Bel ağrısı gebelik belirtisi mi?

Y

Merhaba malesef regl oldum ve reglimin sabahında kan testi yaptırdım 0.16 çıktı. Yani belirtilerin hiç bir anlamı yok onu gördüm. Ama şöyle bir durum var klomen bir daha kullanmicam ilk kullanışım diye mi bilmiyorum 14 gündür sancı çekiorum adetimin olmasıyla da korkunç kusacak kadar ağrım oldu. Hala da var bitik vaziyetteyim. İlk defa böyle oldu. Zaten 6 aylık evliyim neden hemen klomen verdi anlayamadım.
Merhaba bende bugün regl oldum maleaef

merhaba kızlar
Benim son adetim 23.11 tarihiydi sonra 5 ve 9 aralıkta korunmasız ilişkim oldu bel ve kasık ağrımlarım mide bulantılarım mide yanmam diz ağrım var bide halsizlik ve uykusuzluk var test yapmadım daha adetime var diye sizce hamile kalmış olabilirmiyim

Merhaba, göğüslerinizde berlirgin bir ağrı ve dolgunluk oldu mu? İçi sanki dolu gibi bir his yürürken özellikle ağırlaştılar ve yüzüstü yatamıyorum. Sizde sanırım kist oldu o yüzden öğrenmek istiyorum çünkü benim de adetime 10 gün kaladan beri bel ağrım var şiddetli. Yarın adet olmam gerekiyor ve bugün iyice şiddetlendi. Yoruldum belki ondan dedim yada adet olcam.
Siz bu söylediğiniz ay mxhamile kaldınızmı aynı belirtileri bende yaşıyorum da

X