Doğuma Hazırlık Bebek bezi ve kremlerinden numune isteyin..ÜCRETSİZ

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
kızlar bu şekilde çeşitli markalardan gelen bezleri vs. kullanmayın. çünkü bebek bezinde yapılan değişiklikler özellikle kız çocuklarda mantara kadar gidebilen sonuçlar doğuruyor. 1-2 tane bez için bebeği rahatsız etmeye gerek yok bence. ilk başta hangi markayı tercih ettiyseniz hep o markadan gidin.

Kizim icin icinde cici bebe nutradefence 2 adet bebek meyve suyu kaşık maması kavanoz mamasi ve pirinç unu anneler içinde gayet kapsamlı bir kitapçık göndermişler Temmuzda bir çok yere uye oldum şuana kadar tek gönderen herobaby oldu yalniz sadece 4 ay sonrasindan 36aya kadar olan bebekler için gönderiyorlar.bilginize..

kızlar bu şekilde çeşitli markalardan gelen bezleri vs. kullanmayın. çünkü bebek bezinde yapılan değişiklikler özellikle kız çocuklarda mantara kadar gidebilen sonuçlar doğuruyor. 1-2 tane bez için bebeği rahatsız etmeye gerek yok bence. ilk başta hangi markayı tercih ettiyseniz hep o markadan gidin.

bende aynı fikirdeyim tatlım

bize ulaşın yazısını tıkladım numune isatiyorum yazdım göndere bastım olmuştur galiba galiba bilemedim ya ne istediğimi falan yazmadım yani hagismi yoksa bez mi ıslak mendil mi die

bana hiçbirinin numunesi gelmedi prima 2 hafta önce aradı numune göndereceğiz diye adresi teyit ettirdi ama hala gelen bir şey yok

prima benide aradı 1 ay oldu ama gelen bişi olmadı bende tekrar numune istiyorum die istek attım :))) pavloderm de aynı şekilde onada yeniden msj attım milupadan geldi sadece bugün hero baby e de istek attım bakalım o ne yapacak gönderecekmi....

Prima bana yolladı.Telefonla aradıktan 3 hafta sonra falan sanırım.iki adet Premium care :)Biz 80'li falan aldığımız için bezleri komiğime gitti iki taneyi görünce.e herhalde koca paket yollayacak değiller :)) hero baby ürünlerini kullanmayı düşünmediğim için istemedim ama o da yolluyormuş duyduğuma göre.

prima benide aradı 1 ay oldu ama gelen bişi olmadı bende tekrar numune istiyorum die istek attım :))) pavloderm de aynı şekilde onada yeniden msj attım milupadan geldi sadece bugün hero baby e de istek attım bakalım o ne yapacak gönderecekmi....

merhaba milupadan nasıl istedin? Ben mail attım bana numune gönderimi yok dediler acaba yanlış yere mi attım

aynı şey bendede oldu bende hem huggisten hemde primadan bez geldi ben kızıma prima kullanıyorum primanın gönderdiği bez birşey yapmadı ama huggisin bezi kızımı pişik yaptı halada gecmedi

kızlar nıvea ve huggiesten numune istedim geldi..

NIVEA da hem bizim hem bebekler için kremler var denemek için hemde 2 minik tüp pişik kremi koymuşlar..

HUGGİES te bebek hangi ayda yazdıysan 2 li bebek bezi yolluyo deneme için..

BABY STAR da bez yolluyo ücretsiz danışma hattı var isteyince numune bez yolluyolar..

BİOXCİN dende erkeklerde kullanabilir bayanlarda saç dökülmesi için şampuan bide tüğ dökücü numunelik krem yolladı..

HERO BABY, MİLUPA falanda numune yolluyo, ama onları son ay isteriz son kullanma tarihleri olduğu için..

BU ARADA KARGO ÜCRETSİZ EVE KADAR GETİRİYO, SADECE SİTEDEN HEPSİNİN FARKLI, BİZE ULAŞIN BÖLÜMÜNE NUMUNE İSTİYORUM, DEYİP ADRESİNİZİ YAZIP YOLLAMANIZ YETERLİ..hihoyyyt
Bende istedim GOO.N göndermis smdi geldi bide 2 paket gondermis 4 bez cok tatlilar yssaaaaaaaaa :)))

X