Saç Rengi ve Saç Boyama Beyaz tenli kara kaşlı kara gözlü olupta sarışın olan var mı?

Bende bozmayayım diorm. Yeniliklere açığım fakat korkuorm kötü sonuç almaktanda. Geriye dönüşü yok mu var ama olan saçlarıma olucak boşuna daha çok yıpranıcak zn sık sık fön maşa görüo. Şuan için sarı düşünmüorm. Belki Aşkı Memnu'daki Nihal'in yeni saç rengi olabilir. Altlara ışıltı atılabilir.

Canim 4. sayfadaki resimde, kara göz siyah sactan ziyade, kumral gibi duruyorsun. Yani kahverengi kas ve kahverengi sac. Eger 4. sayfadaki resim yaniltmiyorsa, bence sari sana cok yakisir. Fakat hemen o renkten sariya gecme, sac tonunu yavas yavas acarak gec ki gözün alissin. Ama eger kaslarin cok siyahsa sakin sari yapma bence. Benim ten rengimde beyaz, kaslarim cok siyah, kendimi bu kaslarla asla sari sacli düsünemem. Ama kas rengim kahverengi olsaydi, sariyi düsünebilirdim, cünkü kahverengi gözler beyaz ten ve kahverengi kaslar cok hosuma gidiyor, cok tatli buluyorum, filiz akin modeli:)

Canim 4. sayfadaki resimde, kara göz siyah sactan ziyade, kumral gibi duruyorsun. Yani kahverengi kas ve kahverengi sac. Eger 4. sayfadaki resim yaniltmiyorsa, bence sari sana cok yakisir. Fakat hemen o renkten sariya gecme, sac tonunu yavas yavas acarak gec ki gözün alissin. Ama eger kaslarin cok siyahsa sakin sari yapma bence. Benim ten rengimde beyaz, kaslarim cok siyah, kendimi bu kaslarla asla sari sacli düsünemem. Ama kas rengim kahverengi olsaydi, sariyi düsünebilirdim, cünkü kahverengi gözler beyaz ten ve kahverengi kaslar cok hosuma gidiyor, cok tatli buluyorum, filiz akin modeli:)

Maalesef cnm kaşlarım simsiyah kömür siyahı saçlarımda siyaha çok yakın ama güneşte ve yoğun ışıkta öle gözüküyor. Burdada öyle olmuş. Sırf kaşlarım yüzünden sarışın olamam.

eylulvebaris, daha çok Ahu Türkpençeye benzetirler. Senin Bergüzar Korel'e benzetmen beni daha mutlu etti diebilirim.

röfle cok yakisir.en acik tonlara kadar gidebilirsin tenin cok ugun.bu halinde cok hos a.s

Teşekkür edeim cnm çok sağol. Aşkı Memnudaki Nihal'in saçlara takmış durumdayım. Bir onun yakışacağını düşünüorm. Yani dediğin gibi röfle yapılabilir sanırım uçlara.:dance:

bence saç rengin tenine çok uygun değişme derim ben özgü namal gibi beyaz ten siyah saç çok hoş bence benimde saçlar sarı ama kaş ve ten de açık siyahı çok istiyorum da cesaret edemiyorum sanırım çikolata kahve yapıcam

bende beyaz tenliyim ama seninki kadar degil cok hos bi ten rengin varmis canim benimki tam beyaz degil ama sarilikta var sarisinlikta zaten kücükken sapsariymis saclarim simdi ise kaslarim siyah bende yazin sari boyatcam ama tonunu iyi secmek lazim

bence kaşı hiç dert etmeyin, çünkü kaşınız çokk ince, ince kaş eğer yüzünüze yakışıyorsa, boyatmayabilirsiniz de kaşınızı.. Saçlar da gür.. Olur bence.. Benim saç - kaş da öyleydi.. 15 yaşımdan beri farklı farklı renklere boyattım, ana saçımı unuttum diyebilirim :))) Kaşım da her defasında boyandıı, ama şimdi nedense o siyahlık gitti, boyatmasam bile sorun olmuyorr :)) Albümümde var bakabilirsinizz.. Bence yakışana yakışıyor sarı.. Sakın ha ilk boyattığınızda beğenmezsenizz koyu renge dönmeyin.. Ben ilk 2 ayy hiç yakıştıramadımm, sonra ya gözüm alıştı ya da dibim çıktı, beğenir oldum :)

Saçinizi sariya boyarsaniz boz durmamak için makyaj kullanicaksin buyuk bir ihtimalle. Ama degisiklik istiyorsan yap bence.

