Doğuma Hazırlık Bebek bezi ve kremlerinden numune isteyin..ÜCRETSİZ

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
yaaww anlamadığım araya bir de ülker karışmış, o nereden çıktı analamadım, onadan da meal gelmişşş şaşırdım

yaaww anlamadığım araya bir de ülker karışmış, o nereden çıktı analamadım, onadan da meal gelmişşş şaşırdım

ciddimisin aynısı banada oldu :1shok:bende hiç ülkere mail falan atmadım ne alaka anlamadım cvp vermedim bendenaniknanik

selammm bende dün bioxcine mail attım ve sabah testerler elimdeydi vallahiii sağol arkadaşım a.s.

HUGGIES göndermiyor kızlar. numune gönderimi sona ermiştir yazmışlar. Sadece nivea dan yanıt geldi diğerleri müşteri memnuniyetini pek önemsemiyor sanırım:) Bizde ona göre yaparız alışverişi. bir numune gönderemediğin yerden belkide yıllar içinde milyarlar kazanacaklardı ama bunu düşünen yok malesef..

şaşırdım sevocana numunelerin gittiğini okuyunca
ama o ist.daymış diye düşündüm
derken kapı çaldı yurtiçi kargo benim numuneleri getirdi
teşekkürler bebişim
sen uyandırmasan biz kış uykusundaydık daha :)))

şaşırdım sevocana numunelerin gittiğini okuyunca
ama o ist.daymış diye düşündüm
derken kapı çaldı yurtiçi kargo benim numuneleri getirdi
teşekkürler bebişim
sen uyandırmasan biz kış uykusundaydık daha :)))

hadi gözün aydın canımmmmyerimseniben

kızlar bugün banada geldi bi bioxcine....şaştım vallahi ne kadar hızlılarmışş yahuuu :) bravo doğrusu.canım sanada teşekkür ederizzz senin sayende ürünlerim oldu.bakalım denemekte fayda var.

Kızlar bende gönderdim mail bugün bioxcin ve huggıes ten numune geldi. Aslında çatlak için bi krem numunesi bulsak iii olcaksüprizzzzz

canım huggies numune gönderimimiz sona ermiştir diyodu başlamışmı yine bez mi geldi?

bana sona ermiştir diye bi mail göndermediler ewet canım 2 yeni doğan bez, 2 normal ped, 2 tane de günlük ped göndermişler:sm_cool: nekadar zevkliymiş ya ilk bezlerim minicikler çok hoşuma gitti iiki sölemişsin yoksa kırk yıl düşünsem aklıma bile gelmezdi böyle bişey:içelim:

yaw bana hugies mail atmadı beni ciddiye almıyorlar mı nee? bioksin de gelmiş, kargo aradı yarın eşime bırakacaklar, yaw bu gönderdikleri numuneler eczanedeki tester gibi bişey mi oluyor...

kızlar bu bioxcin numunesi nasıl istedigimize deyiyomu bari çok minik bişeymi alanlar bir cvplasın

bende iki adet 15 ml bioxcin şapuan, iki adet bioder, iki adet selülit kremi, bide temizleme sütü çıktı.

X