Gebeliğe Hazırlık ⭐⭐⭐ BAL 🍯 ÇÖREKOTU TARÇIN ⭐⭐⭐

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bi gaflet anıydı diyorum bu kür denemem için. Tedaviler ilerledikçe ilaçlardan başka her şeye inancımı kaybettim.
Regl nasıl bitmedi peki ben kullandım ve şuan hala lekelenmem oluyor 7. Günü geldim normalde olmazdı

Ben bu küre 2 ocakta başladım reglimin 3. Günü. Normalde 3.günde çok azalır ve koyuya dönerdi. Diğer günler kahverengi şekilde az az gelip biterdi. Şimdi 6. Günümdeyim ama canlı kırmızı renginde orta şekilde gelmeye devam ediyor. Tam bitti diyorum yine geliyor. Kür kullanımına göre pazartesiye kadar devam etmem gerekiyor sanırım ama reglim bitmicek diye de korktum. Var mı böyle bir sorunla karşılaşan?
Benimde kahve akıntım oluyor sürdükçe sürdü 7. Günündeyim bana da yaramadı galiba kasıklarımda da ağrılar oluyor

Aa çok sevindim adınızaa 🤲
Bu kürü yaptığın ay mı?
Ve şancı oluyir muydu kuru kullandığında kasıklarda?
Bende bir hafta şancı yaptı.

Ve ovulasyon tam pik olm adı sancı bitmesine rağmen, sende nasıldı?

Canım önceki mesajların üstünden baya geçmiş konuyu görünce yazmak istedim ben bu ay denedim ve hamile olduğumu öğrendim birkaç gün önce. Bende geç yumurtlama sıkıntısı vardı vaktinde yumurtladim ve tuttu bu ay, vesile oldu bana🙏🌸💖
Hayırlı olsun sevindim adına 🤲
Adetle mi başladın kaç gün ne ölçüde kullandın?
Ve sancılı geçti mi yumurtlama haftan genim öyleydi bi hafta, sancı bitti sonra ama pik göremedim de, sende nasıldı süreç?

Hayırlı olsun sevindim adına 🤲
Adetle mi başladın kaç gün ne ölçüde kullandın?
Ve sancılı geçti mi yumurtlama haftan genim öyleydi bi hafta, sancı bitti sonra ama pik göremedim de, sende nasıldı süreç?
Adetin 2. Günü başladım her sabah 1 yemek kaşığı yedim. Benim sancı olmadı normalde de yumurtlama veya adet öncesi pek sancım olmuyor belki o yüzdendir

X