Ben fazla mı tepki veriyorum?

Yok canım onu hangi erkek der dreksiyona vura vura oynuyor oda. Ben videosunu gördüm bide direkt bunun
hangi erkek der diye aklamaya çalışmasan mı acaba ?
senin kocan aşırı gevşek
aşırının da aşırısı hem de
kaç senedir çalışma hayatındayım, bin çeşit insan gördüm
cıvıkları, senin eşin gibileri de gördüm
bir sürü yöneticim oldu, mecburen girmek zorunda kaldığım yığınla ortam oldu
hiçbirinde kimse bana bu şekilde yaklaşamadı
ha ben de eğlendim ben de güldüm ben de keyifli vakit geçirdim
ama sınırım belli olduğu için kimse bana şu tarz hareketler sergilemeye cesaret edemedi
suçu sadece kadınların üstüne atmak doğru değil
gece 22deki telefonu açmasın ? çok acil bişeyse zaten karşı taraf mesaj atıp 1-2 cümle ile en azından
konunun ne olduğunu söyler
mesajı görünce de çok önemliyse döner kocan
değilse dönmez

Daha önce de benzer konulardan sorular sormuştum belki hatırlayanlar olacaktır. Eşimin iş yerinde ki gereksiz samimi olan ortamıydı. Çoğu sorunu çözdük. Eşim beni anladı kendini düzeltti bunun farkındayım. Tek bir sorun kaldı. Benim için tabii..

Eşimin müdürü olacak kadın, yani çok fazla doluyum kadına karşı. Her hareketi ile böyle tanısam asla arkadaşlık etmeyeceğim bir insan işte. Eşimle şehir dışı ziyarete giderken müzik dinliyorlar şarkı esnasında da kırıta kırıta oynuyor yönetici çalışan ilişkisi gibi değil yani bi tuhaf. Neyse bunların bir iş whatsapp grubu var 40 kişilik falan oraya bir meyhanede masanın üstünde zenne ile oynarken videosunu atmış saçmalık. Yani böyle saçma sapan davranışları var resmen nefret ediyorum kadından.

Bu akşamda 22.00 da falan aradı eşimi yani işle ilgili sayılmaz iş arkadaşı ile ilgili bişey sormak için. Yani iş için olda yine anlayacağım ama ne alaka yani saat 22 de neden arıyorsun.

Eşim sürekli hanımlı konuşuyor ama o canım öpüyorum görüşürüz falan gibi samimi bir dil kullanıyor.

Elimde olmadan çok sinirleniyorum ve gergin oluyorum. Eşimde yöneticim işte ben napabilirim diyor. Şimdiye kadar yaptıkların yüzünden böyle sınırlarını çizemedğin için böyle dedim. Bu sefer ben ayrı surat asıyorum o ayrı. Ben fazla mı tepki veriyorum? Eşimin üstüne çok mu gidiyorum. Yorumunuzu merak ediyorum
Yani kadın ayarsız gibi duruyor da adam mesafesini koruyorsa yapacak da pek bir şey yok. Özel bir kurum mu burası ? Kadının üssü var mı ?

Ay ne orusbu kadınlar var yaaa git bekara cilve yap evli adama ne yapıyorsun sonra da kadınlara laf edince kızıyor feministler, adam da leş bu arada,, midem bulandı ne biçim ilişkiler bunlar kocayı ayrı kadını ayrı parçalardım heralde 😬😬

X