Bebek Beslenmesi Bebeklerimizin boy ve kilolarını paylaşıyoruz..

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.
kızım 4,5 yaşında ama yaşıtlarına göre boyu bana kısa geliyo 102 cm. düzenli süt içmiyo haftada 1-2 bardak falan neyapmalıyım acaba

benim kızım 2 yaşına girecek nisanın 2 sinde.kilosu 12,5 boyu da 88 cm civarı.ama ne zamandan beri doğru dürüst kilo almyor.

benim yiğenim ırmak 7 ayını yeni bitirdi.
bugün tattırdık 9 kg
boy:72 cm normalmi acaba oda hiç yemiyor zorla ek gıdalara geçtik bilgi verirseniz tşkr ederim.....

slm benım oglum 2.400 kg doğdu 1 . ayını doldurduğunda 3.200 olmuştu şimdi 45 günlük kızlar sizce azmı bana çok az geliyor..:KK43:(

benim kızımda 10 aylık 8500 kilo ilk zamanlar kilo alımı çok iyidi ama son 1 aydır hiç kilo almamıs diyebilirim 3 tane dişi çıktı ve çok hareketli ondandır diye ümit ediyorum:1no2:

selam benim oğlum 12 aylık 9600 gr 74 cm
emmeye devam ediyoruz 11 dişi var ve herbebek gibi dehşet hareketli yemesinde sorunda yok aslında ama tombik bi bebek değil standart ayında gidiyo
aman bu zamanın hastalığı obezlik fazla olmasında zarar var hatta bence tabi:)

bütün bebişlere maşallah :nazar:..........benim minik kuzumda 7. ayına yeni girdi 8 800.....boyuda 69.5......

X