Ben istedigim kisiyi elde ederim diyenler var mi aranizda

torarikar

Daha yaşanacak çok şey var...
Kayıtlı Üye
30 Aralık 2017
6.058
7.854
Hanimlar ben hicbir zaman oyle cok stratejik (dogru kelime bu sanirim) bir kadin olamadim..
Hani bazen boyle kadinlar vardir, bir erkek turu belirlerler mesela kafalarinda, atiyorum doktor olsun esmer olsun, unlulerden x kisisi gibi olsun derler mesela.. Ornek veriyorum.. Sonra da adim adim strateji yaparak oyle birini bulup elde ederler.. Cin fikirli de olurlar ayni zamanda.. Tuttuklarini da koparirlar yani.. Ben oyle kadinlara hep ozenmisimdir.. Aranizda boyle hatunlar var mi

Geçen de yazdım konuda. Ali Koç, Hacı Sabancı filan hariç “Bu bana bakmaz” demem. Ama cin fikirli olduğum için değil. karşımdakini analiz ederim. Ne yapar, ne eder ilgisini çekecek bir şey bulurum. Aklında kalırım.
Tuttuklarini da koparirlar yani.. Ben oyle kadinlara hep ozenmisimdir..
anahtar kelime bu zaten. Erkekler güçlü kadın seviyor. Ona muhtaç olmadığını hissettireceksin.

Geçen de yazdım konuda. Ali Koç, Hacı Sabancı filan hariç “Bu bana bakmaz” demem. Ama cin fikirli olduğum için değil. karşımdakini analiz ederim. Ne yapar, ne eder ilgisini çekecek bir şey bulurum. Aklında kalırım.

anahtar kelime bu zaten. Erkekler güçlü kadın seviyor. Ona muhtaç olmadığını hissettireceksin.
Anliyorum sizi, ne guzel
Ama mesela ornek veriyorum: Diyelim ki mimarsiniz ve kriteriniz yakisikli, isinde basarili bir doktorla olmak diyelim ki.. Evet oyle biriyle karsilassaniz tanistiktan sonra etkileyebilirsiniz ama mesele oyle biriyle tanismakta..
Dedigim gibi, kendiniz doktor olmadiktan sonra oyle biriyle tanismak zorlasiyor.. Yani diyelim ki hic doktor arkadasiniz da yok veya cevrenizde hic doktor da yok, o zaman boyle bir durumda ne yaparsiniz mesela
Anlatmak istedigim boyle bir seydi

Ben hep istediğim erkeği elde etmisimdir ama strateji falan yapmam, kimsenin de peşinde koşmam. Benim tarzım erkekler zaten benim gibi kadın arayanlar. O yüzden hislerimiz karsilikli olur. Her firsatta araba modeli yenileyen, Rolex saat takan, şık mekanlara giden adam mesela kesinlikle benim hayat tarzıma uygun değil, böyle birine ne ben asık olurum ne ben askimdan ölsem oylesi bana bakar😅
Ya da kıskanç, sahiplenici, ateşi yüksek kavgalar etmeyi tutku sanan - dizilerdeki gibi adamlara da ne ben bakarım ne onlar bana bakar, baksalar bile üç güne birimizden biri digerini terkeder:)
Asla diyemem "tüm erkekleri elde ederim" diye, belki toplumun içindeki çoğu erkek için paspal, bakımsız, gıcık vs olabilirim.
Ama benim frekansimin tuttuğu insan bellidir, öyle insanlar için de zaten ben ideal bir kadinimdir.
O yüzden Taktiğe falan da gerek yok çünkü benim olduğum halim zaten o tarz erkekler için neşe kaynagidir

Anliyorum sizi, ne guzel
Ama mesela ornek veriyorum: Diyelim ki mimarsiniz ve kriteriniz yakisikli, isinde basarili bir doktorla olmak diyelim ki.. Evet oyle biriyle karsilassaniz tanistiktan sonra etkileyebilirsiniz ama mesele oyle biriyle tanismakta..
Dedigim gibi, kendiniz doktor olmadiktan sonra oyle biriyle tanismak zorlasiyor.. Yani diyelim ki hic doktor arkadasiniz da yok veya cevrenizde hic doktor da yok, o zaman boyle bir durumda ne yaparsiniz mesela
Anlatmak istedigim boyle bir seydi
Dün ben Antalya’da çok başarılı bir fizyoterapiste gittim. Genç ve yakışıklıydı. Eşi de elektrik-elektronik mühendisi bir hanımmış. Evet aynı sektörde değiller ama ikisi de kendi alanında başarılı. Yani biraz davul bile dengi dengine bir durum söz konusu. Doktor biri ile beraber olmak istiyorsanız bu ortak tanıdığınız olmadıkça pek mümkün değil. Doktorlar zaten çok yoğun çalışan insanlar. İş çıkışında da cafede takılmazlar.
Birileri ile nasıl tanışacağınız konusunda ise olabildiğince sosyal olmak zorundasınız. Spor salonuna yazılın. Dans kurslarına. Seyahat turlarına katılın. Kısmetin nerden geleceği belli olmaz.

