❤️❤️❤️BEBEK SAHİBİ OLMAK İÇİN❤️❤️❤️

mucizelerbenibulur

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
17 Mart 2016
5.750
11.407
30
KIZLAR GELİN DENEYELİM!!
YAKI & BAL-TARÇIN-ÇÖREKOTU
İLE HAMİLE KALMAK

Arkadaşlar birçok topicten ve forumdan okuduğum kadarıyla bu ikisiyle hamile kalanlar çok fazla.. Yapmadığımız kalmadı artık biliyorum birde bunu deneyelim denemekten ne çıkar ki?
Şifamız neyde gizli bilemeyiz :KK51:
Hadi beraber deneyelim ❤️❤️❤️

:spor::KK58:---YAKI---:KK58::spor:

şimdi eczaneden 3/5 lira en fazla yakı
yakıyı genelde bel ağrılarında ayak kol burkulmalarında kullanırız ....ama bu farklı tabiki sadece belimize yapıştırıcağız tam kalçaların haman üst kısmına yapıştırıyoruz.Yumurtlama gününden iki-üç gün önce yakıyı takıyoruz ve iki gün boyunca belimizde duruyor ilişkiden sonra yıkanmadan çıkarıyoruz (gusül için) tabi ayaklarımızı üşütmemeye dikkat ediyoruz
hadi başarılar kolay gelsin:süslü:

:super:---BAL-TARÇIN-ÇÖREKOTU---:super:

Hamile kalmak için macun, 12 silme tatlı kaşığı taze öğütülüş çörek otu 30 gram. 10 çay kaşığı toz tarçın. 10 yemek kaşığı saf bal. Bu karışımdan her gün 1 yemek kaşığı adetin 2. günü başlanıp 12. gününe kadar sabah akşam yenir. Bu karışım yumurtaları büyütüp hormonları düzenler. Dolayısıyla hamile kalma ihtimalini yükseltir. Yumurtalıkların kalite ve yumurta sayısı için çoğalma sağlarken erkekler içinde spermlerin üremesine faydalıdır.:KK55:

Not:Birde hergün iki bardak adaçayı içmeyi unutmayalım :KK54::kahve:

Son düzenleyen: Moderatör:
cnm merhaba ben bu ay klomen kullandım yarın yum kontrolüm var.... ben yakıyı denemedım ama bal, tarçın çörek otunu denedım 2 ay malesef olmadı sonra bıraktım.... bu ay olmazsa klomene ara verecegım, hayıt suyu deneyecegım.... belkı hem hayıt suyu hemde yakıyı deneyebılırım öbür ay.... @Pinkhouselife61

cnm merhaba ben bu ay klomen kullandım yarın yum kontrolüm var.... ben yakıyı denemedım ama bal, tarçın çörek otunu denedım 2 ay malesef olmadı sonra bıraktım.... bu ay olmazsa klomene ara verecegım, hayıt suyu deneyecegım.... belkı hem hayıt suyu hemde yakıyı deneyebılırım öbür ay.... @Pinkhouselife61
İnşaallah tutar da bebiş hiç bişey yapmaya gerek kalmaz:halay::KK49:
9 ay onu beklersin:süslü:

İnşaallah tutar da bebiş hiç bişey yapmaya gerek kalmaz:halay::KK49:
9 ay onu beklersin:süslü:
ağzından bal damlıyor tatlım inş hepimiz daha fazla beklemeyız :KK66:
bu arada ben 20 aydan beri sebebsiz infertilite yasıyorum... yumurtam çok güzel büyüyor, gelişiyor çatlıyor, hormonlarım çok düzenlı, eşimin sperm sayısı ve hızında da bir problem yok, hsg de çektırdım tüplerımde tıkkalı değil ... niye gelmıyor bu bebiş bilmiyorum :KK43: sizin ne zmaandan beri olmuyor sorun varmı cnm ?

