Bana mı anormal geliyor?

Evet ama biz kadınlarla erkekler bir değiliz ki. Ondan öyle dedim 🙂 kadınlar erkeklere göre (istisnalar hariç) biraz daha o konuyu birinci sıraya koyamayabiliyorlar
Siz isteksiz eşiniz istekli olduğu için herkesi öyle sanabilirsiniz. Burda açılan konulara bakılırsa kadınlar için daha öncelikte sanki cinsellik . Birde erkekler için farketmiyor ki karşıdaki iyi sevişmiş kötü sevişmiş , dk. Tutmuyor bir şekilde tatmin oluyor. Ama kadinlar öyle değil duzenli sex hayatı bile olsa memnun olmayabilir bir kadın. Kadınlar için herşey zor ya bence üff.

Çok gerek yok filmlere onu cezalandırma yöntemine gitmeli yani mahrum bırakmalı aç kalan kurt saldırganlaşır. 😀
Onu tahrik etmek lazım ama cinsel anlamda değil kadın alışveriş yapacak giyinip duracak o sanacak ki aa bak benden etkileşim istiyor da giyiniyor ilk gün pas vermeyecek hatuna sanacak ertesi gün hanımefendi kendini salacak giyinmeyecek suslenmeyecek sonra hanımefendi ertesi gün de giyinecek süslenecek hatta yanında özellikle hafiften giyinerek geçip tam yanında giyinmeyecek burnundan fitil fitil gelmezse 😂😂istememek ne demek görecek o biraz da ilgisiz burnun havada yürüyüş tamamdır 😂😂

15 gün aç zaten bu herif kadın bekleye bekleye kuruyacak ya.Ne saldırganlaşması saldırmıyor işte

Abartmayalım ya 14 günde ölmüyor insan yada kurumuyo. Ve evet ben içimde kalırsa aynı şeyi yaşatırım ve görmüs de olurum kafam da cidden ya isteksiz yada ilişkimiz de sorun var diye tanı koyabilirim o zaman da sertleşirim biranda sertlesmek pek çözüm değil hem de yapacağı varsa da yapmaz 😀

Bizim bir tanıdığımız karısına bir yardımcı tutalım her hafta gelsin. Ev işlerini bırak sen yorulma hatun demiş. Gece hep bir yerin ağrıyor vakit geçiremiyoruz...

Karısı da bunu her ortamda dile getiriyordu. Konu sahibini eşi de o hesap.

Ama burda kadın yorgunda olsa istekli bu sefer de adam fos..
İlk olarak okuduğumda aynı bahsettiğiniz türde bir şey zannettim ama değilmiş.
E bu adam değişmiyorsa kadın değişecek, kendi için!
Değiştikçe ya durumun anormalliğini görüp birlikteliğe son verecek ya da adam ‘noluyor ya’ deyip kendine çekidüzen verecek.

Abartmayalım ya 14 günde ölmüyor insan yada kurumuyo. Ve evet ben içimde kalırsa aynı şeyi yaşatırım ve görmüs de olurum kafam da cidden ya isteksiz yada ilişkimiz de sorun var diye tanı koyabilirim o zaman da sertleşirim biranda sertlesmek pek çözüm değil hem de yapacağı varsa da yapmaz 😀
Aynen ters tepiyor o zaman yapacağı varsa da yapmıyor

Sürekli bu şekilde olursa gayette kurur yani belki çok istekli bir kadın nereye kadar bastıracak kendisini.İnsan değersiz hissediyor arzulanmadığını düşünüyor bende aynı problemi yaşadım eşim antidepresan kullanıyordu çok şükür konuşarak vs hallettik.Ama bunun ki laftan anlamıyor bence haftada en az bir defa da olsa yaşanmalı tenler birbirinden uzaklaşınca araya soğukluk giriyor bence

Aynen ters tepiyor o zaman yapacağı varsa da yapmıyor

çünkü geri çekiyor güvensizlik de gelmeye başlıyor erkeklerde genelde övgü duymayı sever boyle beni doyurmuyosun erkeklik yap deyince ne sanıyolar aslan mı kesilcek direkt egosuna vuracak
biraz anlayış gösterip duruma bakmak gözlemlemek lazım başta sonrasına tabi ki sertleş baktın salmış kendini falan😀