Ben hep istediğim erkeği elde etmisimdir ama strateji falan yapmam, kimsenin de peşinde koşmam. Benim tarzım erkekler zaten benim gibi kadın arayanlar. O yüzden hislerimiz karsilikli olur. Her firsatta araba modeli yenileyen, Rolex saat takan, şık mekanlara giden adam mesela kesinlikle benim hayat tarzıma uygun değil, böyle birine ne ben asık olurum ne ben askimdan ölsem oylesi bana bakar😅
Ya da kıskanç, sahiplenici, ateşi yüksek kavgalar etmeyi tutku sanan - dizilerdeki gibi adamlara da ne ben bakarım ne onlar bana bakar, baksalar bile üç güne birimizden biri digerini terkeder:)
Asla diyemem "tüm erkekleri elde ederim" diye, belki toplumun içindeki çoğu erkek için paspal, bakımsız, gıcık vs olabilirim.
Ama benim frekansimin tuttuğu insan bellidir, öyle insanlar için de zaten ben ideal bir kadinimdir.
O yüzden Taktiğe falan da gerek yok çünkü benim olduğum halim zaten o tarz erkekler için neşe kaynagidir
Peki diyelim ki spesifik olarak bir iliski istegin, kriterlerlerin olsaydi
Mesela diyelim ki x sektorden bir erkek isteseydin (bunu farzet yani
Ama o sektorden hic tanidigin olmasaydi mesela
Boyle bir durumda ne yapardin
Nasil hareket ederdin yani

Peki diyelim ki spesifik olarak bir iliski istegin, kriterlerlerin olsaydi
Mesela diyelim ki x sektorden bir erkek isteseydin (bunu farzet yani
Ama o sektorden hic tanidigin olmasaydi mesela
Boyle bir durumda ne yapardin
Nasil hareket ederdin yani
Bilmem ki, bana göre çok boş bir davranış sırf saygın meslek grubundan diye o meslekten erkek bulan kadınlar. Benim ev arkadaşım Facebook zamanlarında polis sayfalarıni takip ederdi, salak salak postlar var ya, 'nerede böyle kadin' falan diye. Onlara yorum atardı 'biz böyleyiz de nerede kiymetimizi bilen adam gibi adam' falan diye. Tam kekomanci hareketler. Oralardan dmden erkekler yürürdü. Ama çok saçma cidden. Ona gelen erkek de bilirdi ki uniformasina geldi gelen.
Ya da geçen konu açılmıştı. Kadının kardeşi aynı ablası gibi gemiciyle evlenmek istemiş çabalamiş etmiş,ortamlarına girmiş nisanlanmkis.
Konudaki kardeş ne kadar iticiyse senin bu fikrin de o kadar itici.
Eğer sırf doktor olsun diye doktor bulursan muhtemelen bulduğun adam 'hahaha ben ne önemli biriyim, zaten tüm kızlar bir doktorla evlenmek ister' kafasında olan, mesleği ile değer gören biri olacaktır. Avukat bir yakın erkek arkadaşım var. Adamın çevresi kadın dolu. Ama çoğu kadın adamın tipine, kişiliğine değil kendi ofisi olan avukat olmasına bakıyor. O da bu imajı desteklemek için kredi kartı limitini arttirip lüks saat alıyor mesela, kızlara kendini böyle pazarlıyor. Sosyal medyada pahalı mekanlardan storyler, adliyeden günaydınlar falan. Ama biliyor ki ona gelen kızlar buna geliyor. Çok da saygı vs duyduğu söylenemez.
Bence kendine karakterine uyan , senin gibj düşünen, aynı şeylere önem veren bir erkek bulmaya çalış. Ne yapacaksın mesleğini, seni mi tedavi edecek 😅 ne işine yarayacak doktor olması, rapor mu yazdirican

Hanimlar ben hicbir zaman oyle cok stratejik (dogru kelime bu sanirim) bir kadin olamadim..
Hani bazen boyle kadinlar vardir, bir erkek turu belirlerler mesela kafalarinda, atiyorum doktor olsun esmer olsun, unlulerden x kisisi gibi olsun derler mesela.. Ornek veriyorum.. Sonra da adim adim strateji yaparak oyle birini bulup elde ederler.. Cin fikirli de olurlar ayni zamanda.. Tuttuklarini da koparirlar yani.. Ben oyle kadinlara hep ozenmisimdir.. Aranizda boyle hatunlar var mi
Dizileerde çok var. Gerçek hayatta da olmalı ki esinlenilmis. Çok var mıdır sanmam. Böyle olmak da hastalıklı geliyor bana çünkü sadece bir amaç uğruna yapiliyor.birini seveceksiniz karsilikli ve çıkarsız olmali.

Hiç böyle biri olmadım olana da hoş gözle bakmadım. Birini elde etmek sözü bile bence inanılmaz itici. İnsanlar sever evlenir ya da ayrılır.. birine kancayı takmak maharet değil..

Pizza değilsin herkesi mutlu edemezsin misal. Hadi elde ettin diyelim, elde kalsın diye çocuk da yaptın sonra yine yalnızsın. Yine ortam, yine çaba, sonra yine hüsran. Dışarıya karşı aşk pozları, içerde patlayan bir sürü olay. Öyle öyle zaman geçiyor. Vakit kıymetli, anlaşabildiğin insanların içinde olmak en güzeli.

X