Saç Rengi ve Saç Boyama Beyaz tenli kara kaşlı kara gözlü olupta sarışın olan var mı?

bu renk inanılmaz yakışmış size:nazar: beyaz tene simsiyah saç çok yakışıyor ben ellemeyin derim

ben yeni katıldım saçlarımı siyaha boyamak üstüyorum saçımda platin sarı röfle var evde siyaha boyarsam tutarmı lütfennnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

canım mutlaka tutar. Siyahın kapatamadığı herhangi bir renk yok. Ben roflemin üzerine beğenmeyip sinrilenip boyattım. Sonra da mavi siyaha döndüm. Belki ara ara roflelerin olduğu alanda kahve gibi kalabilir. (şayet kapatmaz ise) Siyahtan dönmek çok zordur ama sakın unutma. Mutlaka açmak gerekiyor. O da zarar veriyor kimi zaman.

sevgiler,

bu renk inanılmaz yakışmış size:nazar: beyaz tene simsiyah saç çok yakışıyor ben ellemeyin derim

Teşekkür ederim herkes aynısını söylüyor bende çirkin olmasından korktuğum için yaptıramıyorum cesaretimi toplasam deneyip görücez ama yakışmamasından ve boşuna yıpranmasından korkuorm.:1no2:

Arkadaşlar sakın saçlarınız da siyahsa sapsarı yaptırmayın ne kadar güzel durursa dursun erkekler çok dalga geçiyo diplerden siyah gelmiş saçlarla
Sarışınlar da siyaha sakın boyatmayın benim gibi sonra dönmesi çok zor oluyo:eek:lmaz:

aynı bennn :)) valla bana çok güzel yakısıyor foto koyabilseydim gösterirdim kaşlarım siyah tenim bugday beyza yakın..ama saçlarım sarı bir çok kişide bayılıyor valla:))) ama sarı tonuna baglı tabi bu altın sarısı yapayım demede çok kötü duruyor o :)

aynı bennn :)) valla bana çok güzel yakısıyor foto koyabilseydim gösterirdim kaşlarım siyah tenim bugday beyza yakın..ama saçlarım sarı bir çok kişide bayılıyor valla:))) ama sarı tonuna baglı tabi bu altın sarısı yapayım demede çok kötü duruyor o :)

iste benim ten rengim bende kararsizdim artik sari yaparim beyaz ama birazda sari tenim aartik acik bugdaymi oluyo bilmem ama aynen anlattigin gibi

canım kaş göz ve ten renklerimiz seninle aynı...saçımı zamanında sarıya da boyattım...sık röfle de attırdım..açıkcası ikisini de kendime yakıştıramadım..olduğumdan yaşlı göstermişti...
evet kaşların rengi problem oluyor gerçekten...ve ben kaşlarımı açtırarak da bu renkleri kullanmayı denedim yine beğenmedim...benim de kaşlarım kalın değildir incedir ama buna rağmen öyle oldu...çünkü bu sefer kaşlar açılsa da altta gözler yine koyu koyu kalıyor...kaşlar olduğu gibi durunca da bu sefer hem kaş hem göz koyu kalıyor..iki durum da kötü...

illa ki sarı olmak gerekiyorsa hem kaşları açtırman hem de dışarı çıkarken göz rengini kaşlara göre daha uyumlu ve açık renk göstermek için lens takmak gerekiyor.. hem de makyaj yapman gerekiyor....tabi arasıra dipboya yaptırma zorunluluğu da cabası....kısacası çok zahmetli iş...

sana tavsiyem taban rengi koyu olup aralarına gölgeler attırman daha hoş ve zahmetsiz olucaktır...veya tek renk boyadan hoşlanıyorsan çikolata kahve dedikleri kahveler en yakışanları....sarılar, kumrallar, kızıllar, bakırlar ve morlar yakışmıyor..siyah da çok koyu oluyor...her rengi denemiş biri olarak söyleyeceklerim bunlar...

