bana da yardım eder misiniz? kendime getirilmeye ihtiyacım var.

esisbur

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Aralık 2019
60
45
33
merhabalar ;
yaklaşık bir ay önce bir konu açmıştım, genel olarak hayatımla alakalı. çok teşekkür ederim bazı arkadaşlar yorum yapıp biraz da olsa kendimi iyi hissetmemi sağladı. fakat son 2 haftadır tekrar eski halime döndüm. sebebi beni terkeden eski erkek arkadaşım..
beni aldattığını ve terk ettiğini yazmıştım. gözümle görmedim aldattığını, yada herhangi bir mesajını birşeyini de yakalamadım. sadece kadınsal hisler bilirsiniz. telefonunu sürekli sessiz de kullanması, cebinden çıkarmaması vs. sosyal medyada sürekli kendi vücudunu teşhir eden kızları takip etmesi ( ki olabilir sosyal medyayı o şekilde kullanmayı tercih etmiş olabilirler yargılamak için yazmıyorum).
3 hafta önce kadar biryerde istemeden denk gelmiştik, planlı değildi. denk geldikten sonra benim bütün engellerimi kaldırmış. tabi birşey yapmadım. beni yılbaşından bir kaç gün önce aradı, geç bir saatte aradığından açamadım sabahta sadece soru işareti olarak mesaj attım ve öyle konuşmaya başladık. görüşmeler sıklaştı, tekrar sevgili gibiydik. fakat kendisi rahata alıştığını yaşının daha genç olduğunu ( bu arada ben 30 yaşındayım kendisi 27) hayatını yaşamak istediğini söyledi. bende onu anladığımı ve saygı duyduğumu söyledim. görüşmeye devam ettik. beraberde kaldık ama aramızda cinsellik adına birşey olmadı, beni akşam 7 gibi alıyordu keyifli zaman geçiriyorduk daha sonra sadece beraber uyuyorduk. ertesi gün akşam 8 9 gibi eve geliyordum. yani 24 saatten fazla beraberdik, telefonu hep ortadaydı şüphelenceğim herhangi birşeyde olmamıştı. onun benden cinsel anlamda bi beklentisi yoktu, benimde ondan. toplasanız böyle 4 kere falan kalmışızdır.
şu son iki gündür tekrar beni boğuyosun, sürekli naptığımı soruyorsun sıkma beni falan demeye başladı. ki yapmıyordum.mesajlarıma geç dönmeye falan başladı ki bir senedir her aradığımda her mesajımda anında dönen insandı. bana beni arama mesaj at ben görünce dönüyorum zaten dedi bende konuşmak istediğimi bu şekilde herhangi bir iletişim de kalamayacağımızı, kurallarla bir iletişim şekli olamayacağını ve beni bu şekilde sindiremeyeceğini söyledim. şimdi size iki gün ara ile bana attığı mesajların ekran görüntüsünü ekleyeceğim. lütfen beni kendime getirin. onu sevmekten vazgeçmek istiyorum. benden önce sadece bi kişiyle uzun ilişkisi olmuş 4 sene. nasıl ilişkş yaşanır nasıl sevilir tadamamış, herşeyi ilk benle yaptı, beni sevdiğini çok değer verdiğini söylüyor. aynı zamanda tutarsız davranıyor. lütfen beni kendime getirin ben artık bu hastalıklı durumdan kurtulmak istiyorum.

Son düzenleme:
Seni sevmiyor.

Kal diyemem diyor.

Sen nasıl kalsam mı diyorsun.

Ya sizi kırmak istemiyorum. Ama anladığım kadarıyla bu mesajlara dahi kirilmamissiniz ki adamin pesinden koşmayı düşünüyorsunuz.

Su durumda demek ki cok sağlamsınız. Kolay kirilmiyorsunuz. Bana da kırılmazsiniz.

Sizi ayak altına alan erkeklerin pesinde koşma amacınız nedir...

Kendinizi zorla sevdirmek mi?

Ben de olsam sizi ezerim. Çünkü sizin anladığınız dil demek ki bu.

Umarım kendinize gelir ve bu adamı her yerden engellersiniz.

benden önce sadece bi kişiyle uzun ilişkisi olmuş 4 sene. nasıl ilişkş yaşanır nasıl sevilir tadamamış,
Bu durumun bir uzun ilişki yaşamasıyla alakası yok yalnız adam çirkin bir ifadeyle durumunu dile getirmiş zaten o kadına söylenen küfrü tercih etmiş ben ise ona p.çlik derim. Yani birini sevmeyi bilmemesinin nedeni sizden önce sadece bir kez uzun ilişki yaşaması değil adamın ilişkiye karşı tutumu böyle. Yapamıyorsanız ayrılın diretmenin ne mantığı var?

