Bana mı anormal geliyor?

2 sene önce de kocam benimle beraber olmuyor diye konu açmışsınız.

Seksi bir şeyler giydim utanmıyor musun bunu giymeye deyip alay etti, nişanlıyken gelinlik denedim beğenmedim gelinlik güzel sende iş yok göğsün küçük dedi, ellerin yaşlı eli gibi buruşuk dedi... Adam sizi eşi olarak görmüyor, evin hanımı çocuğunu anası o kadar. Hatta çocuğu parka götürürken özellikle diğer çocukların annesini kolluyor da yazdınız.

Niye zorluyorsunuz? Gençsiniz, enerjiniz yaşam isteğiniz ihtiyaçlarınız gayet normal. Niye ayrılmayı düşünmüyorsunuz? Cinsellik yok evliliğinizde. Üzgünüm ama adam sizi sevmiyor, instagramda kadınlara bakıyor, diğer anneler varken parka koşarak gidiyor... Başkasının olmadığına emin misiniz?

2 sene önce de kocam benimle beraber olmuyor diye konu açmışsınız.

Seksi bir şeyler giydim utanmıyor musun bunu giymeye deyip alay etti, nişanlıyken gelinlik denedim beğenmedim gelinlik güzel sende iş yok göğsün küçük dedi, ellerin yaşlı eli gibi buruşuk dedi... Adam sizi eşi olarak görmüyor, evin hanımı çocuğunu anası o kadar. Hatta çocuğu parka götürürken özellikle diğer çocukların annesini kolluyor da yazdınız.

Niye zorluyorsunuz? Gençsiniz, enerjiniz yaşam isteğiniz ihtiyaçlarınız gayet normal. Niye ayrılmayı düşünmüyorsunuz? Cinsellik yok evliliğinizde. Üzgünüm ama adam sizi sevmiyor, instagramda kadınlara bakıyor, diğer anneler varken parka koşarak gidiyor... Başkasının olmadığına emin misiniz?
Böyle bir herif için boşuna biz de hanımefendiye yöntemler söyledik değmez böylesi için de napmaya evlenmiş madem gelinliğe bile iltifat etmeyen adam

Her göt meme gördügünde kalkıyor diye bi cümle söylemedim. :)) bunu nerenizden uydurdunuz.
İstenmemek bi suc mudur? Yoo arzular değisir :)
Sacma sapan duygusal tepkimelere girmissinz.
Bi yaraya mı dokundum istemeyerek?
Saglıklı her erkek uyandıgında ereksiyon olarak kalkar hanımefendi, hatta saglıklı rem uykusunu tamamlamıs bi adam gece de 2-3 kere de olabilşr. Yani beyne sex sinyali giderken ortada psikolojik bir sorun, yada hastalık yoksa adam 10 gün önce yaptıgı sexin doyumuna devam etmez. Bunu istediğin psikologa psiyatr sexolog sorabilirsin.☺️
Bunu da okudugum bölüm itibariye tüm duygusallıklardan uzak ve formal sekilde anlattın.
Umarın anladın.
He siz yine de meme göt görünce kalkmayanlar ile konuyu low sekilde açıklamaya devam edin tabi
Sexolog yerine ürolog baz alsaydınız söylediklerinizin bir önemi olabilirdi😂
Ayrıca erkek olmadığıma göre gocunacak bir şeyim yok, 365 gün ereksiyon olmuş şekilde uyanılacağını bilemem, keza siz de öyle.
Ürologlar da bilmiyor ne yazık ki, sahi sizin bilginiz neye dayanıyordu?

Hormonlu spiral taktırdım reglim kesildi 4 senedir hiç regli olmuyorum 🤣🙈 canımız ne zaman isterse artık bahaneler ortamdan kalkıyor ayyy başın deme şansı ortadan kaldırmak güzel oldu tavsiye ederim 🥰 kizlar

Sexolog yerine ürolog baz alsaydınız söylediklerinizin bir önemi olabilirdi😂
Ayrıca erkek olmadığıma göre gocunacak bir şeyim yok, 365 gün ereksiyon olmuş şekilde uyanılacağını bilemem, keza siz de öyle.
Ürologlar da bilmiyor ne yazık ki, sahi sizin bilginiz neye dayanıyordu?
Sayet insan fizyolojisi biraz bilseydiniz bilirdiniz :)
Biseyi bilmemek ayıp değil, öğrenmemek ayıptır.simdi ben seni eğiticem
Erkekte sabah ereksiyonu ergenlik sonrası tüm erkeklerde görülen bi durumdur. Erkek üreme sisteminin gayet normal bi reaksyionudur. Sabah sertlesmenin düzenli olarak ortaya cıkması penise giden damarların be sinirlerin saglıklı oldugu anlamına gelir.
Sayet sabah erektesi olmuyorsa erektil disfonksiyondan söz edilebilir.
Haricinde hastalık depresyon vb etken yoksa her sabah beyni üreme sistemi sinyali ile uyanan erkek yanındaki esine yanasmamazlıl yapmaz. Hem seanslarda hem kendi meslektaslarmın seanslarında alınan sonuc birini sevmekle arzulamak farklı oldugu, ve sexüel anlamda yanasmayan erkeğin eğer fizyolojik psikolojik anlamda sorunu yoksa esine arzusunun olmadıgını gördük.
Sanırım yeterince net bi acıklama olmustur.
Allah yardımcınız olsun

