Bb krem önerisiii

umyag08

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
27 Aralık 2017
452
228
29
Merhaba . Ben bb krem arayışındayım farmasininkini kullanıyodum ama başka şeyler denemek istiyorum bana güzel olan kullanıp memnun kaldığınız bb kremleri yazarmısınız ? Bb kremin üstüne pudra da kullanıyor musunuz?

Uzun süredir kullanmıyorum ama kullanırken pudra kullanmıyordum hayır. Bb CC kremlerin amacı daha hafiflik, pudra bana alakasız kaçıyor ama cildiniz yağlıysa kullanabilirsiniz tabii.

Kullandığım dönemde Pure Beauty'nin hem bb hem cc kremlerini severdim.

Bende Pure Beauty ve Note Bb krem kullanıyorum. Pudra sürmüyorum. Altına baz olarak Flormar’ın makyaj sabitleyicisini kullanıyorum.

Merhaba . Ben bb krem arayışındayım farmasininkini kullanıyodum ama başka şeyler denemek istiyorum bana güzel olan kullanıp memnun kaldığınız bb kremleri yazarmısınız ? Bb kremin üstüne pudra da kullanıyor musunuz?
Yves rocher white botanical kullanıyorum ben uzun süredir çok memnunum leke oluşumunu da engelliyor ve cilt tonunu çok iyi dengeliyor

Sihirli white bb krem diyorum. Dogal deterjan vs üreten bir firmanın ürünü. Ilk basta beyaz renkli ama yüzüne yedirincw kendi ten rengini aliyor pürüzsüz harika bir görüntü. Asla pisman olmayacaksiniz

Pure Beauty ve Missha'nınkini güzel buluyorlar ben Pure Beauty CC kullanıyorum

Pure beauty ve deporah ikisi de watsonsta var ikisinden de memnun kaldım :KK200:

X