Seni sevmiyor.

Kal diyemem diyor.

Sen nasıl kalsam mı diyorsun.

Ya sizi kırmak istemiyorum. Ama anladığım kadarıyla bu mesajlara dahi kirilmamissiniz ki adamin pesinden koşmayı düşünüyorsunuz.

Su durumda demek ki cok sağlamsınız. Kolay kirilmiyorsunuz. Bana da kırılmazsiniz.

Sizi ayak altına alan erkeklerin pesinde koşma amacınız nedir...

Kendinizi zorla sevdirmek mi?

Ben de olsam sizi ezerim. Çünkü sizin anladığınız dil demek ki bu.

Umarım kendinize gelir ve bu adamı her yerden engellersiniz.
iyi niyetle söylediğinizi biliyorum, böyle beni kendşme getirecek söylemlere inanın kızmıyorum.
ona da kırılıyorum, yerle bir oluyorum. ama kendi içimde zavallı gibi onu affetmek için bahaneler arıyorum.
ben sadece kurtulmak istiyorum..
zaman ayırıp cevap verdiğiniz için teşekkür ederim..

Bu durumun bir uzun ilişki yaşamasıyla alakası yok yalnız adam çirkin bir ifadeyle durumunu dile getirmiş zaten o kadına söylenen küfrü tercih etmiş ben ise ona p.çlik derim. Yani birini sevmemeyi bilmemesinin nedeni sizden önce sadece bir kez uzun ilişki yaşaması değil adamın ilişkiye karşı tutumu böyle. Yapamıyorsanız ayrılın diretmenin ne mantığı var?
bahanelere sığınmak değil yanlış anlamayın. önceki konumu okudunuz mu bilmiyorum.
babam tarafından terk edlmiş bir kadınım. yıllarca ayaklarım yere sağlam bastım, terk edilmişliği baba eksikliğini kimse de aramadım. sevmiyosa sevmesin bana adam mı yok dedim. ama o kadar olaylar yaşadım ki bu adam sanırım patlama ve güçsüz kalma noktam oldu. herkesi hayatımdan bir kere de çıkarıyorken bunu çıkartamadım. nedeni ne bilmiyorum. aylardır düşünüyorum işin içinden çıkamıyorum.

bahanelere sığınmak değil yanlış anlamayın. önceki konumu okudunuz mu bilmiyorum.
babam tarafından terk edlmiş bir kadınım. yıllarca ayaklarım yere sağlam bastım, terk edilmişliği baba eksikliğini kimse de aramadım. sevmiyosa sevmesin bana adam mı yok dedim. ama o kadar olaylar yaşadım ki bu adam sanırım patlama ve güçsüz kalma noktam oldu. herkesi hayatımdan bir kere de çıkarıyorken bunu çıkartamadım. nedeni ne bilmiyorum. aylardır düşünüyorum işin içinden çıkamıyorum.
Yok yani hayat sizin tabii ki de.
Aslında ben adamı da anlıyorum böyle adamlar var yani yok değil. Gerçekten sevmeyi bilmeyen sevse aşık olsa bile gözü hep dışarda olan.
Yani böyleleriyle geçinmek zor ya görmezden geleceksiniz ona bu hissi vereceksiniz ki onun en azından sizi yine de sevmesi lazım bu durum için ya da yol vereceksiniz. Seçim sizin :)

Yok yani hayat sizin tabii ki de.
Aslında ben adamı da anlıyorum böyle adamlar var yani yok değil. Gerçekten sevmeyi bilmeyen sevse aşık olsa bile gözü hep dışarda olan.
Yani böyleleriyle geçinmek zor ya görmezden geleceksiniz ona bu hissi vereceksiniz ki onun en azından sizi yine de sevmesi lazım bu durum için ya da yol vereceksiniz. Seçim sizin :)
yardımcı olmak için yazdığınıza samimiyetinize inanıyorum, çok teşekkğr ederim vakit ayırdığınız için. umarım temiz bir aydınlanma işe kurtulacağım :))

Adam seninle gönlünü eğlendiriyor başka kızlarla da birlikte olup fiziki olarak eğleniyor çok bariz belli. 30 olmuş ama ilişki manasında hiç gelişmemiş görünüyor. Ciddi bir ilişki yaşamayi düşünmedigini kendi söylemiş. Bu saatten sonra değişmez. Ayrıca bir erkeğe sen neden hayatıma girdin demektense ben onu neden hayatıma aldım diye kendine sorman lazım. Bundan sana koca, eş olmaz,çocuklarına baba olmaz. senı heryer den engellemis artık neleri görme diye Allah bilir. Bunu siliyorsun ve öldüm bittim çok ciddiyim dese, kapında yatsa dönmüyorsun. Haketmiyor

iyi niyetle söylediğinizi biliyorum, böyle beni kendşme getirecek söylemlere inanın kızmıyorum.
ona da kırılıyorum, yerle bir oluyorum. ama kendi içimde zavallı gibi onu affetmek için bahaneler arıyorum.
ben sadece kurtulmak istiyorum..
zaman ayırıp cevap verdiğiniz için teşekkür ederim..
Şu an üzüleceksin. Ama inan çok kısa bir süre sonra geçecek.

