Saç Rengi ve Saç Boyama Beyaz tenli kara kaşlı kara gözlü olupta sarışın olan var mı?

Canım benim kaşlarım çok sık ve kalın yapılı ama kaş şeklim ince. Kirpiklerim fln da siyah. Bir arkadaşım siyah yakıştırmadım demiş ama siyah allah vergisi kendi saçlarım hatta bir resim daha ekleyeyim orda kızıllık var gibi çıkmış saçlarım ışıktan sanırım pek anlam veremedim. Tamamiyle yüzümü görüp karar verin.

Ben yakıştıramamıştım ..
Resminizide gördükten sonra fikrim değişmedim
Kızıl tonları size yakışır , hemde çok yakışır:kahve:

kaşlarım gözlerim simsiyah ve sık ..ten rengim buğdayy ..saçlarımı hiç boyatmadım açık kahve aralarda açık sarılar var..ama ben saçımı karemele boymak istiyorumm ..yakışır mı acaba ??çok karasızım bilmiyorumkismile

Seninki gibi gür kaşlarda açılma çok iyi oluyor..çünkü açılınca ince gözüktüğü için senin böyle bir sorunun yok.ayrıca hiiiç düşünme. Evde kendin peroksit ile bile kırarsın kaşlarının rengini. öyle çok sık gelmiyor zaten. Gelsede boyaması çok kolay ...dipleride zaman geçtikçe kendin öğrenir ,boyarsın

Resmini yeni gördüm.çok güzelsin ama kaşların çok ince alınmış kaşlarını biraz bırakırsan daha doğal ve freh olacaksın..zaten kırmak istiyorsan kaslarını tümden bırak.yoksa yoluk tavuk gibi olursun:KK1:

Resmini yeni gördüm.çok güzelsin ama kaşların çok ince alınmış kaşlarını biraz bırakırsan daha doğal ve freh olacaksın..zaten kırmak istiyorsan kaslarını tümden bırak.yoksa yoluk tavuk gibi olursun:KK1:

Canım yorumun için çok teşekkür ederim evet kaşlarımı kalınlaştırmalıyım bunun bende farkındayım en azından bir iki sıra daha bırakırsam harika olacak fakat çalışıorm kötü gözüküyor bir kaş ne kdr sürede uzar ki? 1 ay yeterli olur mu gerçi ben 1 ay sabredebilsem zaten 2-3 hafta daha beklerim. Kaşlarımın çabuk uzaması için ne yapmalıyım?

yaaaah sacmalamıssınız kızlar haa kara kas kara göze sarı olurmu hepınız bı alemsınızz hahahahha hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt

bende sarıya boyatmak istiyorum çok beyazım ama kaşlarım siyah boyatırsam kötü olur diye korkuyorum

X