Beni kopyalayan esimin eski sevgilisi

Merhaba,

Esimle tanistigimizda hic eski sevgili derdi yoktu. Ne ben onun gecmisi ile ilgilendim, ne o benimki ile. Yaklasik 5 ay tanismaya basladiktan sonra bana eski sevgilisi ona mail yazdigini anlatti. Esimi merak etmis nasilmis diye sormak icin. Esimde pek ilgilenmedi, sevgilisi oldugunu ve ona bir daha yazmamasini söyledi. Bende onun icin basta hic takmadim ve o konu beni fazla ilgilendirmedi. Esimle her sey daha ciddi olmaya basladiginda o kizi arastirmayi düsündüm ve sosyal medyada buldum.

Kendisinin üc senedir evli oldugunu anladim ve birden onun benim sevgilime mesaj yazmasi beni cok rahatsizlandirdi. Yinede fazla dikkate almadim sadece bana cok garip geldi.

Bir kac aydir sosyal medyayi cok aktif kullanmaya basladim ve acik paylasim yapiyorum. Ve niye bilmiyorum ama eski sevgilisinin hesabini izlemeye basladim ve fark ettim ki benim yaptiklarimin hepsini taklit ediyor. Gittigim yerleri, yedigim ve hazirladigim seyleri, kullandigim tabaklari, bardaklari hatta ayni kahve makinasini. Bir gün kendime cicek aldim, ertesi gün cicekciden kendine cicek alacagi icin resim koymus. Kullandigim cam pipetlerin bile aynisi kullaniyor. Resimlerimin altinda paylastigim sözlerin bile aynisini kullaniyor ve bunu bir kac aydir yapiyormus. Basta tesadüf diyordum ama bu kadar tesadür olamaz. Yoksa ben mi abartiyorum?

Kadinin amacini anlamadim. Bu durumu yasayan var mi? Yani kendiside evli ve esiyle cok mutlu kareler paylasiyor onun icin ben anlamiyorum..
Zaten şu anda guncel olan kahve makınaları ,Cam pıpetler herkes en son moda seylerı kullanıyor .Kendınızı çok onemsıyosunuz bence .Bole yaparsanız travma yaşarsınız

Merhaba,

Esimle tanistigimizda hic eski sevgili derdi yoktu. Ne ben onun gecmisi ile ilgilendim, ne o benimki ile. Yaklasik 5 ay tanismaya basladiktan sonra bana eski sevgilisi ona mail yazdigini anlatti. Esimi merak etmis nasilmis diye sormak icin. Esimde pek ilgilenmedi, sevgilisi oldugunu ve ona bir daha yazmamasini söyledi. Bende onun icin basta hic takmadim ve o konu beni fazla ilgilendirmedi. Esimle her sey daha ciddi olmaya basladiginda o kizi arastirmayi düsündüm ve sosyal medyada buldum.

Kendisinin üc senedir evli oldugunu anladim ve birden onun benim sevgilime mesaj yazmasi beni cok rahatsizlandirdi. Yinede fazla dikkate almadim sadece bana cok garip geldi.

Bir kac aydir sosyal medyayi cok aktif kullanmaya basladim ve acik paylasim yapiyorum. Ve niye bilmiyorum ama eski sevgilisinin hesabini izlemeye basladim ve fark ettim ki benim yaptiklarimin hepsini taklit ediyor. Gittigim yerleri, yedigim ve hazirladigim seyleri, kullandigim tabaklari, bardaklari hatta ayni kahve makinasini. Bir gün kendime cicek aldim, ertesi gün cicekciden kendine cicek alacagi icin resim koymus. Kullandigim cam pipetlerin bile aynisi kullaniyor. Resimlerimin altinda paylastigim sözlerin bile aynisini kullaniyor ve bunu bir kac aydir yapiyormus. Basta tesadüf diyordum ama bu kadar tesadür olamaz. Yoksa ben mi abartiyorum?

