Ben fazla mı tepki veriyorum?

salihae

Üye
Kayıtlı Üye
1 Aralık 2023
338
193
30
Daha önce de benzer konulardan sorular sormuştum belki hatırlayanlar olacaktır. Eşimin iş yerinde ki gereksiz samimi olan ortamıydı. Çoğu sorunu çözdük. Eşim beni anladı kendini düzeltti bunun farkındayım. Tek bir sorun kaldı. Benim için tabii..

Eşimin müdürü olacak kadın, yani çok fazla doluyum kadına karşı. Her hareketi ile böyle tanısam asla arkadaşlık etmeyeceğim bir insan işte. Eşimle şehir dışı ziyarete giderken müzik dinliyorlar şarkı esnasında da kırıta kırıta oynuyor yönetici çalışan ilişkisi gibi değil yani bi tuhaf. Neyse bunların bir iş whatsapp grubu var 40 kişilik falan oraya bir meyhanede masanın üstünde zenne ile oynarken videosunu atmış saçmalık. Yani böyle saçma sapan davranışları var resmen nefret ediyorum kadından.

Bu akşamda 22.00 da falan aradı eşimi yani işle ilgili sayılmaz iş arkadaşı ile ilgili bişey sormak için. Yani iş için olda yine anlayacağım ama ne alaka yani saat 22 de neden arıyorsun.

Eşim sürekli hanımlı konuşuyor ama o canım öpüyorum görüşürüz falan gibi samimi bir dil kullanıyor.

Elimde olmadan çok sinirleniyorum ve gergin oluyorum. Eşimde yöneticim işte ben napabilirim diyor. Şimdiye kadar yaptıkların yüzünden böyle sınırlarını çizemedğin için böyle dedim. Bu sefer ben ayrı surat asıyorum o ayrı. Ben fazla mı tepki veriyorum? Eşimin üstüne çok mu gidiyorum. Yorumunuzu merak ediyorum

O adamı eve alma çak g.tüne tekmeği
Çok büyük kavgalar ettik zaten. Boşanma konusunu konuştuk her gün ama sonra düzeldi. Bunlar da yaşanmamaya başladı. Ama baştan çok yüz verdiği için şimdi tabii kadın yüz bulmuş e zaten yöneticisi akşam 10 da aramaya da yüz buluyor. Huzurumuz kaçıyor. Çok üzülüyorum gerçekten. Napıcağımı bilemiyorum. Bu kadar eşim kendini düzeltmeye çalışırken hala herşeyi sorun eden bir kadınmışım gibi gözüküyorum. Biraz da olumlu yaptıklarımı gör kafasında. Bu insanlar için huzurumuz kaçmasın modunda falan

Çok büyük kavgalar ettik zaten. Boşanma konusunu konuştuk her gün ama sonra düzeldi. Bunlar da yaşanmamaya başladı. Ama baştan çok yüz verdiği için şimdi tabii kadın yüz bulmuş e zaten yöneticisi akşam 10 da aramaya da yüz buluyor. Huzurumuz kaçıyor. Çok üzülüyorum gerçekten. Napıcağımı bilemiyorum. Bu kadar eşim kendini düzeltmeye çalışırken hala herşeyi sorun eden bir kadınmışım gibi gözüküyorum. Biraz da olumlu yaptıklarımı gör kafasında. Bu insanlar için huzurumuz kaçmasın modunda falan
Kusura bakma kendine çeki düzen veren adam direksiyona vura vura oynamaz. Müdürmüş de bilmem neymiş de. Söyleyin, bunun arkasına sığınmasın

e o zaman kadini kiskanacaginiza, esinizin karakterine bakın.
Kadindan nefret edecek kadar kiskanmaya gerek yok, esiniz yaramaz.
Yanımda konuştu telefonda zaten bütün mesajlarında falan da resmi olmaya çalışıyor hep konuşmalarında da öyle. Ama tabii ki herşey karşılıklıdır. Bir çok sorunu çözdüm gerçekten bu kaldı ve çok takıyorm kafama

X