Neden yanlış anlaşılsın ki? Libidonuzun yüksek olması, cinselliği seven taraf olmak ayıp bir şey değil.
Kadınların libidosu yoktur denen şehir efsanesinden uzaklaşalım.
Ayrıca eşiniz de normal değil, bu zamane erkeklerine ne oldu bilmiyorum hepsi yeni gelin gibi.

Merhabalar umarım yargılamadan dalga geçer tarzda yorumlar yapmadan cevap verırsınız. Eşimle ilgili daha önceki konularım var bilenler bilir. Çalışan bir bayanım iki çocugum var. Eşim cinsellik konusunda bana soğuk geliyor. Belki de ben abartıyorum tam kanaat getiremedim. Daha önce bu konuda karşıma alıp çok konuştugum da oldu. Yanlış anlaşılmasın lütfen cinsellik düşkünü olduğum için değil bu kadarı da fazla dediğim için belki de ilgi beklediğimden bilemedim. Araya çok uzun süreler girmesine rağmen adam yorgunum vs diyerek geçiştirmeye calışıyor zannımca.. Regl uzun sürüyor vs gibi sebepler evet sürüyor bir hafta diyelim sonra insan istekli olmaz mı sonrası için mesela 15 gün gibi bir süre geçtiyse aklına gelmez mi. Son olayımız brn ev temizliğine giiştim temizlikçi çağırmamı söylemişti çok fazla bir ücret isteyince yavaş yavaş kendim yapayım dedim. Temizlik yaptıgımı görünce cam açıkken bağırmaya başladı uff puff brnım uykum var sen şimdi yardım istersin ama nadıl bagırıyor neler diyor anlatamam. Şaşırmadım amaç zaten yardım talep etmemiş engellemekti. Ben zaten yorgunum uykusuzum. Sonra da kadın yerine koymuyorsun dersin falan dedi söylediğim konu için bir gün öncesinde konuşmuştuk. Sende ya da ben de tuhaflık var demiştim. Araya o kadar gün girmesine rağmen istemiyorsun nasıl oluyor bu iş demiştim. Onu diyor yani ben ayakta duramıyorum evde amelelik yaptırıyorsun dedi. Sonra da uyudu.. Düşündüm acaba ben mi abartıyorum diye ama hayır sanki ben bu adamın karşısında soyunup giyiniyorum vs. Hiç mi aklına gelmıyor .. Regl sonrası uykum geldi yorgunum velhasıl 15 gün bana göre genç bir erkek için fazla.. Hiç mi dinlenmiyorsun veya sen istediğin zaman oluyor istemediğinde araya günleri sokabiliyorsun. Bahanemiz regl oldun peki öncesi ve sonrası.. Lütfen bana bunun normal olup olmadıgını anlatmak için yardımcı olun

İstemiyor sizi bariz belli.
Herşey illa cinsellik değil.
Seven erkek sarılır, öper vs vs
Ayrıca çok uzun süreler yapmamak için.
Benim eşim en fazla bir gün dayanır (regl dışında) 🤣
Ayrıca o bağırması vs hep üste çıkmak için.
Alın karşınıza konuşun ciddi ciddi, baktınız değişmiyor gönderin gitsin.

