Beğendiğim gelinliğe bakar mısınız ?

Onu zaten kız tarafı yapıyor her yerde. O kadarcık oluversin. 🤣
Dimi ya yoksa bende diyorum şimdi artık böle mi acaba 😂 7 yıl önce evlendiğim için bişiler mi değişti dedim jsjsjsjsj hoş görümcem de kınayı kendiler yapacak 😄 ama benm düğünü de eşim le biz ödedik benm kp elini sürmedi bişi ye sağ olsun 4 tane bilezik taktı o kadar tamam 😄 eşim hep der annem yaşasaydı daha başka olurdu diye de neyse ya geçti gitti. İçimi döküverdim bende hemen 🥲

Onu zaten kız tarafı yapıyor her yerde. O kadarcık oluversin. 🤣
Aaa öyle diyorsun da bizim bir akrabanin oğlu nişanlandı. Düğün konuşmaya gittiler kız tarafı yüzü kızarmadan kınayı da siz yapacaksınız demiş 😂 bunlar popolarının üstüne oturmuşlar. Üstelik karşı taraf varlıklı kızları avukat 😂 kabul etmişler mecbur ama dedikodularını yapıyorlardı 😂

Aaa öyle diyorsun da bizim bir akrabanin oğlu nişanlandı. Düğün konuşmaya gittiler kız tarafı yüzü kızarmadan kınayı da siz yapacaksınız demiş 😂 bunlar popolarının üstüne oturmuşlar. Üstelik karşı taraf varlıklı kızları avukat 😂 kabul etmişler mecbur ama dedikodularını yapıyorlardı 😂
O gelenek değil bence onların arsızlığı 🤣

Dimi ya yoksa bende diyorum şimdi artık böle mi acaba 😂 7 yıl önce evlendiğim için bişiler mi değişti dedim jsjsjsjsj hoş görümcem de kınayı kendiler yapacak 😄 ama benm düğünü de eşim le biz ödedik benm kp elini sürmedi bişi ye sağ olsun 4 tane bilezik taktı o kadar tamam 😄 eşim hep der annem yaşasaydı daha başka olurdu diye de neyse ya geçti gitti. İçimi döküverdim bende hemen 🥲
Hepimizin bu konularda konuşacak şeyleri oluyor çok şükür. 😁

Yaa ilk gelinlik silinmiş. Nolur bir daha yükle, çok merak ettim
Bu arada ben de çok zevksizimdir. Benim beğendiğimi asla kimse beğenmez. Doğum haritama baktirmistim neredeyse hiç Venüs grubu boğa terazi falan yokmuş. Ondan olabilirmiş estetik zevkten yoksun olmam. Bence sen de baktirirsan senin harita da benim gibi olabilir :) begendiklerin gerçekten hiç hoş değil. Bir de maşallah Allah size bir 🍑 vermiş, brezilyalı gibisiniz. Ama bu totoyla, bu basenle cidden balık model giyilir mi ya? Benim bir arkadaşım da yaptı bu hatayı,artık üste ince alta kalın kumaş mi kullanmis ne yapmış kız resmen 90-60-220 gibi olmustu. Ona bakan masada gelinlik dedikodusu yapmaktan geri kalamadı (ben de dahil). Eskiden çok gelinlikli resmi atardı, heralde sonra onun da gözündeki perde kalkti, birden eski gelinlikli resimlerini de sildi. Şimdi sadece gelinliğin üstten görünen resimleri var instasinda

X