Kadinin amacini anlamadim. Bu durumu yasayan var mi? Yani kendiside evli ve esiyle cok mutlu kareler paylasiyor onun icin ben anlamiyorum..
Kocanın eski sevgilisini stalklamak nedir ya?Kacıncı level bu?Agır issiz misiniz bukadar?
Bunu yasayan hasta oldugunu bilsin.
Tedavi olsun.
Evlenmissin gitmis bitmis.

Merhaba,

Takılmadım falan diyorsunuz ama esli sevgiliyi gayetde takmış, hata onu potansiyel tehlike olarak görmüşsünüz. Sosyal medyada açık olan hesaplar hepsi birbirinin aynısı zaten. Herkes link atıyor ayyy
şu kullandığım pipeti çok sormuşsunuz dm yıkılıyorrr burdan toplu cevap olsun canlaaarımmmm lardan geçilmiyor. Siz farklı bişey yapiyorum sanarken instagram birbirinin aynısıyla dolup taşan hesaplardan oluşuyor. O yüzden kendinizi fazla şeyyapmayın derim. Hem kadını takip edip hemde aslında umrumda değil hata beni kıskanıyor beni taklit ediyor demeniz trajekomik

Son düzenleme:
Canım takip etmemeyi dene. yoksa ileride senin için takıntı, hastalık boyutuna geçecek. zamanla bu durum evliliğini bile etkileyebilir. Farkında olmadan paranoyaklaşabilirsin :KK66:

Kahve makinesini, cam pipeti kim kullanmıyor ki?
Ben de cam pipet kullaniyorum birini mi taklit ettim?

Sizin kendisini bu derece takip etmenizi hic anlayamadim.

Kahve makinesini, cam pipeti kim kullanmıyor ki?
Ben de cam pipet kullaniyorum birini mi taklit ettim?

Sizin kendisini bu derece takip etmenizi hic anlayamadim.
Bütün fenomenlerin veya kendini fenomen sananların mutfakları bana aynı geliyor. Aynı makina, aynı fincan, aynı kahve yanı bardağı. Hepsi aşağı yukarı aynı tarifleri paylaşıyor. Hepsi birbirinin takliti zaten. Konu sahibi çıkıpta eşimin eski sevgilisi niye böyle yapiyor acaba hiiiç anlamiyorum demesi çok komik değilmi ya 🤣🤣🤣
Herkes kesin seni kıskanıyor takma yazacak sandı. Ama konu sahibinin eşi onun eski sevgilisi çok isteseydi eskitmezdi bence 😅

Bütün fenomenlerin veya kendini fenomen sananların mutfakları bana aynı geliyor. Aynı makina, aynı fincan, aynı kahve yanı bardağı. Hepsi aşağı yukarı aynı tarifleri paylaşıyor. Hepsi birbirinin takliti zaten. Konu sahibi çıkıpta eşimin eski sevgilisi niye böyle yapiyor acaba hiiiç anlamiyorum demesi çok komik değilmi ya 🤣🤣🤣
Herkes kesin seni kıskanıyor takma yazacak sandı. Ama konu sahibinin eşi onun eski sevgilisi çok isteseydi eskitmezdi bence 😅
Aynen öyle. Esimin eski sevgilisini takip edecek kadar bos vaktim olsaydi keske 🤭

Aynen öyle. Esimin eski sevgilisini takip edecek kadar bos vaktim olsaydi keske 🤭
Aman 17 senelik evliyim nerdeyse. Eski sevgilisi beni takip etse ne ben onu takip etse ne. Birtanesini kismen tanıyorum zaten, normalde muhatap olacağım biri değil o yüzden onu neden takip edeyim.
Bende tam tersi baakkk kendime çiçek aldım buda fotosu göründe çatlayın diyecek kadar boş vaktim olmasını istemezdim şahsen.

Bırakın taklit etsin siz takip etmezseniz görmezsiniz biraz enerjiyle alakalı cekiyorsunuz. Eski eskide kalmış niye kendinize eziyet ediyorsunuz. Ayrıca ben eski sevgilinin hesabı yerine potansiyel müşterilerinizi engellediginizi düşünüyorum. Benimde baya diyetisyenin hesabı takip ediyorum. Bu aralar saldım kendimi . Bazıları fotoğraf koymaz böyle hesapları takip eder. İlla eski sevgili değildir diye düşünüyorum.

