bana da yardım eder misiniz? kendime getirilmeye ihtiyacım var.

Ilk once sen kendine deger ver ki karsinda ki de versin.bu kadar aciz davranma.bi kalk ayaga silkelen.seni sevmeyen biri icin kendini uzdugune deger mi?
değmiyor, ben üzülürken o şimdi kimleri ayarlayabilirim diye ne diller döküyordur:)) böyle böyle soğuyacağım sanırım..

tüm bunların bilincindeyim fakat sevgiden mi nedendir mantığımı kullanamıyorum..
Sana kendımden örnek vereyım birine aşık oldum 5 sene ilişkimiz oldu ben ünideyken o polıs okulundaydı psıkolojısını dahı cektım naptı bılıyor musun eskı sevgılısıyle aldattı bunu tesadufen öğrendim bır de ciddiydık düşün kız beni biliyormuş kendısı söyledi böyle midesizlerdi tek derdı cinsellıkmış ben buna karşıydım dıye aldatmış şok oldum kı ben para gıtmesın dıye cafede bıle oturmazdım dışarda gezerdık kendı kıymetını kendın bıl şuan bırıyleyım bana o kadar değer verıyor kı üstüme titriyor ama aşık değildim ama bana olan sevgısıne duygu besledım bu yüzden kim değer veriyorsa kimle eğleniyorsan onu seçmelisin bu zamana kadar sevdım de ne oldu ıyıkı bunu seçtim diyorum ıyı kı bırlıkteyım önce sen kendıne kıymet ver ve şu dallamanın aferdersin g... ne tekmeyi vurrrrrrr

Sana kendımden örnek vereyım birine aşık oldum 5 sene ilişkimiz oldu ben ünideyken o polıs okulundaydı psıkolojısını dahı cektım naptı bılıyor musun eskı sevgılısıyle aldattı bunu tesadufen öğrendim bır de ciddiydık düşün kız beni biliyormuş kendısı söyledi böyle midesizlerdi tek derdı cinsellıkmış ben buna karşıydım dıye aldatmış şok oldum kı ben para gıtmesın dıye cafede bıle oturmazdım dışarda gezerdık kendı kıymetını kendın bıl şuan bırıyleyım bana o kadar değer verıyor kı üstüme titriyor ama aşık değildim ama bana olan sevgısıne duygu besledım bu yüzden kim değer veriyorsa kimle eğleniyorsan onu seçmelisin bu zamana kadar sevdım de ne oldu ıyıkı bunu seçtim diyorum ıyı kı bırlıkteyım önce sen kendıne kıymet ver ve şu dallamanın aferdersin g... ne tekmeyi vurrrrrrr
ya sizin adınıza çok sevindim, umarım hep böyle mutlu olursunuz 🤗
o söylediği mesajlardan sonra istemiyorum zaten, tek derdim dediğim gibi hırsss geri dönsün ve eski salak beni bulamasınn

ya sizin adınıza çok sevindim, umarım hep böyle mutlu olursunuz 🤗
o söylediği mesajlardan sonra istemiyorum zaten, tek derdim dediğim gibi hırsss geri dönsün ve eski salak beni bulamasınn
Ayy yok o hırs bende olmuştu intikam istiyordum ki ıkı yıl kendıme gelemedım kımseye guvenemedım sonra bı ilişkim oldu o ıyıydı de başka nedenlerden bıtırdım sonra salak bana onunla nişanlıyken utanmadan yazdı aılem onu ıstemıyor aslında ben senınle evlenmek ıstemıyorum dıye ama verdım ayarı engelledım . Sen bak bir süre sonra dıycen ki ne deliymişim takıyorum dönse bile içinden gelmicek o hırs falan sen şuan başka şeylerle uğraş zaten yazar ayarı ver ıstemıyorum dıye

Ayy yok o hırs bende olmuştu intikam istiyordum ki ıkı yıl kendıme gelemedım kımseye guvenemedım sonra bı ilişkim oldu o ıyıydı de başka nedenlerden bıtırdım sonra salak bana onunla nişanlıyken utanmadan yazdı aılem onu ıstemıyor aslında ben senınle evlenmek ıstemıyorum dıye ama verdım ayarı engelledım . Sen bak bir süre sonra dıycen ki ne deliymişim takıyorum dönse bile içinden gelmicek o hırs falan sen şuan başka şeylerle uğraş zaten yazar ayarı ver ıstemıyorum dıye
onu yaptığım gün burada büyük harflerle yazıcam, kurtuldum diye :))

onu yaptığım gün burada büyük harflerle yazıcam, kurtuldum diye :))
Hayırlı olsun derız bız de ilk sana değer veren biriyle tanıştığında haber et :halay:sana tavsiye hemen hemen aynı yaştayız tipe falan bakma aıle yapın aynı olsun sohbet ederken hoşuna gidiyor mu dıkkat et sonra yanında eğleniyor musun mutlu ediyor mu cimri mi bı tart bir de eğitim durumuna da dıkkat et bu bıle bazen çok önem teşkil edebiliyor

Hayırlı olsun derız bız de ilk sana değer veren biriyle tanıştığında haber et :halay:sana tavsiye hemen hemen aynı yaştayız tipe falan bakma aıle yapın aynı olsun sohbet ederken hoşuna gidiyor mu dıkkat et sonra yanında eğleniyor musun mutlu ediyor mu cimri mi bı tart bir de eğitim durumuna da dıkkat et bu bıle bazen çok önem teşkil edebiliyor
bunun hiç bir koşuluda bana uymuyor. sadece yanında eğleniyorum, mutluyum, cimri değil ve be istersem yapar:))