ağzından bal damlıyor tatlım inş hepimiz daha fazla beklemeyız :KK66:
bu arada ben 20 aydan beri sebebsiz infertilite yasıyorum... yumurtam çok güzel büyüyor, gelişiyor çatlıyor, hormonlarım çok düzenlı, eşimin sperm sayısı ve hızında da bir problem yok, hsg de çektırdım tüplerımde tıkkalı değil ... niye gelmıyor bu bebiş bilmiyorum :KK43: sizin ne zmaandan beri olmuyor sorun varmı cnm ?
Bebişlerimiz çok nazlı çookkk:anne:
Şimdiden bizi oynatıyorlar baksanaa :confused:
Can'ım bende 9 aylık evliyim :KK37: 3. Ayımdaydı sanırım adetim gecikti dr. a gittim hamilelik haberi beklerken polikistik over olduğumu öğrendim:kızgın::ruh:
O gün bu gündür yapmadığım kalmadı inan :KK11:
Savaşıyorum resmen:lülülü::KK43:
Soğan kürü, incir + havuç kürü, bal+polen, vs.vs.
Hassasım biraz da midem bulana bulana içtim..
Yatakta akrobatik hareketler mi yapmadım:KK6: ne yaptıysam her ayın sonunda ne yazık ki :duduk: kırmızı kartı yedim......
Birde yakı ve bal+tarçın+çörekotunu kullanayım dedim ne çıkar ki :rapci:
Hiç değilse yapmadım diye kendimi yemem bi şeyler yapmış olmak bile beni bebeğime yaklaştırıyor gibi geliyor :KK31:
İnşaallah bu ay gelir kavuşuruz :KK71::emir_bebek:

Bebişlerimiz çok nazlı çookkk:anne:
Şimdiden bizi oynatıyorlar baksanaa :confused:
Can'ım bende 9 aylık evliyim :KK37: 3. Ayımdaydı sanırım adetim gecikti dr. a gittim hamilelik haberi beklerken polikistik over olduğumu öğrendim:kızgın::ruh:
O gün bu gündür yapmadığım kalmadı inan :KK11:
Savaşıyorum resmen:lülülü::KK43:
Soğan kürü, incir + havuç kürü, bal+polen, vs.vs.
Hassasım biraz da midem bulana bulana içtim..
Yatakta akrobatik hareketler mi yapmadım:KK6: ne yaptıysam her ayın sonunda ne yazık ki :duduk: kırmızı kartı yedim......
Birde yakı ve bal+tarçın+çörekotunu kullanayım dedim ne çıkar ki :rapci:
Hiç değilse yapmadım diye kendimi yemem bi şeyler yapmış olmak bile beni bebeğime yaklaştırıyor gibi geliyor :KK31:
İnşaallah bu ay gelir kavuşuruz :KK71::emir_bebek:
cnm daha çok yenısın 1 seneye kadar normal gebelık olmaması
en azından sebebini biliyorsun, ona göre tedavi görürsün ben ne yapacagımı şaşırıyorum çünkü hersey normal gözüküyor
eşin sperm testi yaptımı, hsg çekıldınmı cnm ?

cnm daha çok yenısın 1 seneye kadar normal gebelık olmaması
en azından sebebini biliyorsun, ona göre tedavi görürsün ben ne yapacagımı şaşırıyorum çünkü hersey normal gözüküyor
eşin sperm testi yaptımı, hsg çekıldınmı cnm ?
Öyle tabi ama yine de insan dayanamıyor hemen olmasını istiyor :110:
Bir yıl olmazsa eğer öyle gideriz diye düşündük eşim yaptırmadı bende Hsg çektirmedim :63:
İnşaallah gerek kalmadan hamiş kalırım-kalırız:halay:
(PCO olduğumu özel hastahanede öğrendim test ücretleri altıyüz küsur fiyat tuttu yapmadık bizde bir sene geçsin bi dedik)
Öyle işte :KK59:
Rabim bekletmesin :KK69:

HSG belki ama sperm testi için 1 seneyi boşuna beklemeyin derim. eğer ki herhangi tedavi gerektirecek bir durum varsa (ki inşallah yoktur) bekleyerek kendinizi yıpratacağınıza tedavinizi olursunuz.
biz 2 aydır denedik olmadı içimiz rahat etsin diye yaptrdk çok şükür sorun yok ama kafamız rahat etti.