Kocan Beyaz teni beğenmeyen, küçük göğüsü beğenmeyen bir öküz. Kusura bakma lütfen. Sanki pazardan mal alıyor. Madem esmer alsaymış ya da büyük göğüslü. Ne kadar hadsizlik ya.
Bu adamın başka yeri büyüyeceğine burnu büyümüş 2 tane çocuk vermiş kadın ona yok küçük göğüslüymüs valla küçük büyük göğüse bakmaz o konu sahibi kendini ezdirmiş

İlk olarak okuduğumda aynı bahsettiğiniz türde bir şey zannettim ama değilmiş.
E bu adam değişmiyorsa kadın değişecek, kendi için!
Değiştikçe ya durumun anormalliğini görüp birlikteliğe son verecek ya da adam ‘noluyor ya’ deyip kendine çekidüzen verecek.
Katılıyorum konu sahibi o zaman kocasının samimiyetini anlar ona göre ya çözerler yada ömrünü böyle çürütmez.

çünkü geri çekiyor güvensizlik de gelmeye başlıyor erkeklerde genelde övgü duymayı sever boyle beni doyurmuyosun erkeklik yap deyince ne sanıyolar aslan mı kesilcek direkt egosuna vuracak
biraz anlayış gösterip duruma bakmak gözlemlemek lazım başta sonrasına tabi ki sertleş baktın salmış kendini falan😀
Eski yazılara baktım bu adamın burnu kaf dağında yok göğsün küçük yok ellerin kırışık buruşuk hanımefendi kendini ezdirmis valla bana kusur buldu mu onun bir kusurlarını söylerim kalır öyle 😂😂😂dinsizin hakkından imansız gelir derler 😂😂

Sürekli bu şekilde olursa gayette kurur yani belki çok istekli bir kadın nereye kadar bastıracak kendisini.İnsan değersiz hissediyor arzulanmadığını düşünüyor bende aynı problemi yaşadım eşim antidepresan kullanıyordu çok şükür konuşarak vs hallettik.Ama bunun ki laftan anlamıyor bence haftada en az bir defa da olsa yaşanmalı tenler birbirinden uzaklaşınca araya soğukluk giriyor bence

1 ayda ölmez. tatmin etsin kendini o zaman atlasın üstüne adamın ne diyelim 😀
Zaten sürekli ise üslup -tavır değiştirmeli. Başta analiz edilmeli sorun ne ve kalıcı mı diye. Tabi ki haftalarca gün araya girmemeli çok can sıkıcı olur.
Belki kaçırdığım şeyler vardır konu da ben kısa süreli bir olay sandım bilemiyorum.

Eski yazılara baktım bu adamın burnu kaf dağında yok göğsün küçük yok ellerin kırışık buruşuk hanımefendi kendini ezdirmis valla bana kusur buldu mu onun bir kusurlarını söylerim kalır öyle 😂😂😂dinsizin hakkından imansız gelir derler 😂😂

Aaa vazcaydım bu adamdan bı halt olmaz. 😀😀 Bu adam seviyor mu şimdi insanın gözüne sevdiği ay parçası gelir deee... Bence adam özgüvensiz ve kadını da öyle düşündürmek istiyor kendi eksikliğini bu şekil kapatıyor.
Ben direkt şöyle derim o zaman yanımda işin ne ? kendime böyle de hayranım diye. Her zaman kendine güveni olan insan çekicidir.
Kendi pink golddan herhalde bu zatın 😀😀

Aaa vazcaydım bu adamdan bı halt olmaz. 😀😀 Bu adam seviyor mu şimdi insanın gözüne sevdiği ay parçası gelir deee... Bence adam özgüvensiz ve kadını da öyle düşündürmek istiyor kendi eksikliğini bu şekil kapatıyor.
Ben direkt şöyle derim o zaman yanımda işin ne ? kendime böyle de hayranım diye. Her zaman kendine güveni olan insan çekicidir.
Kendi pink golddan herhalde bu zatın 😀😀
Kesinlikle öyle adam kendisi özguvensiz ya karşıdakinin eksiklerini söyleyerek kendi özguvensizligini bastırmaya çalışıyor ki karşıdaki de öyle hissetsin

