Gebeliğe Hazırlık ⭐⭐⭐ BAL 🍯 ÇÖREKOTU TARÇIN ⭐⭐⭐

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bende çok iyi falan dedikleri için kullandım. Evet ovülasyon testinde pik gördüm çatladı falan galiba.yumurtlamadan 6 gün sonra ara kanama oldum. 🤦🏻‍♀️ Sadece bi kaç gün yedim çok ilginç ara kanama olması 🤷🏻‍♀️ Bana iyi gelmiyor onu anladım 😁
Kür mür hikaye yaa ben inanmıyorum artık. Gayet kaliteli embriyom vardı tüp bebek tutmadı. 🤷🏻‍♀️ olacaksa en kötü durumlarda bile olabiliyor hamilelik.

Kür mür hikaye yaa ben inanmıyorum artık. Gayet kaliteli embriyom vardı tüp bebek tutmadı. 🤷🏻‍♀️ olacaksa en kötü durumlarda bile olabiliyor hamilelik.
Bence biz çok kafaya takıp istediğimiz için olmuyor tabi durumun nasip boyutu da var rabbim nasip etmiyorsa vardır bi bildiği. Çevremde çocuk istemiyorum diye gezenler 2.3.yü doğurdu 😅 Her şeyin hayırlısı ❤️🤲🏻

Ben bu küre 2 ocakta başladım reglimin 3. Günü. Normalde 3.günde çok azalır ve koyuya dönerdi. Diğer günler kahverengi şekilde az az gelip biterdi. Şimdi 6. Günümdeyim ama canlı kırmızı renginde orta şekilde gelmeye devam ediyor. Tam bitti diyorum yine geliyor. Kür kullanımına göre pazartesiye kadar devam etmem gerekiyor sanırım ama reglim bitmicek diye de korktum. Var mı böyle bir sorunla karşılaşan?

Herşey nasibini bekliyor okadar çok insan varki karnındaki düşsün diye nerelerden atlıyor zıplıyor hiçbirşey olmuyor
Biz kırk takla atıyoruz nasıl hamile kalınır diye araştırmaktan kadın doğum uzmanı olduk yinede olmuyor iste

Ben bu küre 2 ocakta başladım reglimin 3. Günü. Normalde 3.günde çok azalır ve koyuya dönerdi. Diğer günler kahverengi şekilde az az gelip biterdi. Şimdi 6. Günümdeyim ama canlı kırmızı renginde orta şekilde gelmeye devam ediyor. Tam bitti diyorum yine geliyor. Kür kullanımına göre pazartesiye kadar devam etmem gerekiyor sanırım ama reglim bitmicek diye de korktum. Var mı böyle bir sorunla karşılaşan?
Var hem de çok 🤷🏻‍♀️

Pcos olduğum için geç olan yumurtlamaya etkisi olsun ve çatlasın diye başladım ama bırakmalı mıyım acaba? Bir yandan rahim hiç temizlenmediği kadar temizleniyor heralde diyorum ama ne kadar doğru🤷🏼‍♀️ Çoğu kisi ara kanama görüyor Sanırım ama benim bitmek bilmediği için ara bile diyemiyorum. Dün reglin ilk günü gibi karnım ağrılı resmen

Pcos olduğum için geç olan yumurtlamaya etkisi olsun ve çatlasın diye başladım ama bırakmalı mıyım acaba? Bir yandan rahim hiç temizlenmediği kadar temizleniyor heralde diyorum ama ne kadar doğru🤷🏼‍♀️ Çoğu kisi ara kanama görüyor Sanırım ama benim bitmek bilmediği için ara bile diyemiyorum. Dün reglin ilk günü gibi karnım ağrılı resmen
Yanlış yönlendirmek istemem ama bırak bence. 😕

Bende bu ay bu küre başladım bugün kürün 9.günü bende farklı olarak kanamam çok oldunbu ay şimdilik bi sıkıntı yok gibi ama ara ara kasıklarım ağrıyor inşallah faydasını görürüz 🥺

Bende bu ay bu küre başladım bugün kürün 9.günü bende farklı olarak kanamam çok oldunbu ay şimdilik bi sıkıntı yok gibi ama ara ara kasıklarım ağrıyor inşallah faydasını görürüz 🥺
Benim de bu kürede 4. günüm. Sabah akşam 1 tatlı kaşığı yiyorum.Kanamam bitmedi henüz ve dediğiniz gibi ağrı yapıyor. Umarım yanlış bir şey yapmıyoruzdur

Benim de bu kürede 4. günüm. Sabah akşam 1 tatlı kaşığı yiyorum.Kanamam bitmedi henüz ve dediğiniz gibi ağrı yapıyor. Umarım yanlış bir şey yapmıyoruzdur
Umarım öyledir.ağırlar ilk defa yaşıyor

Bende adetin 5.günü başladım diğer aylara göre kasık ve bel ağrım daha fazla buay faydasının olduğunu düşünüyorum bugün 7. Günüm küre başlayalı gelişmeleri yazarım inşallah emeklerimiz boşa çıkmaz Rabbim isteyen herkese nasip etsin

Bende bu ay başladım fakat çörekotunu öğütmeden bala ekledim daha faydalı olur çiğneyerek diye. 1 2 sefer sonra tüketemedim😔

Ben sırf taze öğütmek için öğütücü aldım tarçınıda çörekotunuda öğütüp hemen bala karıştırıyorum etkisi gitmiyor çiğnemesi zor olur çünkü suylada yutuyorum ama kasıklarım patlıycak gibi 😊 yumurtalar büyüdü hissediyorum yarın doktor kontrolüm var bakalım nekadar olmuş yumuşlar moraller yüksek olsun en önemlisi😉

Bende bu ay başladım fakat çörekotunu öğütmeden bala ekledim daha faydalı olur çiğneyerek diye. 1 2 sefer sonra tüketemedim😔
Kahve değirmeni al çörekotunu çek onda sonra balla karıştır çok güzel oluyor ben öyle yapıyorum

Dokrorunuza sormadan kullanmayın ozel bir durumunuz varsa
Doktorlar nedense bitkisel kürlere karşı biraz tuhaf sormak istemedim o nedenle ama haklısınız sorsam daha ıyıydı ama diyorum ki yani 2 tatlı kaşığı sonuçta ne kadar büyük bir zararı olabilir

Doktorlar nedense bitkisel kürlere karşı biraz tuhaf sormak istemedim o nedenle ama haklısınız sorsam daha ıyıydı ama diyorum ki yani 2 tatlı kaşığı sonuçta ne kadar büyük bir zararı olabilir
Olur olur. Ben denedim bu kürden nefret ettim. Tüm her şey normaldi benim. O ay regl bitmek bilmedi.

X