Son düzenleme:
Kızılın yakıştığını söylüor herkes bana yüzümü pembeleştiriyormuş. Sarıdan şimdilik vazgeçtim yıpranmasından korktuğumdan kırmızımsı pembemsi bir renk düşünüorm ama o da şimdi değil. En iyisi tam karar vermemişken beklemek. Bu arada ben devamlı numarlı renkli lens kullanıorm belki göz rengi problem olmazdı ama önemli olan kaş kirpik. Dediğim gibi vazgeçtim. sengözlerimebaksanab

Kızılın yakıştığını söylüor herkes bana yüzümü pembeleştiriyormuş. Sarıdan şimdilik vazgeçtim yıpranmasından korktuğumdan kırmızımsı pembemsi bir renk düşünüorm ama o da şimdi değil. En iyisi tam karar vermemişken beklemek. Bu arada ben devamlı numarlı renkli lens kullanıorm belki göz rengi problem olmazdı ama önemli olan kaş kirpik. Dediğim gibi vazgeçtim. sengözlerimebaksanab

kızılın tonunu iyi ayarlamak çok önemli...kırmızı ağırlıklı kızıllar ve bakırlar yakışmamıştı...yani daha renkli görünen kızıllar.....onun yerine kızıl kahveler bir derece daha iyi...
kaş göz rengine gelince...lens kullanıyor olsan da kaşların yine açılması gerekiyor...yani aynı anda hem kaş hem de gözler renkli olmak zorunda..siyah kaşa da renkli göz yapay duruyor bence...
sarı saç siyah kaş ve renkli göz çok da hoş bir kombinasyon değil...

Son düzenleme:
bencede dönme sarıya böle gayet alımlı görünüyor sarı ne olursa olsun eğer doğdugunuzda saçlarınız sarı değilse nası olursa olsun yapay oluyor bende boyadım karamele şu an bugun biraz daha gözüm alıştı yakışmış denildi hep ama biliyorum ki kendi saç rengimle daha farklı görünüyorum bende beyaz tenliyim ama saçlarım senin kadar simsiyah degil koyu kestane gibiydi ama içinde çok kalacaksa boyat sonuçta kökleri sende :lepi: birazda sarı kullanırsın ne olacak ama bölede gayet te hoş yapsanda kötü durmaz bende biraz böle kullanıp daha kendi renklerime döneceğim:smiley-cool:

Zaten sorun tende değil , simsiyah kaşta oluyor sarı saçta..
Aslında ben size siyah rengide yakıştırmadım
Sarıda yakışmaz diyenlerdenim
Kızıl , kızıl kahve , çikolata kahve gibi renkleri deyin derim..
Eminim sizin teninize daha çok güzel olur..

Beyaz tenlilere sarı hiç yakızmaz , sarı kumral(buğday.) tenlilere yakışır.
Sizin gibi beyazlara da kızıl, kahve tonları sarı olmasın bence (:-)
Ama siyah da güzel , beyaz tenlilere bakarsan çoğunun siyah saçı var (:-)
Örn;

Resim koyamadığım için gösteremeyirorum ama google.a;
-Kristen Stewart
-Bill Kaulitz
-Katy Perry
-Tom Kaulitz yazarsan görebilirsin (:-)

kasların cok sıyeah ve sık degıl bak bende pembe beyazım aynı senın gıbı ama sık sıyah kaslarım var bana yakısmaz ama sana yakısır

Canım benim kaşlarım çok sık ve kalın yapılı ama kaş şeklim ince. Kirpiklerim fln da siyah. Bir arkadaşım siyah yakıştırmadım demiş ama siyah allah vergisi kendi saçlarım hatta bir resim daha ekleyeyim orda kızıllık var gibi çıkmış saçlarım ışıktan sanırım pek anlam veremedim. Tamamiyle yüzümü görüp karar verin.

4260.jpg

Bu resimden daha iyi sonuç çıkarabiliriz sanırım.

bence gayet doğal bir güzelliğiniz var hiç bozmayın birdenbire sarıya dönerseniz kendinizde alışamazsınız bu duruma ama illaki değişiklik isterseniz çok hoş kahve tonları var onlarda size yakışır:nazar:

X