur bana fikir verin.

canım çörekotu kürü adetin 2. günü başlanıyo ama tavsiyem zaten saraçoğlununda dediği bu birkaç kürü bir anda yapmayın civanperçemi kürü yapıcaksan sadece onu yap yada sadece çörekotunu yap. aksi bir tepki vermesin vucudun mazallahhh

Bende tam tersine gec yumurtladim,normalde hep 12. Gun yumurtlardim, busefer 1gunde olsa gecikmeli yumurtladim. Hep diyorum gec olsun guc olmasin :) umarim bu kur hepimizde ise yarar..

erken ya da geç önemli olan neticesi diil mi? :KK34: Rabbim hayırlı ise nasip etsin inş. :KK31: kaç aydır yumurtladığımı hissetmiyordum bu ay yine belirtisi başladı soldan soldan geliyorlaarr :21:

erken ya da geç önemli olan neticesi diil mi? :KK34: Rabbim hayırlı ise nasip etsin inş. :KK31: kaç aydır yumurtladığımı hissetmiyordum bu ay yine belirtisi başladı soldan soldan geliyorlaarr :21:

Aynen oyle sekerim,onemli olan sonuc.. ama bu ay yumurtlamam baya degisik.. once hep iki tarafimda agrirdi buay sadece sag kasigimda agri var. Ayrica normalde ovulasyon testi birgun kizarir sonra siliklesirdi, 2 gundur kipkirmizi :) yani onceki aylara gore fark apacik ortada.. umarim sonuc guzel olur :)

canım çörekotu kürü adetin 2. günü başlanıyo ama tavsiyem zaten saraçoğlununda dediği bu birkaç kürü bir anda yapmayın civanperçemi kürü yapıcaksan sadece onu yap yada sadece çörekotunu yap. aksi bir tepki vermesin vucudun mazallahhh[/QUOTE]

canım teşekkür ederim. İşte insan hepsini arka arkaya yapıp sonuca ulaşmak istiyor:KK43:

canım çörekotu kürü adetin 2. günü başlanıyo ama tavsiyem zaten saraçoğlununda dediği bu birkaç kürü bir anda yapmayın civanperçemi kürü yapıcaksan sadece onu yap yada sadece çörekotunu yap. aksi bir tepki vermesin vucudun mazallahhh

canım teşekkür ederim. İşte insan hepsini arka arkaya yapıp sonuca ulaşmak istiyor:KK43:[/QUOTE]
öyle iyi anlıyorumki seni az daha sabır canım inşallah hayırlısı ile olur

X