Sayet insan fizyolojisi biraz bilseydiniz bilirdiniz :)
Biseyi bilmemek ayıp değil, öğrenmemek ayıptır.simdi ben seni eğiticem
Erkekte sabah ereksiyonu ergenlik sonrası tüm erkeklerde görülen bi durumdur. Erkek üreme sisteminin gayet normal bi reaksyionudur. Sabah sertlesmenin düzenli olarak ortaya cıkması penise giden damarların be sinirlerin saglıklı oldugu anlamına gelir.
Sayet sabah erektesi olmuyorsa erektil disfonksiyondan söz edilebilir.
Haricinde hastalık depresyon vb etken yoksa her sabah beyni üreme sistemi sinyali ile uyanan erkek yanındaki esine yanasmamazlıl yapmaz. Hem seanslarda hem kendi meslektaslarmın seanslarında alınan sonuc birini sevmekle arzulamak farklı oldugu, ve sexüel anlamda yanasmayan erkeğin eğer fizyolojik psikolojik anlamda sorunu yoksa esine arzusunun olmadıgını gördük.
Sanırım yeterince net bi acıklama olmustur.
Allah yardımcınız olsun
‘Seni eğiticem’.
Kusura bakma da git muhabbet kuşu al onu eğit ‘sen’.
Hala bana seans diyorsun, işte sosyal bilimlerin en büyük hatası matematik formülü gibi insanı tektipleştirmesidir.
Sizin seanlarınız ve meslektaşlarınızın seansları sonucu ortaya ancak varsayım atabilirsiniz ‘genelgeçer’ yargılar sunamazsınız, haddinizi bileceksiniz yani:KK66:

Evet bilmemek ayıp değil, tıp alanından öğrendiğiniz birkaç bilgi ile mesleğinizi ya da işinizi ya da her ne halt ediyorsanız onu doğru gibi dayatamazsınız.
Ki önermeniz yanlış çünkü en başta hata yaptınız, adamın fizyolojik olarak sağlıklı olduğunu varsaydınız!!!

‘Seni eğiticem’.
Kusura bakma da git muhabbet kuşu al onu eğit ‘sen’.
Hala bana seans diyorsun, işte sosyal bilimlerin en büyük hatası matematik formülü gibi insanı tektipleştirmesidir.
Sizin seanlarınız ve meslektaşlarınızın seansları sonucu ortaya ancak varsayım atabilirsiniz ‘genelgeçer’ yargılar sunamazsınız, haddinizi bileceksiniz yani:KK66:

Evet bilmemek ayıp değil, tıp alanından öğrendiğiniz birkaç bilgi ile mesleğinizi ya da işinizi ya da her ne halt ediyorsanız onu doğru gibi dayatamazsınız.
Ki önermeniz yanlış çünkü en başta hata yaptınız, adamın fizyolojik olarak sağlıklı olduğunu varsaydınız!!!
Bak suan eğitimi aldın sırf kendince tez geliştirmek icin kelimelerime takılıp laf-ı güzaf yapıyorsunuz.
Takılmaua devam et kolay gelsin

Eşinizin mastürbasyon alışkanlığı olabilir, ki büyük ihtimal öyle

Kesinlikle yorgunlukla vs alakası yok. bir bardak su almaya bile hâli olmayan eşim aynı gece birlikteliği kendi teklif eder. Başta demagoji yapıyor yorgunum diye zannediyordum ama 2-3 sene geçti gerçekten adamın kılını kipirdatacak hali olmasa bile birlikteliğe asla yok değil 😅 yorgunluk tam bir bahane. Umarım çözmek için çaba gösterir

O da neymiş ilk defa duydum sağlığa zararlı değil mi?
Hayır tam tersi yaralı kan değerleri daha sağlıklı oluyor asıl amacı yoğun kanaması olan kadınlar için zaten 4 senedir hiç bir şikayetim olmadı hatta daha sağlıklı oldum tek dezavantajı ayyyyy başım deme şansınız bitiyor 🤣🙈 istediğiniz zaman......ve istediğiniz zaman deniz havuz ve tatiller sorunsuz geçiyor

Hep temız hep suslu hep istedim ama giyme şer gibi oldu. Talep etmedi
Eşiniz sizi sevmiyor, beğenmiyor, doğal olarak da istemiyor. Siz niye buna gözünüzü kapatıyorsunuz, niye gerçekleri kabullenmiyorsunuz?

Eşinizin söylediği bahanelerin evliliğinizin başından beri geçersiz olduğunu gayet iyi biliyorsunuz. Ne bekliyorsunuz bir mucize olacak ve adam sizi sevecek mi? Üzgünüm ama imkansız.

Bak suan eğitimi aldın sırf kendince tez geliştirmek icin kelimelerime takılıp laf-ı güzaf yapıyorsunuz.
Takılmaua devam et kolay gelsin
Çok şükür evet, alanında dünyaca önderlikleri kabul gören insanlardan senelerce eğitim aldım.
Ve en temel öğretileri de ‘zattiru zutturiyim’ diyene inanmayacaksın, ard yöresini araştıracaksın, bir bilgi ile fikrin nüansına daima dikkat edeceksin oldu.
Sizi biraz eşeledim, ıhh boş çıktı:KK66:
İşte şimdi siz gidin kime yutturuyorsanız bu düşüncelerinizin ‘uzmanlık’ adı altında doğruluğunu, onlara yedirin, de hayde…

X