Bana mı anormal geliyor?

Eşiniz sizi sevmiyor, beğenmiyor, doğal olarak da istemiyor. Siz niye buna gözünüzü kapatıyorsunuz, niye gerçekleri kabullenmiyorsunuz?

Eşinizin söylediği bahanelerin evliliğinizin başından beri geçersiz olduğunu gayet iyi biliyorsunuz. Ne bekliyorsunuz bir mucize olacak ve adam sizi sevecek mi? Üzgünüm ama imkansız.
Sorsan çok begenıyormuş

Kesinlikle yorgunlukla vs alakası yok. bir bardak su almaya bile hâli olmayan eşim aynı gece birlikteliği kendi teklif eder. Başta demagoji yapıyor yorgunum diye zannediyordum ama 2-3 sene geçti gerçekten adamın kılını kipirdatacak hali olmasa bile birlikteliğe asla yok değil 😅 yorgunluk tam bir bahane. Umarım çözmek için çaba gösterir
Yorgunluğa da anlam verdık diyelim ki insan hiç mi aklına gelmez. Regl oldum tamam ya sonrası ya öncesi.

Hayır tam tersi yaralı kan değerleri daha sağlıklı oluyor asıl amacı yoğun kanaması olan kadınlar için zaten 4 senedir hiç bir şikayetim olmadı hatta daha sağlıklı oldum tek dezavantajı ayyyyy başım deme şansınız bitiyor 🤣🙈 istediğiniz zaman......ve istediğiniz zaman deniz havuz ve tatiller sorunsuz geçiyor
Siz söyleyince internetten baktım biraz okudum yoğun adet kanaması gelenlere takıyorlarmış ben cesaret edemem her doktor da ha deyince ondan takmaz sanırım

Çok şükür evet, alanında dünyaca önderlikleri kabul gören insanlardan senelerce eğitim aldım.
Ve en temel öğretileri de ‘zattiru zutturiyim’ diyene inanmayacaksın, ard yöresini araştıracaksın, bir bilgi ile fikrin nüansına daima dikkat edeceksin oldu.
Sizi biraz eşeledim, ıhh boş çıktı:KK66:
İşte şimdi siz gidin kime yutturuyorsanız bu düşüncelerinizin ‘uzmanlık’ adı altında doğruluğunu, onlara yedirin, de hayde…
İstediğin kadar bomboooos yaz ciz.
Bir adam bir kadına yanaşmıyorsa psikolojik fizyolojik rahatsızlık yoksa o kadını arzulamıyordur. Noktaaa. Bunu 100 adama sor 98 i bu cevabı verecek.

Siz talep ederseniz doktor lar takıyor rapor çıkarıp eczaneden gidip alıyorsunuz onlar takıyor koruma oranı en yüksek Bence regli olmayınca hamile kalmak neredeyse imkansız oluyor spiral kayma olsa bile

Şöyle diyor, böyle diyor yazmışınız mesela "sorsan çok beğeniyormuş" yazmışınız, yanlış anlamayın niyetim sizi kırmak değil ama bence bir insanın gerçek duygularını belli eden söyledikleri değil yaptıklarıdır. Ya beğenmiyor yada bir sağlık sorunu var ve bunu kompleks yapıp sizden gizliyor.
Ama dikkatimi çeken başka birşey, adam zaten kendisi temizlikçi çağırmanızı söylemiş sizde hala kıyamayıp kendiniz yapıyorsunuz. Ben malesef bu dünyada fedakar insanların kıymetinin bilindiğini hiç görmedim, buna kendimde dahil, bu yüzden hazır kendi demişken çağrın birini gitsin, inanın bana böyle kıyınca daga kıymetli olursunuz.

Olabilir yollar insanın tutkusunu azaltabilir. Saygı da azalmışsa bu tehlikeli. Terapist gerek ya da iki taraflı konuşmanız

Neden böylesin dedim yine insan karşısında kadın soyunup giyinirken hiç mi etkilenmez. Ben giyinirken sen üzerime mi atlıyorsun dedi😃

Neden böylesin dedim yine insan karşısında kadın soyunup giyinirken hiç mi etkilenmez. Ben giyinirken sen üzerime mi atlıyorsun dedi😃
Atlarım ne var deseydin insanın kocası yahu atlasan ne olacak siz benim yazdığım taktiği uygulasanıza birkaç gün ben çok merak ediyorum ne olacak her gün istisnasız özenli olun yatak odasında giyinirken o gelirken aniden çıkın onun yanında giyinmeyin soyunmayın ama günlük saçlarınız fönlü olsun duzlestiriciniz var mı bilmiyorum ütüyle de olur fön cekemezseniz kas bıyık evde kendiniz alıyorsanız alın mutlaka ya da kuaföre gidin evde de sade bir makyaj yapin güzel giyinin ama ona hiç pas vermeyin istediği kadar sizi güzel ya da çekici bulmasın bu iş güzelliğe bakmıyor ne adamlar nasıl kadınlarla evleniyor iş cazibede siz bu işi biraz çalışın eğer kocanızi seviyorsanız 2 çocuğunuz var bu adami kendinize döndürmeniz lazım hatta öyle peşinizden koşsun ki siz de zevk alın bundan

Atlarım ne var deseydin insanın kocası yahu atlasan ne olacak siz benim yazdığım taktiği uygulasanıza birkaç gün ben çok merak ediyorum ne olacak her gün istisnasız özenli olun yatak odasında giyinirken o gelirken aniden çıkın onun yanında giyinmeyin soyunmayın ama günlük saçlarınız fönlü olsun duzlestiriciniz var mı bilmiyorum ütüyle de olur fön cekemezseniz kas bıyık evde kendiniz alıyorsanız alın mutlaka ya da kuaföre gidin evde de sade bir makyaj yapin güzel giyinin ama ona hiç pas vermeyin istediği kadar sizi güzel ya da çekici bulmasın bu iş güzelliğe bakmıyor ne adamlar nasıl kadınlarla evleniyor iş cazibede siz bu işi biraz çalışın eğer kocanızi seviyorsanız 2 çocuğunuz var bu adami kendinize döndürmeniz lazım hatta öyle peşinizden koşsun ki siz de zevk alın bundan
Canım benım desteğin için teşekkür ederim düzenli giderim kuaforume zaten yalnız şu dediğini yapcam yüz vermıycem direkt çıkacağım

X