Beta hcg tahlili yaptıranlar yardım

kızlar adetim 2 gün gecikti....bugün test yaptım ama negatif....böyle olan var mı...önce negatif çıkıp sonra pozitif olan...lütfen yardım...nedense umudumu kesemiyorum...

Merhaba hanimlar bende sat a gore 4+2 gebeyim
Carsamba gunu kan test yaptirdim 167.3 cikti.
Pzt. Tekrra test yaptirip doktora gidicem umari. Hersey yolundadir

arkadaşlar lutfen cvp verin ilk beta degerim 13 çıktı 3 gun sonra yaptırdım 78.31 çıktı sizce nasıl ?:18::18::18::18::18::18::18:

kızlar adetim 2 gün gecikti....bugün test yaptım ama negatif....böyle olan var mı...önce negatif çıkıp sonra pozitif olan...lütfen yardım...nedense umudumu kesemiyorum...

benim öyle oldu iki kere test yaptırdım negatif çıktı. iki hafta sonra bidaha yaptırdım beta 220 çıktı doktor dış gebelik yada erkek gebelik olabilir dedi..

amaaaan ne zor şeyler bunlar ya. yok o değer bu çıktı yok bu değer şu çıktı. iki haftada bunaldım. doktor net bişey dese içim yanmayacak ama kesin değil diyo ya. ufffffffff

Bazen mevsimsel geçişlerde adet gecikmesi yaşanabiliyor. Fakat evde yapılan idrar testlerine adet gecikmesi 10 güne bulmadan pek itibar etmemeniz gerekiyor.Yanlış çıkma ihtimali her zaman vardır bu gibi testlerin.

merhaba,
ben araniza yeni katildim Femara kullanarak 22 kasimda ovitalle igne vuruldum ve bugun bhcg 2.18 cikti normalde pko oldugum icin adetim cok duzensiz son adet tarihim 9 kasimdi. bu deger artabilir mi doktorum pazartesiye kadar bekle dedi ama biraz umutsuzum acikcasi sizin fikirlerinizide merak ediyorum yardimci olursaniz sevinirim

X