Onun hesabina bakip bunlari dusunmek yormuyor mu sizi? Bu durum iliskinizi de etkiler. Cunku bilinc altinizda ister istemez supheler olusur. Enerjinizi neden o insana gonderiyorsunuz ki, hessbinizi sadece arkadaslariniza acik yapin, o kisiyi de engelleyin. Bir insana verilecek en buyuk ceza onu umursamamaktir.
Kadin belli ki takintili. Hastalikli bir ruha sahip. Bu tiplerden uzak dumak en mantiklisi. Belli ki ayriligi hala hazmedememis. Ancak ben evdeki kahve makinesi ya da tabak falan neden paylasilir oraya takildim. Bunu da hic anlamam. Sosyal medyada yemek tabaginin paylasilmasini pek sevmeyenlerdenim de.

Hesabınızı o görsün diye açmışsınız.
Burda kimse kimseyi kandıramaz.
Eminim eşinizle mıç mıç fotolar koyuyorsunuz çatlatmak için karşı tarafı.
Ama bence nispet yapmayın kimseye bu kadar da güvenmeyin eşinize
Böyle nispet yapanların sonunu görüyoruz.
Boşa negatif enerji almayın kimseden.
Mutluysanız mutlusunuzdur birilerine gösterme gereği duymak saçma geliyor.

Aman 17 senelik evliyim nerdeyse. Eski sevgilisi beni takip etse ne ben onu takip etse ne. Birtanesini kismen tanıyorum zaten, normalde muhatap olacağım biri değil o yüzden onu neden takip edeyim.
Bende tam tersi baakkk kendime çiçek aldım buda fotosu göründe çatlayın diyecek kadar boş vaktim olmasını istemezdim şahsen.
Ben de 14 senelik evliyim. Adi üstünde eski. Bana ne yahu?

Yaptığı şeyleri sadece kendisi yapıyor sanıyor. Ben de kendime çiçek alırım. Yılbaşı öncesi kokina aldım mesela. Daha yeni kurudular, öyle attım. Denk gelse bu ara yine alırım. İki üç sene önce çelik pipet modaydı, şimdi cam pipet. Hepsi de bende var. Bi dk, yoksa??🧐🤣🤣
Bende de cam pipet ve gold çelik pipet var. Kimseyi taklit etmiyorum sevgiler. Ajdjdjdkdkd

Konu sahibi,
Kk üyelerini qsla ama asla birinin seni taklit ettiğine inandıramazsın
Şurada 10 yıldır üyeyim
Daha bi konuda ikna olanı görmedim
Linç yemişsindir tahminimce
Birbirlerini takip ediyorlar, ikisi de bunun farkında. 😆

Merhaba,

Karşınızdaki kadın tuhaf bunları yaptığı için, siz de ayrı bir tuhafsınız “eski sevgiliyi” takip ettiğiniz için. Adı üstünde eski, ben bu kafayı hiç anlamıyorum, benim eski eşim benden önce evlenip ayrılmıştı, ben onun eski karısını bile merak etmedim.

Konu sahibi,
Kk üyelerini qsla ama asla birinin seni taklit ettiğine inandıramazsın
Şurada 10 yıldır üyeyim
Daha bi konuda ikna olanı görmedim
Linç yemişsindir tahminimce
Haklı linç ama
Boş beleş yazmayız burda
Ama yinede şansını her defasında deneyen minnoş yeni üyeler, pembik, koçişkosunun deliler gibi aşık olduğu biricik sevgilisi yeni gelinler olmuyor değil.

Benim bir arkadaşım vardı , eski sevgilisi yeni sevgilisini İnstagramdan takip ediyormuş, o zamanlar hiyasine bakanların bildirimi gidiyormuş. Sonra yeni sevgili de sizin gibi eski sevgiliyi gizli bir hesap açıp takip etmiş, hatta sanal arkadaş olmuşlar. Arkadaşım bunları öğrenince “bu manyaklarla mı uğraşacağım” dedi. Sevgilisinden de ayrıldı☺️ Boş şeylerle uğraşmayın.

X