Bel ağrısı gebelik belirtisi mi?

zeynep_59

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
3 Aralık 2022
24
17
23
İyi akşamlar kızlar 3 yıldır evliyim ve hala bebiş sahibi olamadım pcosluyum 🥺 bu ay bitmek bilmeyen bir bel ağrım var ama reglime de daha 8 gün var bu bel ağrısı şiddetli ve dinmeyen bir ağrı bebeğin habercisi olabilir mi? böyle bir durum yaşayıp hamile olduğunu öğrenenler var mı yardımcı olup bilgilendirirseniz çok sevinirim ❤️ Benim gibi bekleyen ve hakeden herkese Rabbim en hayırlı zamanda hayırlı evlatlar nasip eder inşallah 🤲🏻❤️

İyi akşamlar kızlar 3 yıldır evliyim ve hala bebiş sahibi olamadım pcosluyum 🥺 bu ay bitmek bilmeyen bir bel ağrım var ama reglime de daha 8 gün var bu bel ağrısı şiddetli ve dinmeyen bir ağrı bebeğin habercisi olabilir mi? böyle bir durum yaşayıp hamile olduğunu öğrenenler var mı yardımcı olup bilgilendirirseniz çok sevinirim ❤️ Benim gibi bekleyen ve hakeden herkese Rabbim en hayırlı zamanda hayırlı evlatlar nasip eder inşallah 🤲🏻❤️
Olabilir ama olmayabilir de çok umutlanma yinede

Sonuç?

Negatif çıktı maalesef canım..
hayırlısı olsun kuzum enerjimizi düşürmek yok stresten uzak duracağız ve bu yolun sonunda biz kazanacağız Allah'ın izniyle ❤️ bak bende regl oldum drye gittim kist oluşmuş bi tane yasmin verdi gelecek aya hormon tahlili vs vs var herşeyde bir hayır kesinlikle üzülmicez Rabbim herkesin içinde bizimde kucaklarımızı doldursun inşallah 🙏🏻❤️

Merhaba, göğüslerinizde berlirgin bir ağrı ve dolgunluk oldu mu? İçi sanki dolu gibi bir his yürürken özellikle ağırlaştılar ve yüzüstü yatamıyorum. Sizde sanırım kist oldu o yüzden öğrenmek istiyorum çünkü benim de adetime 10 gün kaladan beri bel ağrım var şiddetli. Yarın adet olmam gerekiyor ve bugün iyice şiddetlendi. Yoruldum belki ondan dedim yada adet olcam.

X