şuan hiçbişry yapmıyorum, bi öncesinde 15 gün sonra gelmişti yine hiç bi şekilde ulaşmamıştım. şimdi pek geleceğini zannetmiyorum :)
send4n emin istersen git diyo kal demem diyo bu lafin üstüne kalırsan heee nasılsa elimin altında bu dicek

bahanelere sığınmak değil yanlış anlamayın. önceki konumu okudunuz mu bilmiyorum.
babam tarafından terk edlmiş bir kadınım. yıllarca ayaklarım yere sağlam bastım, terk edilmişliği baba eksikliğini kimse de aramadım. sevmiyosa sevmesin bana adam mı yok dedim. ama o kadar olaylar yaşadım ki bu adam sanırım patlama ve güçsüz kalma noktam oldu. herkesi hayatımdan bir kere de çıkarıyorken bunu çıkartamadım. nedeni ne bilmiyorum. aylardır düşünüyorum işin içinden çıkamıyorum.
Sizi istemedigi icin daha cazip gelihor sadece o yuzden cikartip atamiyorsunuz.
Kacan kovalanir misali..
Net yani guzel vakit geciriyoruz ama ciddi bir seyler bekleme beni yorma soru sorma iliskimiz varmis gibi davranma demis iste.
Susacaksan yormayacaksan kal yoksa git demis..

Sizi istemedigi icin daha cazip gelihor sadece o yuzden cikartip atamiyorsunuz.
Kacan kovalanir misali..
Net yani guzel vakit geciriyoruz ama ciddi bir seyler bekleme beni yorma soru sorma iliskimiz varmis gibi davranma demis iste.
Susacaksan yormayacaksan kal yoksa git demis..
sanırım, etrafımda beğenen tanımak isteyen düzgün insanlarda var, bu kim ki beni istemiyo diyip hırslanıyorum da :))
bende yormadım, gittim..

ben yazmayı kestim artık:)) öyle gayet rahat takılıyor benimle duygusal açlığını gideriyor ki bu son 1.5 aydır böyle 15-20 günü de ayrıydık zaten. ondan öncesi gözümün içine bakardı. yavaş yavaş akıllanacağım umarım
Bak bir arkadaşımın kuralını söyleyeyim sana; eğer yanyana bir fotoğrafımız yoksa; eğer belli bir süre içinde o fotoğraflar sosyal medyada paylaşılmıyorsa ve aile, arkadaş ile tanıştırılmıyorsa o ilişkiden bir cacık olmaz derdi. Bu kural öğrenciler ve düzenini yeni kuranlar için geçerli değil tabii ki ama belli bir yaştan sonra insan ciddiyet istiyor illa ki

Bak bir arkadaşımın kuralını söyleyeyim sana; eğer yanyana bir fotoğrafımız yoksa; eğer belli bir süre içinde o fotoğraflar sosyal medyada paylaşılmıyorsa ve aile, arkadaş ile tanıştırılmıyorsa o ilişkiden bir cacık olmaz derdi. Bu kural öğrenciler ve düzenini yeni kuranlar için geçerli değil tabii ki ama belli bir yaştan sonra insan ciddiyet istiyor illa ki
yok ailesiyle tanışıyorum beraber tatile gitmişliğim de var, arkadaşlarının tamamı da beni bilir, 1000 i geçkin fotomuz vardır belki :)) bende bunları göz önünde bulundurup bir yıldır seviyor zannediyordum ama...

yok ailesiyle tanışıyorum beraber tatile gitmişliğim de var, arkadaşlarının tamamı da beni bilir, 1000 i geçkin fotomuz vardır belki :)) bende bunları göz önünde bulundurup bir aydır seviyor zannediyordum ama...
Sevgili olduğunuzu biliyorlardı yani? E madem insta da fotolarınız var o zaman diğer kızları nasıl tavlıyor? Çok mu yakışıklı, çok mu zengin? Ortalama bir tipse kim niye sevgilisi olan bir adamla uğraşsın diyeceğim de...neler okuyoruz.

Sevgili olduğunuzu biliyorlardı yani? E madem insta da fotolarınız var o zaman diğer kızları nasıl tavlıyor? Çok mu yakışıklı, çok mu zengin? Ortalama bir tipse kim niye sevgilisi olan bir adamla uğraşsın diyeceğim de...neler okuyoruz.
biliyorlardı, ailesi ile yazlıkta 3 4 gün geçirdim. yok hayır beraber çok fotomuz var, sosyal medyada sadece hikaye kısmında paylaşırdı. orda da engellemiştir görmesini istemediklerini :)) çok yakışıklı mı bence öyle ama çevreme göre her sokağı döndüğünde bu tip bitane var :)))

biliyorlardı, ailesi ile yazlıkta 3 4 gün geçirdim. yok hayır beraber çok fotomuz var, sosyal medyada sadece hikaye kısmında paylaşırdı. orda da engellemiştir görmesini istemediklerini :)) çok yakışıklı mı bence öyle ama çevreme göre her sokağı döndüğünde bu tip bitane var :)))
Anladım. Yani dediğim gibi bu çocuk ciddiyetten çok uzak. Gezeyim tozayım yatayım içeyim derdinde. Böyle ilişki istiyorsanız okey ama istemiyorsanız bence bırakın gitsin.

X