Gebeliğe Hazırlık ⭐⭐⭐ BAL 🍯 ÇÖREKOTU TARÇIN ⭐⭐⭐

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

merve

consume obey die
Pro Üye
13 Ocak 2020
42.398
153.358
32
➡10 tatlı kaşığı taze öğütülmüş çörek otu
➡10 çay kaşığı tarçın
➡10 yemek kaşığı organik bal

Bu karışımdan her gün 1 yemek kaşığı, adetin ikinci günü başlanıp 12. güne kadar, aç karnına veya yemekten 1,5 – 2 saat sonra yenir.

Bu karışım yumurtaları büyütüp hormonları düzene sokar. Dolayısı ile hamile kalma olasılığı yükselir.
🌸🌸🌸🌸🌸
Tarifimiz bu. Mevzuyla ilgili konular eskiydi. Ben yenisini açmak istedim.
🌿
⚠️⚠️Herhangi bir değerinde düzensizlik olan, özel bir durumu olan tekrar araştırsın. ⚠️⚠️
Umarım faydasını görürsünüz. :anneadayı:

Son düzenleme:
➡10 tatlı kaşığı taze öğütülmüş çörek otu
➡10 çay kaşığı tarçın
➡10 yemek kaşığı organik bal

Bu karışımdan her gün 1 yemek kaşığı, adetin ikinci günü başlanıp 12. güne kadar, aç karnına veya yemekten 1,5 – 2 saat sonra yenir.

Bu karışım yumurtaları büyütüp hormonları düzene sokar. Dolayısı ile hamile kalma olasılığı yükselir.
🌸🌸🌸🌸🌸
Tarifimiz bu. Mevzuyla ilgili konular eskiydi. Ben yeni açmak istedim. Çörekotunun şifasına inanıyorum. Virüsten dolayı tedaviye ara verdiğimiz bu dönemde alternatif bir şeyler denemek istedim.
🌷🌷🌷🌷🌷
Henüz regl olmadım 1 gün gecikti. Ama malzemelerimi temin ettim. Bekliyorum. Burada gelişmeleri paylaşıcam. Umarım güzel sonuçlar alırım. 🤗
:anneadayı:

bilgi için teşekkürler, bakalım deneyelim,
ben de çörek otunun tam bir şifa kaynağı olduğunu duymuştum pek çok kaynaktan
sonuç gören arkadaşlar buraya yazarsa hepimiz feyz alalım... :KK68:

Evet canım amac yumurta büyütmek ya yumurta geliştirici ilaclar da reglin 3./5. Günü filn başlar. Sen ne kadardır istiyorsun bebek. 🤗

ben 5 aydır istiyorum canım, korunmuyoruz ama olmadı işte. ama forumu takip edince hemen olmayan çok insan gördüm, bir amaç uğrunda çabalamak güzel:). umarım yakın zamanda olumlu sonucu görürüz biz de:anneadayı::KK200::dua:

Kızlar ben bu ay denedim bu karışımı, adetimin 2. Günü başladım 10-12 gün sabah aç karna yedim, bakalım faydası olurmu bilmiyorum. Herşey Allahtan🤲🏻

X