beren2008'in başarı öyküsü...

beren2008

2013 benim yılım olacak:)
Kayıtlı Üye
25 Temmuz 2008
634
5
merhaba arkadaşlar herkesin başarı öyküsünü okurken ben neden yazmıyorum dedim gerçi son 5 kg kaldı ama yazayım dedim
ben bekarken iri bir kız değildim çıtı pıtı birşeydim evlendikten sonra yeni bir hayat alışkanlıkların değişmesi doğum falan derken gittikçe kilo almaya başladım çevremdem devamlı laflar duyuyordum kilolarımla ilgili ama o an için üzülüyor karar veriyor ama akşama bu kararımı uygulamaya geçiremiyordum heleki tatlı çikolata görünce gözüm dönüyor vede direk saldırıya geçiyordum vede gittikçe kilo alımım artıyordu her pazartesi diete başlıyor birazcık veriyor sonrada verdiğimden daha fazlasını geri alıyordum internette gezinirken zayıflama hapları buluyor alıyordum tabiiki yine hüsran 5 veriyor 7 geri alıyordum çünkü boğazıma hakim olamıyordum yada tüm gün aç gezer akşam tıka basa cokacimcoook yerdim
benim diete başlamam 19.05.2009 da gerçekleşti
eşimle beraber akşam yemeğini yemiştik tabii ben yine tıka basa yemiştim sonra eşim bilgisayarda birşeylerle uğraşıyordu bende uzanmış ona bakıyordum birden bana yaaaaaaaaaa sen ne kadar kilo aldın farkındamısın dedi bende evet ya diete başlıycam dedim eşim dalga geçerek bu kaçıncısı olacak ki dedi neyse iddaya girdim tarıldım vede 84,5 kg çıktım eşim bana eğerki sen 65 kilo ol bu dieti bırakma dile benden ne dilersen dedi bende tamam dedim ertesi gün internette araştırmalar yatım sonra kadınlar klübünde sandaloz sakızı elma sirkesini okudum hemen gidip kendime aldım bunlarda her sabah normalden yarım saat erken kalktım sirkeli suyumu içtim sonra kendime lanaform korse siparişi verdim eskiden en kısa mesafeye bile minibüsle yada arabayla giderdim yürüyerek gitmeye başladım hergün 2.5 -3 litre su içtim :enbuyukkk: zemuszemus her hafta tartıldım belimi ölçtüm kilo verdikçe mutlu oldum haftada 1 kg verdim yavaştı vermem ama ben bu sefer inat etmiştim gidecekti kilolar bana diete başladımda kimse inanmamıştı ilk sıralar gerçekten bende inanmadım ama
sonradan herkes benim bu sefer azimli olduğumu gördü 25 temmuz 2009da oğlumun sünneti vardı vede ben hala kıyafet almamıştım ve 24.07.2009 da gidip kendime beyaz bir abiye aldım 72 kg olmuştum beni görenler şaşırdılar nasıl yaptın ne yapıyorsun falan diye bu arada ben kadınlar klübünde hergün yazılanları okuyordum neyse ağustos ayı geldiğinde ben 70 kg dım ve ramazan ayı geldi ne yaparım diye araştırma yaptım ramazanda 1 gıdım bile pide yemedim hergün aldım ama yemedim iftarımı çorbaya vede sebze yemeğiyle yaptım vede iftardan hemen sonra sadece sirkeli su içiyordum ondanda yarım saat sonra elma tarçın karışı çay içiyordum(elma tarçın karanfil yeşilçay limon vede su bunları kaynatıyordum vede içiyordum) savura kadar su içme devam ediyordum savurdada normal kahvaltı ediyordum neyse hayırlısıyla ramazanı bitirdim sadece 1 kilo verebildim ama almadım
şuanda 65 kiloyum 5 kilo fazlam var aama onuda vereceğimi biliyorum şuanda eşim bana inanmadığı için pişman aslında iyiki inanmamış bende hırs yapıp zayıflamışım diyorum ben şuanda diete devam ediyorum isterseniz bide yediklerimide yazayım tam olsun ama şu varki zayıflık süper birşe bide unutmadan bide bana eşim doğum günü hediye stepper aldı her akşam yapıyorum müşhiş enerjik hissediyorum kendimi
ben her sabah sandaloz vede elma sirkesi içiyorum
yarım saat sonra greyfurt içiyorum
ondan sonrada 2 dilim kepek ekmeği labne zeytin domates (bol kekikli zeyin yağlı pulbiberli) 1 fincan nescafe
arada 1 elma (meyve falan)
öğlen işyerinde ne yemek varsa azar azar
arada yine eti form bisküvi falan
akşamda yemekten önce sandaloz sirke
akşamları spor günde 2.5 litre su
biraz uzun oldu arkadaşlarım ama kusura bakmayın:enbuyukkk:

tebrikler beren2008... akşamları spor demişsin ya ne yapıyordun mesela biraz örnek verir misin?

çook tebrikler canım darısı başıma:KK43:(

amin canım inşallah ya varya ben verdiysem herkes verir bide azim lazım lazım be canım benim aklım sonradan başıma geldi ama
neyse ben sana güveniyorum eminim sende kilolardan kurtulacaksın

tebrikler tebrikler.bende diyetteyim yavaştan yavaştan gidiyor kilolar.darışı başıma.

Tebrikler arkadaşım bende 76 kilodan 64 kiloya indim 58 olmak istiyorum rejime devam spor yapamıyorum ama azda olsa veriyorum kilo

Canım tebrik ederim.. Darısı bana inşallahhhh..
böyle olmaz foto da isteriz ki bizi motive etsin.boshayallersmile

Son düzenleme:
tebrikler beren2008 bende aynı konuda müzdaribim bende başlamak istiyorum inş. başlarım kaydirigubbakcemile2

tebrikler..peki kilo vermeniz hiç durmadımı? ben 5 kilo verdim ama şimdi hiç veremiyorum.

ne güzel yaa eminim giyemeyip uzaktan baktığın herşeye sahipsindir tadını çıkar vallahi bende görsem bir o günleri bende de var stepper ama çok zor ya sürekli 5dk yapıyorum ve bacaklarımda derman kalmıyor

dinlene dinlene 2güne bir filan yarın saaat yapıyorum aama çok zorlanıyorum yaa

basen problemi var bende de ağırlık veriyorum steppere sana faydası oldu mu bacaklarına selülite filan ??

ne güzel yaa eminim giyemeyip uzaktan baktığın herşeye sahipsindir tadını çıkar vallahi bende görsem bir o günleri bende de var stepper ama çok zor ya sürekli 5dk yapıyorum ve bacaklarımda derman kalmıyor

dinlene dinlene 2güne bir filan yarın saaat yapıyorum aama çok zorlanıyorum yaa

basen problemi var bende de ağırlık veriyorum steppere sana faydası oldu mu bacaklarına selülite filan ??
canım bende önce 5 dk ile başladım sonradan arttırdım yavaş yavaş birden yaparsan zor oluyor
benim basenlerime vede belimin incelmesine iyi geldi ama en çokta basenlerime tabi ben tv izlerken falan yapıyorum olur işte canım sende yaparsın acık sende kendini sık ben spor yapmaya hep üşenirdim ama artık yavaştan yavaştan işte

tebrikler..peki kilo vermeniz hiç durmadımı? ben 5 kilo verdim ama şimdi hiç veremiyorum.

durmaz olurmu canım durdu tabi 1 ay boyunca tarıldım aynı çıktım ama pes etmedim şimdide 100 gr 250 gr haftada verebiliyorum ama her daim yeşil çay içiyorum

ayyy berencim sper olmuşsun geçleşmişsin yaaa resmen

bende istiyorummmmmmmmmmmmmmmmmm :kedi:

ya sana arada soru sorarsam kızmassın umarım canım yaa şimdi kaç kilosun canım

kollar filan vallahi hiç kalmamış stepper haricinde yaptınmı spor

X