Bebek kaçıncı haftada dönüyor

benimkide aşağı baskı yapıyor bazen de kaburgamın altını ittiriyor kocaman bi sertlik geliyor elime bazen yan tarafımda oluyor bazen de tam göbeğimin ortası artık kestiremiyorum neresi neresi diye kasıklarım ve vajinam da çok ağrı oluyor kemiklerim ağrıyor artık iyice.

benım bebegımde dönmüş... kasıklarımda baskı hıssedıyorum ayaga kalkınca karnım asagı düşcek gıbı oluyor... adet sancılarm sıklastı gıderek daha da artıcak dedı doktorum... Allah herkese saglıklı dogum nasıp etsın...

34+4 ve oğlum daha dönmedi... Dönerse normal doğumu bekleyeceğiz. 39. haftada hala dönmemiş olursa zorunlu sezaryen :KK43:((

kızlar ben de bugün kontrole gittim. benim bebişim de haftalardır doğum pozisyonu alsın diye bekliyodum, hep yan duruyodu. bugün doktor başı aşağıda dedi. iki gün önce döndü sanırım çünkü yanda değil aşağıda hissetmeye başlamıştım ve tekmeleri de artık yukarda. önceden yandan geliyodu darbeler kaydirigubbakcemile3 bebişimin kilosu da fazla olduğu için (3100 gr) ve son haftalarım da yaklaştığı için tedirgindim dönmicek diye ama şu an başı aşağıda. umarım tekrar dönmez. :nazar:

doğumun son gününe kadar dönme ihtimali varmış arkadaşlar umutsuzluğa kapılmayın a.s.
Bende 35 haftalık oldum hala dönmedi kafası sol tarafta dedi orda duruyor dönse anlarım sanırım

Dönme ihtimali varda canım ama doktor bana dedi ki 38 haftaya kadar dönmezse sezeryan

32. haftama girdim ve bebeğimin kafası sol göğsümün altında :KK59: Arada çarpıntım oluyordu, sebebi buymuş demek ki :18:

İlerleyen haftalarda," Bebeğim dönmüş, oleyyy :KK64: " yazma ümidiyle, baktım bu konuya :KK5:

32. haftama girdim ve bebeğimin kafası sol göğsümün altında :KK59: Arada çarpıntım oluyordu, sebebi buymuş demek ki :18:

İlerleyen haftalarda," Bebeğim dönmüş, oleyyy :KK64: " yazma ümidiyle, baktım bu konuya :KK5:

34+2. gündeyiz, konntrolden geldik veee :

" Bebeğim, meleğim dönmüşşş; oleyyyy :KK64: "

29+5de doktora gittiğimde dönmüş demişdi bakalım daha çok var ama bizim sıpa biraz aceleci mi ne?

6 ayından beri bebeğimin kafası hep aşşagıda hatta buhafta başı gittiğimde kontrolum vardı o zamn 28+3 tüm doktorum bebeğimin yüzünü görebilmek için bacak arama kadar yattı ama bana sezeryan dedi :KK43::KK43: anlamadım hiç bişi

bizim minik de 27. haftadaki kontrolümden beri başaşağı dönmüş durumda:) ben daha erken olduğu için geri döner falan diye korkuyorum ama şu an 32. haftadayım hala ters duruyo yavrucuk:)) hayırlısı bakalım:)

dün gittim doktora dönmüş minik kızım :):emir_bebek: buarada 32 haftanınn sonundayım

Son düzenleme:
Özellikle normal doğum düşünüyorsan, ne kadar güzel bir duygu değil mi, döndüğünü görmek, bilmek ? Aferin miniklerimize :KK19::KK9:

evet normal doğum istiyorum bir aksilik olmazsa inşallah öyle olcak, ama artık bir an önce kucağıma almak istiyorum miniğimi kime benziyo nasıl bişey çok merak ediyorum :)

evet normal doğum istiyorum bir aksilik olmazsa inşallah öyle olcak, ama artık bir an önce kucağıma almak istiyorum miniğimi kime benziyo nasıl bişey çok merak ediyorum :)

İnşallah, herhangi bi aksilik çıkmaz da normal yolla kucağımıza alırız bebişlerimizi :emir_bebek:
O merak bende de çok var. Her ultrason haftası farklı birine benzetiyorum meleğimi. 19 haftalıkken renkli ultrasonla bakılmıştı, o halini kendime çok benzetiyorum ama son kontrolümde kayınvalideme benzettim meleğimi nedense :18: :KK52: :KK60:

İnşallah, herhangi bi aksilik çıkmaz da normal yolla kucağımıza alırız bebişlerimizi :emir_bebek:
O merak bende de çok var. Her ultrason haftası farklı birine benzetiyorum meleğimi. 19 haftalıkken renkli ultrasonla bakılmıştı, o halini kendime çok benzetiyorum ama son kontrolümde kayınvalideme benzettim meleğimi nedense :18: :KK52: :KK60:

kayınvalidemii :KK52: :KK70: işin şakası sağlıklı olsunlarda kime benzerse benzesinler bizim için dünya güzeli olacakları kesin :)

Bende 32. haftadayım ama benim tosunun hala kafası tepede.
Aklım karıştı kızlar dönmesse bir zarar varmı acaba?
Zaten sezeryan olacağım anladımı ne tepetaklak durmaktansa düz dururum daha iyi demiştir.:KK34:

Bende 32. haftadayım ama benim tosunun hala kafası tepede.
Aklım karıştı kızlar dönmesse bir zarar varmı acaba?
Zaten sezeryan olacağım anladımı ne tepetaklak durmaktansa düz dururum daha iyi demiştir.:KK34:

Benim de 32. haftamda kafası kaf dağındaydı meleğimin, 34. haftamızdaki kontrolde dönmüştü baş aşağı :emir_bebek: :nazar:
Normal doğum istiyorsan ve bebeğinin başı yukardaysa bebek ters geldiği için tehlikeye giriyor. Ama sen sezeryan istediğin için herhangi bi sorun olmaz, bırak dağınık kalsın :KK52:

X