Gebeliğe Hazırlık ⭐⭐⭐ BAL 🍯 ÇÖREKOTU TARÇIN ⭐⭐⭐

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Aa çok sevindim adınızaa 🤲
Bu kürü yaptığın ay mı?
Ve şancı oluyir muydu kuru kullandığında kasıklarda?
Bende bir hafta şancı yaptı.

Ve ovulasyon tam pik olm adı sancı bitmesine rağmen, sende nasıldı?
Evet canım kürü yaptığım ay hamile kaldım, önceki ay 25.gun çatladı yumurta bu kürü yaptığım ay 17.gün. öncesinde de 2 gün pik oluyor benim sabit

Aa çok sevindim adınızaa 🤲
Bu kürü yaptığın ay mı?
Ve şancı oluyir muydu kuru kullandığında kasıklarda?
Bende bir hafta şancı yaptı.

Ve ovulasyon tam pik olm adı sancı bitmesine rağmen, sende nasıldı?
Ovulasyon testlerini at istersen canım kacincu gün bugün? Test yapmaya devam et belki geç çatlar inşallah güzel haberler alırsın 💗💗

Ben test yaptım 1 gün gecikme ve negatif. 🤷🏻‍♀️ sen inşallah hamilesindir.
merveeeeeeee son durum nedir gebelik oldu mu ben geriden geldim bayağı :) incir havuç kürü uyguluyorum pcos var bende tüp beebk aşılama çatlatma hepsi negatif. kürün 8. günü bu çörek otu kürünüde uyguluyayım mı ne dersin

merveeeeeeee son durum nedir gebelik oldu mu ben geriden geldim bayağı :) incir havuç kürü uyguluyorum pcos var bende tüp beebk aşılama çatlatma hepsi negatif. kürün 8. günü bu çörek otu kürünüde uyguluyayım mı ne dersin
2 yaşında bebem. Bu olaydan çok sonra 2. tüp bebek tedavisine başlarken doğal geldi. Bu kür çok ara kanama yaptı nefret ediyorum bundan ben 🤣 kür mür hikaye doktor ne diyosa onu dinlemeli. Boşuna hormonlar kurcalanmamalı.

2 yaşında bebem. Bu olaydan çok sonra 2. tüp bebek tedavisine başlarken doğal geldi. Bu kür çok ara kanama yaptı nefret ediyorum bundan ben 🤣 kür mür hikaye doktor ne diyosa onu dinlemeli. Boşuna hormonlar kurcalanmamalı.
bende tüp bebeği 1 ay önce yaptırdım negatif çıktı, sen kür yazdın ya o dikkatimi çekti. doğal oldu dedin bu kür sayesinde mi bacım

bende tüp bebeği 1 ay önce yaptırdım negatif çıktı, sen kür yazdın ya o dikkatimi çekti. doğal oldu dedin bu kür sayesinde mi bacım
Hayır yav. Bu kürü olayın çok başlarındayken denedim ben çaylaktım. Bir sürü kanama yaptı şimdi kür düşmanıyım.

Hayır yav. Bu kürü olayın çok başlarındayken denedim ben çaylaktım. Bir sürü kanama yaptı şimdi kür düşmanıyım.
:KK70: hahahahah neden düşman oldun kürlerle, şuan zaten sağlıklı psikoloji olmuyor ki, beni düşün mesela 2 çatlatma 2 aşılama ve en son tüp bebek hepsi negatif... insanın elinden birşey gelmiyor sağlıkçıyım hemde düşün insan çare arıyor ...

:KK70: hahahahah neden düşman oldun kürlerle, şuan zaten sağlıklı psikoloji olmuyor ki, beni düşün mesela 2 çatlatma 2 aşılama ve en son tüp bebek hepsi negatif... insanın elinden birşey gelmiyor sağlıkçıyım hemde düşün insan çare arıyor ...
E işte bi sürü kanama yaptı diyom ya. Ben daha asla önermem.

X