Beni kopyalayan esimin eski sevgilisi

Sırf eşinizin eski sevgilisi tarafından stalklandığınız için paylaşımlarınızın %99’unu ona yönelik yaptığınıza eminim.

Ayrıca bahsettiğiniz tabaklar, cam pipetler, kahve makinesi vs çoğu kişide vardır. Bu tarz trend ürünleri influencerlardan görüp alıyoruz. İlk sizde gördüğünü zannetmiyorum 😊
Arzum Okka, Karaca Hatır en çok satılan makineler şu ara. Geçenlerde hediye almak istedim, gittiğim mağazada tükenmişti. 🤦🏻‍♀️

Modern çağ hastalığı mıdır nedir, herkeste bir beni taklit ediyorlar tripleri.
Kendine karşı olan takıntı bu modern çağla falan ilgisi yok. Kendini o kadar önemsiyorlar ki, herkesin kendisini izlediğini falan düşünüyorlar komik gerçekten. Valla kim ne yapmış ne yemiş ne giymiş-kullanmış o kadar önemsemiyorum ki, beni taklit ettiklerini düşünebileceğim bir ortam oluşmuyor :KK66:

bilemediniz, her yerde cok kötü elestiri alan bir nespresso kullaniyorum😂 atmaya kiyamiyorum onun icin devam kullaniyorum
O da çok satılıyor, ürün puanları, yorumları da çok iyi. Araştırmıştım da hediye bütçemi aşmıştı. Kötü müymüş ki? 🧐

Kendine karşı olan takıntı bu modern çağla falan ilgisi yok. Kendini o kadar önemsiyorlar ki, herkesin kendisini izlediğini falan düşünüyorlar komik gerçekten. Valla kim ne yapmış ne yemiş ne giymiş-kullanmış o kadar önemsemiyorum ki, beni taklit ettiklerini düşünebileceğim bir ortam oluşmuyor :KK66:
Bana komik geliyor. Banu Alkan’ın storysine devamlı Kylie Jenner’ı etiketleyip beni taklit ediyor, taklitçi kezban demesi kadar komik :deli:

Merhaba,

Esimle tanistigimizda hic eski sevgili derdi yoktu. Ne ben onun gecmisi ile ilgilendim, ne o benimki ile. Yaklasik 5 ay tanismaya basladiktan sonra bana eski sevgilisi ona mail yazdigini anlatti. Esimi merak etmis nasilmis diye sormak icin. Esimde pek ilgilenmedi, sevgilisi oldugunu ve ona bir daha yazmamasini söyledi. Bende onun icin basta hic takmadim ve o konu beni fazla ilgilendirmedi. Esimle her sey daha ciddi olmaya basladiginda o kizi arastirmayi düsündüm ve sosyal medyada buldum.

Kendisinin üc senedir evli oldugunu anladim ve birden onun benim sevgilime mesaj yazmasi beni cok rahatsizlandirdi. Yinede fazla dikkate almadim sadece bana cok garip geldi.

Bir kac aydir sosyal medyayi cok aktif kullanmaya basladim ve acik paylasim yapiyorum. Ve niye bilmiyorum ama eski sevgilisinin hesabini izlemeye basladim ve fark ettim ki benim yaptiklarimin hepsini taklit ediyor. Gittigim yerleri, yedigim ve hazirladigim seyleri, kullandigim tabaklari, bardaklari hatta ayni kahve makinasini. Bir gün kendime cicek aldim, ertesi gün cicekciden kendine cicek alacagi icin resim koymus. Kullandigim cam pipetlerin bile aynisi kullaniyor. Resimlerimin altinda paylastigim sözlerin bile aynisini kullaniyor ve bunu bir kac aydir yapiyormus. Basta tesadüf diyordum ama bu kadar tesadür olamaz. Yoksa ben mi abartiyorum?

Kadinin amacini anlamadim. Bu durumu yasayan var mi? Yani kendiside evli ve esiyle cok mutlu kareler paylasiyor onun icin ben anlamiyorum..
Engelleyin. İkinizin yaptığı da kesinlikle normal değil.

X