Kızlar ben bak-tarcin-çörek otu denedim, maydanoz süt buhari da denedim, incir kuru denedim, ari sutu bal polen denedim... hep negatif ama meğer benim cikolata kistim varmış o yuzden simdi soğan kurune başladım. insallah faydasi olur

KIZLAR GELİN DENEYELİM!!
İLE HAMİLE KALMAK

Arkadaşlar birçok topicten ve forumdan okuduğum kadarıyla bu ikisiyle hamile kalanlar çok fazla.. Yapmadığımız kalmadı artık biliyorum birde bunu deneyelim denemekten ne çıkar ki?

yakıyı genelde bel ağrılarında ayak kol burkulmalarında kullanırız ....ama bu farklı tabiki sadece belimize yapıştırıcağız tam kalçaların haman üst kısmına yapıştırıyoruz.Yumurtlama gününden iki-üç gün önce yakıyı takıyoruz ve iki gün boyunca belimizde duruyor ilişkiden sonra yıkanmadan çıkarıyoruz (gusül için) tabi ayaklarımızı üşütmemeye dikkat ediyoruz

Hamile kalmak için macun, 12 silme tatlı kaşığı taze öğütülüş çörek otu 30 gram. 10 çay kaşığı toz tarçın. 10 yemek kaşığı saf bal. Bu karışımdan her gün 1 yemek kaşığı adetin 2. günü başlanıp 12. gününe kadar sabah akşam yenir. Bu karışım yumurtaları büyütüp hormonları düzenler. Dolayısıyla hamile kalma ihtimalini yükseltir. Yumurtalıkların kalite ve yumurta sayısı için çoğalma sağlarken erkekler içinde spermlerin üremesine faydalıdır.:KK55:

Merhabalaaaar biz de 3 aydır bebek deniyoruz daha önce sadece hayıt tohumu çayı içtim başka birşey yapmadım bu ay bal tarçın çörekotu denemeyi düşünüyorum rabbim neyi vesile edecek diye makul olan her yolu denemek lazım :KK70:
Yakı biraz yakar diye korkuyorum açıkçası ama çörekotu şifalı bir bitki onu deneyebilirim.

Yalnız bir sorum olacak öğütülmüş çörekotu nasıl olacak aktara gidip çektirmek mi lazım yoksa evde havanda dövsek oluyor muymuş?

Bugün reglimin ilk günü yarın başlamam lazım ona göre acele edeyim o_O

KIZLAR GELİN DENEYELİM!!
İLE HAMİLE KALMAK

Selam canım ınsallh şifa olur herkese tatlim ben bunu denedim yaki ve bal tarçın çörek otunu ama fayda olmadı tabi 1 kez denedim 1 ay yani tekrar denerim ve hamile kaliriz çok istiyorum mm; ))))

Merhabalaaaar biz de 3 aydır bebek deniyoruz daha önce sadece hayıt tohumu çayı içtim başka birşey yapmadım bu ay bal tarçın çörekotu denemeyi düşünüyorum rabbim neyi vesile edecek diye makul olan her yolu denemek lazım :KK70:
Yakı biraz yakar diye korkuyorum açıkçası ama çörekotu şifalı bir bitki onu deneyebilirim.

Yalnız bir sorum olacak öğütülmüş çörekotu nasıl olacak aktara gidip çektirmek mi lazım yoksa evde havanda dövsek oluyor muymuş?

Bugün reglimin ilk günü yarın başlamam lazım ona göre acele edeyim o_O

Tatlım ben aktardan aldım çekilmiş olarak :KK56:
Alırken çektirmek önemli yani taze olmalı :super:
100 gr kadar aldım yetti yani :süslü:
Bende dün başladım yemeye biraz zor yutuyorum:kusmuk: ama napalım şifa sebebimiz olsun inşaallah :KK45:
Batlarımız aynı Zaman'da heralde benim 6 haziran senin ne Zaman?:KK75:

:KK16::KK47:
Selam canım ınsallh şifa olur herkese tatlim ben bunu denedim yaki ve bal tarçın çörek otunu ama fayda olmadı tabi 1 kez denedim 1 ay yani tekrar denerim ve hamile kaliriz çok istiyorum mm; ))))
İnşaallah Can'ım ya:KK19:
Kafaya takmamak çok önemli tabii biraz zor ama
:lülülü::63: Azıcık sabır inşaallah bu ay kavuşacağız inanalım :hamarat:

X