Saç Rengi ve Saç Boyama Bal rengi Saçı evde elde etmek isteyen arkadaşlar !!

arkadaşlar benim saçlarım sanırım bal rengi size fotomuda koyayım ben aralarında sarı balyaj var ama çok seyrek;

eğer buysa palette 9.0 ile elde edebilirsiniz ben ilk kuaförde yaptırdım sonra çıkan dip boyamı kendim palette ile boyadım

canım boyadan önceki saçın ne renkti ??

karamel o renk mi oluyor? sanki daha koyu olmaz mı? bana hep öyle gibi geliyor ama renkler boya markalarına göre değişiyor sanırım mesela palette de karameli koyu gösterirken voila da o 2.resimdeki gibi gösteriyor :) yani dediğiniz gibi karamelse o, güzel bir renk bana göre ama koyu renk saçta öyle durur mu :KK43: bir de 1.resimdeki renkte acaba bakır kızılı mı? hehe iyice karıştı kafam :)

evet koyu renk saçına kahve köpüğünü deneyen var mı nasıl oluyor koyu renkte?

kestane veya kahveye boyalıysa sacınız bal kopugu asla tutmaz sadece dipleriniz acılır eskı boyalı yerler aynı renk kalır saçınızı açmadan denemeyin

Arkadaşlar benim saçım şu an kahve köpüğü baya bi akdı yanlız bu karışımı uygulasam acaba nasıl olur? Birde oksidanı% 6 lık mı yoksa %9 lukmu kullanıyorsunuz? Fikri olan varsa çok sevinicem denemek istiyorum.

bne açık tenliyim fakat sa. rengim koyu daha önce boyamıştım bal köpüğüne yakın bi renge fakat 2 yıldır nerdeyse hiç boyatmadım saçımı saçım koyu renk nasıl elde edebilrim bu bal köpüğü rengini

benim saçlarım kumral bende saçlarımın uçları sarıya boyamak istemiştim arkadaşımla..violanın altın sarısıyla açık sarıyı karıştırdık bal köpüğü rengi oldu araları..bi iki ay kullandıktan sonra hepsine uygulamayı düşünüyorum....

slm arkadaşlar bende bu rengi denemek istiyorum saçım koyu kumral ama palette natural açık karemele boyadım ama fındık kabuğu rengini aldı...acaba palette kahve köpüğü ve neva color altın sarısını yapsam nasıl olur cvp verirseniz sevinirim...:çok üzgünüm:

arkadaşlar benim saçlarım sanırım bal rengi size fotomuda koyayım ben aralarında sarı balyaj var ama çok seyrek;

eğer buysa palette 9.0 ile elde edebilirsiniz ben ilk kuaförde yaptırdım sonra çıkan dip boyamı kendim palette ile boyadım

bu saç renginden istiyorum saçlarım koyu kumral nasıl elde edebilirim ya

kızlar bu saçlar bal köpüğü değil.ılk resımdekı koyu kumralın üstune sarı balyajlar atılmıs.ıkıncı resımdekıde bakır kızılı gibi bişi bal köpüğüyle alakası yok sorusu olan varsa sorabılır kıslar:)

burenk nasıl oluyo söyleyin lütfen daha değişik saç renkleri var mı acaba söylermisiniz arkadaşlar bu renk hiç hoşuma gitmedi...)))

bence sen hiç saçını boyama yazık sana cnm lütfen boyama, çook kötü olur saçların bir daha aynı rengi tututaramazsın neoluuuuuurrrrrr yapma cnmmm boşuna boyarsın sonra çokk üzülücen ilerde lütfen boyamaaa....)))))

arkadaşlar ben de dün bal köpüğü rengi elde etmek için çalışma yaptım bayağı bi: sonuç tam bal köpüğü değil karamelimsi ama hoşuma gitti sanırım bir iki boyamada oturacak çünkü açma işlemi üstüne boyadığım için karamellik oldu sürdüğüm boyadan değil yani nasıl sizce kızlar bu renk fotoğraf atıuyorum

arkadaşlar eklenti ekleden giriyorum dosya çok büyük diyor yüklemiyor 2.5 mb dosya bilen varsa yardımcı olursa sevinirim yoksa fotoğraf koyamayacağım

merhaba sıteye yenı uye oldum, ben bal rengını kolleston altın sarısı ıle elde edıyorum 15 dk tutunca gercekden hos bır renk elde edıyorsunuz

X