Ben fazla mı tepki veriyorum?

Yanımda konuştu telefonda zaten bütün mesajlarında falan da resmi olmaya çalışıyor hep konuşmalarında da öyle. Ama tabii ki herşey karşılıklıdır. Bir çok sorunu çözdüm gerçekten bu kaldı ve çok takıyorm kafama
Sizin yaninizda sahte davraniyor demek ki, is yerindeyken flörtöz davraniyordur. Araba kullanirken direksiyona vura vura kadinla oynayan, yaninizda hanim dese ne olacak?
Bazi erkekler boyledir kabul etmek lazim, flörtü severler.
Ya bosanin, ya da kadina karsi daha fazla kin gütmeyin, hastalanırsiniz.

Evet. Kadınla yüz yüze de gelemiyorum. Nasıl atıcam içimdeki öfkeyi
Kadınla yüz yüze gelseniz ne olacak? Sosyal hayatın içinde binbir türlü insanla karşılıyoruz. Eşiniz o ortama, müdüre gayet ayak uydurduğu için bu haldesiniz. Düzeldi deseniz de yaptıklarını kabullenemiyorsunuz.

Daha önce de benzer konulardan sorular sormuştum belki hatırlayanlar olacaktır. Eşimin iş yerinde ki gereksiz samimi olan ortamıydı. Çoğu sorunu çözdük. Eşim beni anladı kendini düzeltti bunun farkındayım. Tek bir sorun kaldı. Benim için tabii..

Eşimin müdürü olacak kadın, yani çok fazla doluyum kadına karşı. Her hareketi ile böyle tanısam asla arkadaşlık etmeyeceğim bir insan işte. Eşimle şehir dışı ziyarete giderken müzik dinliyorlar şarkı esnasında da kırıta kırıta oynuyor yönetici çalışan ilişkisi gibi değil yani bi tuhaf. Neyse bunların bir iş whatsapp grubu var 40 kişilik falan oraya bir meyhanede masanın üstünde zenne ile oynarken videosunu atmış saçmalık. Yani böyle saçma sapan davranışları var resmen nefret ediyorum kadından.

Bu akşamda 22.00 da falan aradı eşimi yani işle ilgili sayılmaz iş arkadaşı ile ilgili bişey sormak için. Yani iş için olda yine anlayacağım ama ne alaka yani saat 22 de neden arıyorsun.

Eşim sürekli hanımlı konuşuyor ama o canım öpüyorum görüşürüz falan gibi samimi bir dil kullanıyor.

Elimde olmadan çok sinirleniyorum ve gergin oluyorum. Eşimde yöneticim işte ben napabilirim diyor. Şimdiye kadar yaptıkların yüzünden böyle sınırlarını çizemedğin için böyle dedim. Bu sefer ben ayrı surat asıyorum o ayrı. Ben fazla mı tepki veriyorum? Eşimin üstüne çok mu gidiyorum. Yorumunuzu merak ediyorum
Sinirlenmekte haklısınız fakat burda eşinizin payı büyük bence. Yoneticim ne yapayım diye birşey olur mu ya herkesin bir sınırı bir karakteri var. Eşiniz zamanında samimi olduğu için şimdi ne kadar mesafe koysa da çok anlaşılmaz malesef tam tersi sana noldu bir sorun mu var flan diye didikler dururlar bence. Yani keşke en basindan bu kadar taviz verip samimi olmasaydı. Eşinizin üstüne çok gitmiyorsunuz sadece biraz geç kalmışsiniz üstüne gitmek için.

Sizin yaninizda sahte davraniyor demek ki, is yerindeyken flörtöz davraniyordur. Araba kullanirken direksiyona vura vura kadinla oynayan, yaninizda hanim dese ne olacak?
Bazi erkekler boyledir kabul etmek lazim, flörtü severler.
Ya bosanin, ya da kadina karsi daha fazla kin gütmeyin, hastalanırsiniz.
Zaten insanın aklına da hep bunlar geliyor işte.