Eğer affedersen defalarca yine yine üzüleceksin.

Şu an 1 kere üzül. Neden kendini defalarca üzesin ki?

Olayabu acidan bak

Kalan ömrünü böyle bir dengesizle mi geçirmek istersin akli başında bir adamla mi?iyi düşün hayatini mahvetme

Adam seninle gönlünü eğlendiriyor başka kızlarla da birlikte olup fiziki olarak eğleniyor çok bariz belli. 30 olmuş ama ilişki manasında hiç gelişmemiş görünüyor. Ciddi bir ilişki yaşamayi düşünmedigini kendi söylemiş. Bu saatten sonra değişmez. Ayrıca bir erkeğe sen neden hayatıma girdin demektense ben onu neden hayatıma aldım diye kendine sorman lazım. Bundan sana koca, eş olmaz,çocuklarına baba olmaz. senı heryer den engellemis artık neleri görme diye Allah bilir. Bunu siliyorsun ve öldüm bittim çok ciddiyim dese, kapında yatsa dönmüyorsun. Haketmiyor
yorumunuz için teşekkür ederim, burdaki yorumlar ile farkında olduğum fakat kabullenemediğim gerçekleri görmeye çalışıyorum, çok sağolun 🤗

Arkadaşın burcu kova mı?
Kova burcu erkekleri bu kafada oluyor da genelde.

Bence ne istediğini bilmeyen bu tip bir erkekle vakit kaybetmeyin

Arkadaşın burcu kova mı?
Kova burcu erkekleri bu kafada oluyor da genelde.

Bence ne istediğini bilmeyen bu tip bir erkekle vakit kaybetmeyin
kova burcu evet, ama benim salaklığım tamamen. çevremdeki insanlar ne görünüş olarak, ne hayat görüşü ne kültürel hiç bir şekilde olmayacağını milyon kere söyledi. ben liseli kız gibi o öyle biri değil diye kendimi avuttum. sonuç. kova kadar boş bir adam için depresyon...

kova burcu evet, ama benim salaklığım tamamen. çevremdeki insanlar ne görünüş olarak, ne hayat görüşü ne kültürel hiç bir şekilde olmayacağını milyon kere söyledi. ben liseli kız gibi o öyle biri değil diye kendimi avuttum. sonuç. kova kadar boş bir adam için depresyon...

Bu burcun insanlarının yapısı bu aslında biraz
Kafa yapısı uyan birisi mükemmel de anlaşabilir ama belli ki aynı frekansta ve bakış açısında değilsiniz

Yanlış olan şeyin farkında olmanız çok çok önemli bence
Geriye tek bir şey kalıyor o da yol vermek ve kendinizi kurtarmak

Bu adam sizi sevmiyor.kal yada git diyemem diyor.seven adam böyle yapmaz.seven insan hep aklı sevdiginde olur.gun içinde arar sesini duymak ister.arama mesaj attığında dönerim.diyor.yani hayatında biri de var.cok müsait olmuyor senle uğraşmak istemiyor. Sana değer veren aklı sende olacak gözünün içine bakacak değer veren insani hayatına al.boyle öküzlerle hayat geçmez.ben eşimle 7 sene flört edip evlendim.simdi 11 senelik evliyim.bunu neden söylüyorum. Senin yazdıklarının hiçbirini ciddi düşünen aklı başında bir erkek yapmaz.gezip bozup vakit geçireyim diyen adamlar yapar. sen onun için yedek olacaksın hep.cani istediginde sana yazacak.cani istemediğinde yazmayacak.

Bu burcun insanlarının yapısı bu aslında biraz
Kafa yapısı uyan birisi mükemmel de anlaşabilir ama belli ki aynı frekansta ve bakış açısında değilsiniz

Yanlış olan şeyin farkında olmanız çok çok önemli bence
Geriye tek bir şey kalıyor o da yol vermek ve kendinizi kurtarmak
kafamız çok uyuyor ilişkiye bakış şeklimiz hariç:)) herşeyi konuşup paylaşabiliyoruz ama o kadınlar konusunda doyumsuz ve bunu bilip susmamı bekliyor yüzsüzce. evet en iyisi kurtarmak..

X