O doğru değil, burda her gün okuyoruz mıymıntı, çkü ölmüş erkek çok
Burada her gün okudugumuz aynı konular.
Evlenmeden önce harika sevisiyorduk evlendik olmuyor, yok isteksizlşk yok vs.
Dediğim gibi her sabah erekte olan organ, her sabah sexüel güdü ile uyanan adam sayet iktidarsızlık sorunu yoksa istemediği eşidir.
Heyecan duymadığı o’dur.
15/20 gün sex yapmadan duran adam diye biseu yoktur.
En fazla mastürbasyona alıştırmıştır kendini.
He adam ciddi bi saglık sorunu gecirir, depresyon geçirir onlar konu dısı söylemiyorum bile

Alakası yok. Sabah uyandıgında ereksiyon olan bi organ , nasıl desarj olmak istemez!
Olayı pardon da neden duygusala indirgiyorsunuz? İstenmemek ayıplanacak bisey mi?
Sizinki de oluyor, farkında değilseniz bilemem.
Hormon meselesi bunlar.
Her erkeği aç kurtla özdeşleştirmek nasıl bir algı acaba?
Her g.t meme gördüğünde kalkmıyor bir tarafları merak etmeyin, kendini dizginleyen en azından beynine hükmedenleri, kadını salt olarak sevişmelik görmeyenleri var.
Cinsel hazzı ise bazısına 1 gün yeter bazısına 10 gün, bu demek değil ki yanındakiyle alakalı, hayır!
Her insan kendinden mesuldür, suçu yanındakine atmak ise kolayına kaçmaktır.

Ayy Allah aşkına bunu nereden çıkardınız eşiyle mi konuştunuz da haberiniz var istemediğinden bazen insan monotonlasıyor hayatın olağan akışı sıradanlaşıyor böyle isteksizlik olabiliyor neden hanımefendiyi üzücü bir şey yazıyorsunuz modunu düşünüyorsunuz?
İnsan monotonlasıyor cok doğru , ve belkide monotonlastıgı icin istemiyor kendiniz savunma cümlenizde ztn konunun cevabını verdinzi.
Teşekkür ediyorum.
Yoksa Allah yaratırken her sabah erekte olan, nefsi ile hareket eden, yüzyıllardır böyle olan , ırkın kadına nefsi uyanmıyorsa bu monotonlasmak, depresyon, saglık sorunu veya escinselliktir.
Ayrıca insanlar birbirini her zaman isteyecek diye bisey yok

Sizinki de oluyor, farkında değilseniz bilemem.
Hormon meselesi bunlar.
Her erkeği aç kurtla özdeşleştirmek nasıl bir algı acaba?
Her g.t meme gördüğünde kalkmıyor bir tarafları merak etmeyin, kendini dizginleyen en azından beynine hükmedenleri, kadını salt olarak sevişmelik görmeyenleri var.
Cinsel hazzı ise bazısına 1 gün yeter bazısına 10 gün, bu demek değil ki yanındakiyle alakalı, hayır!
Her insan kendinden mesuldür, suçu yanındakine atmak ise kolayına kaçmaktır.
Her göt meme gördügünde kalkıyor diye bi cümle söylemedim. :)) bunu nerenizden uydurdunuz.
İstenmemek bi suc mudur? Yoo arzular değisir :)
Sacma sapan duygusal tepkimelere girmissinz.
Bi yaraya mı dokundum istemeyerek?
Saglıklı her erkek uyandıgında ereksiyon olarak kalkar hanımefendi, hatta saglıklı rem uykusunu tamamlamıs bi adam gece de 2-3 kere de olabilşr. Yani beyne sex sinyali giderken ortada psikolojik bir sorun, yada hastalık yoksa adam 10 gün önce yaptıgı sexin doyumuna devam etmez. Bunu istediğin psikologa psiyatr sexolog sorabilirsin.☺️
Bunu da okudugum bölüm itibariye tüm duygusallıklardan uzak ve formal sekilde anlattın.
Umarın anladın.
He siz yine de meme göt görünce kalkmayanlar ile konuyu low sekilde açıklamaya devam edin tabi

X