Saç Uzatma Yöntemleri Benim saç uzatma günlüğüm(Fotoğraflı,ayrıntılı açıklamalı)

Ya önceden yanmıştı şu anda azda olsa uçlarda en fazla 5 10 cm kalmıştır ama baya yumuşak saçlarım diplerim çok sağlıklı buna rağmen uzuyor, çok kestirdim artık kestirmek istemiyorum :KK43:
canım ucunda yanıklar varsa az da olsa uzadıkça kestir tümden kurtul bence :KK43:

Keratin bakım falan kaç kere yaptırdım yani düzeldi baya evdede bakımlar maskeler keratin bakımı hepsini yapıyorum yağlar kürler zaten ayrı:)) o yüzden takmıyorum kafaya artık uzamasına bakıyorum
keratin yüklemesi mi yaptırdın canım kuaförde?

canım peki kuaförde hangi marka yaptırdın? onların katkısız olması gerekiyor,yoksa saça daha çok zarar verebiliyor
Ya ben birçok yerde yaptırdım dökülmenin önüne geçti 100 tlye yaptırdığım yerler, prokeratindi, en iyi ondan memnun kaldım. Davinesi 50'ye 70'e başka yerlerde birkaç kez yaptırdım ama memnun kalmadım. En son bir yerde 50'ye yaptırdım ama markasını söylemedi pekte memnun kalmadım ondan

Ya ben birçok yerde yaptırdım dökülmenin önüne geçti 100 tlye yaptırdığım yerler, prokeratindi, en iyi ondan memnun kaldım. Davinesi 50'ye 70'e başka yerlerde birkaç kez yaptırdım ama memnun kalmadım. En son bir yerde 50'ye yaptırdım ama markasını söylemedi pekte memnun kalmadım ondan
tamam canım ben de yaptıracağım da hala yaptırmadım. biraz uzasın ondan sonra yaptıracağım

-Krem olarak boyadan çıkan kremleri kullanıyorum bu aralar,böyle mükemmel kremleri başka yerde göremedim:KK36::KK200:

Canim merhaba. Kesfettin mi bilmiyorum ama pantene 3 dakikada mucize sac kremleri cikti, sac boyalarinin icindekisac kremler ile birebir ayni etkiyi veriyor! Baska sac kremi kullanmiyorum onu kesfettigimden beri. Tavsiye ederim.

Screenshot_2017-12-11-19-30-28-1.png
Onun yerine normal saç bakım kremi şampuanda durulanan kullanıyor musun?
Canim sampuanim zaten otaci.
Bu 3 dk kremi tipki boya kutularindan cikanlar gibi surup 2 dk bekliyorsun uclarina banyoda. Sonra duruluyorsun pamuk gibi oluyor
Resmi yukledim canim urunun.

Son düzenleme:
Eki Görüntüle 2077887
Canim sampuanim zaten otaci.
Bu 3 dk kremi tipki boya kutularindan cikanlar gibi surup 2 dk bekliyorsun uclarina banyoda. Sonra duruluyorsun pamuk gibi oluyor
Resmi yukledim canim urunun.
Bu üründe durulanmıyor ama nasıl duruluyorsunuz ? 3 dakika formülü bu, normal kremler duşta durulanır.

20171212_094107-1.jpg
Bu üründe durulanmıyor ama nasıl duruluyorsunuz ? 3 dakika formülü bu, normal kremler duşta durulanır.
Canim hayir durulaniyor. Uygula, 3 dk bekle sonra durula. Mantigi bu. Gayet de guzel durulaniyor ben bi kutuyu bitirmek uzereyim. Ancak her markrt urununde oldugu gibi bunda da zararli maddeler var, sac diplerine degdirmek zararli o nedenle sadece uclara suruyorum mumkun oldugunca.

Sanırım hem durulanani hem de durulanmayani var bu kremin.

Benim de tercihim durulanan olur sanırım.

Eki Görüntüle 2078074
Canim hayir durulaniyor. Uygula, 3 dk bekle sonra durula. Mantigi bu. Gayet de guzel durulaniyor ben bi kutuyu bitirmek uzereyim. Ancak her markrt urununde oldugu gibi bunda da zararli maddeler var, sac diplerine degdirmek zararli o nedenle sadece uclara suruyorum mumkun oldugunca.
Bende duralanan olmasından yanayım da bana graristeki kızlar durulanmaya gerek yok falan demişlerdi ben hiç incelememiştim, yumuşatıyor mu ?

X