Eşiniz de az değil ki!
Hem nasıl işyeri orası öyle o nasıl yönetici.
Kadını işinden edip siz yönetici olun bari başka türlü düzelmez.
Yönetici olmak için de çok bir şey aramıyorlar gibi anlamadım.
İşte de bu kadar şeyi takip ederseniz çok ama çok daha iyi yönetici olursunuz.
Ama eşiniz fena sizin ama işyeri de az değil nasıl bir yer orası😱

Sinirlenmekte haklısınız fakat burda eşinizin payı büyük bence. Yoneticim ne yapayım diye birşey olur mu ya herkesin bir sınırı bir karakteri var. Eşiniz zamanında samimi olduğu için şimdi ne kadar mesafe koysa da çok anlaşılmaz malesef tam tersi sana noldu bir sorun mu var flan diye didikler dururlar bence. Yani keşke en basindan bu kadar taviz verip samimi olmasaydı. Eşinizin üstüne çok gitmiyorsunuz sadece biraz geç kalmışsiniz üstüne gitmek için.
Hayır ben çok üstüne gittim ve düzeldi. Sadece bu konu değildi. Çok ayrıntılı anlatmadım burda instagramdan aptal saptal kızları beğenmesi herkesle samimi olması whatsapp tan kızlarla gereksiz muhabbetleri hepsini düzeltti bayadır izliyorum takip ediyorum. Hepsini düzeltti. Sadece bu konu kaldı. Şimdi o bu kadar düzeltmeye çalıştıkça ben hala surat yapınca e ben boşuna mı çabalıyorum. Yaptıklarımı da gör moduna giriyor ondan bahsettim

Hayır ben çok üstüne gittim ve düzeldi. Sadece bu konu değildi. Çok ayrıntılı anlatmadım burda instagramdan aptal saptal kızları beğenmesi herkesle samimi olması whatsapp tan kızlarla gereksiz muhabbetleri hepsini düzeltti bayadır izliyorum takip ediyorum. Hepsini düzeltti. Sadece bu konu kaldı. Şimdi o bu kadar düzeltmeye çalıştıkça ben hala surat yapınca e ben boşuna mı çabalıyorum. Yaptıklarımı da gör moduna giriyor ondan bahsettim
Kusura bakmayın da bu kocadan bir cacık neyim olmaz. Evliliğin sorumluluğunu bilmiyor ve bunu bir lütuf olarak görüyor.

Eşiniz de az değil ki!
Hem nasıl işyeri orası öyle o nasıl yönetici.
Kadını işinden edip siz yönetici olun bari başka türlü düzelmez.
Yönetici olmak için de çok bir şey aramıyorlar gibi anlamadım.
İşte de bu kadar şeyi takip ederseniz çok ama çok daha iyi yönetici olursunuz.
Ama eşiniz fena sizin ama işyeri de az değil nasıl bir yer orası😱
Cidden fena bir yer ya. Masanın üstünde mini eteğiyle oynadığı videoyu bir insan neden whatsapp grubunda paylaşır mesela. Kadında evli bu arada ama işte bunların hepsi tuhaf şeyler ya. Kızlar desen herkes çok gevşek. Belki onların normali odur ama bizim yaşantımıza çok tersti. Zaten buraya girdikten sonra böyle salakça şeyler yaşamaya başlamıştık

Kendini kandırma bunlar düzelecek hele eş baskısıyla düzelecek şeyler değil. Sana düzelmiş gibi görünüyor hepsi bu

Yaptıkları zaten olmasi gereken normal şeyler , evli adamların başka kızlarla muhabbeti kesmesi lütuf mu yani . Görüyorum onları zaten ama bundan da rahatsız oluyorum diye söyleyin

İçiniz almıyor iste bunları. Normal bir insanin da almaması lazım zaten.
Siz bunlardan birini yapsaniz evliliğiniz çoktan bitmişti.
Gözü dışarıda, kadınların ağzının içine düşen kocayı "adam" etmeye çalışırsanız böyle hasta edersiniz kendinizi.

Yaptıkları zaten olmasi gereken normal şeyler , evli adamların başka kızlarla muhabbeti kesmesi lütuf mu yani . Görüyorum onları zaten ama bundan da rahatsız oluyorum diye söyleyin
Tabii ki aynı cümleleri kurdum. Bunları zaten yapmaman gerekiyordu. Yapmaman gerekm şeyleri düzelttiğin için sana teşekkür etmeyeceğim dedim

İsterse bunları gizli de yapabilir ayrı bir telefon taşiyabilir hani eve getirmez sizde hersey normal zannedersiniz ama watsaptan birileriyle konuşması bilmiyorum bunları her bayan kabul edemez neden bu kadar hakareti kabul ettiniz gerçekten bunlar inanılmaz ağır durumlar

X