DrBune,saç renginiz çok güzel.kuaföremi boyattınız yoksa kendiniz mi boyadınız.saç renginizin markası ve numarasını yazarmısınız.

çok açık beyaz tenli, saçları ve kaşları koyu olanlar; beyaz tenli olduğumuz için herkez sarı yakışır der hatta kopkoyu esmerlere bile sarı yakışıyor düşüncesi içimizi kemirir. Bu büyük bir yanılgı çünkü saçının orjinali koyu ise sarı mutlaka kızıla çalar ve bu kızıl sarılar soğuk beyaz tenlilere hiçmi hiç yakışmaz. ben sarının her tonunu denedim uzun yıllar röfle kullandım. en son tamamen platin istedim ve sonuç yumurta sarısı oldu. saçım yanınca kendi rengime döndüm şimdi iki rengi kıyaslıyorum kesinlikle koyu kahve yada kahve tonları. sarı bizim gibi beyaz tenlilerin yüzünü soluklaştırıp basitleştiriyor ve yaşlı gösteriyor. kahve ise durulaştırıp canlılık katıyor. eğer kaş ve saçın açık kahve olsaydı beyaz tenli olmana rağmen sarı yakışırdı ama koyu kestane yada koyu kahve tonlarındaysan ve üstelik çok beyaz tenliysen en çok yakışanı orjinal rengin.

bende açık tenliyim ama kaş göz koyu kahve.saçıma denemediğim sarı tonları ve kahve tonlarıi kalmadı diyebilirim hepsinin resmi var benim pc ekranının rengi iyi olmadıgından tam seçemedim ama sanırım aynı sayılırız bitane resim koymaya calısıcam becerebilirsem

Eklentiler

• $gulo.jpg
    $gulo.jpg
    7,3 KB · Görüntüleme: 132
bende kara kas, kara göz ve beyaz tenli olanlardanim kaydirigubbakcemile5
yaklasik 2 sene önce sariya döndüm..cok yakistirip begenenlerde oluyordu..fakat begenmeyenlerde oluyordu..sarida makjay sart...yani olmazsa hasta gibi gözüküyordum sürekli bilmiyorumkismile
4 ay önce koyu kahveye boyattim..dünde evde kardesim sacimi tekrar siyaha boyadi ve cok mutluyum..eminimki kisa bir süre sonra yine biraz acmak istice..ama bence yakismiyo yani daha yasli gösteriyor..siyah daha genc ve dinamik gösteriyor bayanssulusmile

bende kara kas, kara göz ve beyaz tenli olanlardanim kaydirigubbakcemile5
yaklasik 2 sene önce sariya döndüm..cok yakistirip begenenlerde oluyordu..fakat begenmeyenlerde oluyordu..sarida makjay sart...yani olmazsa hasta gibi gözüküyordum sürekli bilmiyorumkismile
4 ay önce koyu kahveye boyattim..dünde evde kardesim sacimi tekrar siyaha boyadi ve cok mutluyum..eminimki kisa bir süre sonra yine biraz acmak istice..ama bence yakismiyo yani daha yasli gösteriyor..siyah daha genc ve dinamik gösteriyor bayanssulusmile

Katılıorm. Kuaförlerede sordum aynı şeyi söylediler. Vazgeçtim sarı sevdasından.

bende sizin gbi karakaç kara göz ama beyaz tenliydim.. saçlarımda koyu kestaneydi (doğal hali) ünv. başladığımda arkadaşlarım illede sarışın yapalım dediler.. önce bronz sarıya boyadık saçın rengi açıldı 2 gün snra açık kumral yaptık 45-50 gün kadarda böle kullandım tabi kaşlarımıda boyadım ki herhangi bi zarar olmadı... artık tam sarı olcakken vazcaydım irlanda kızılı kullandım tam 2 sene... yani ewde yapiim oreal kullanmayayım diyosan eğer saçlarında güçlüyse bu adımları izle derim.. tabi bu süre 2 ay ve devamlı bakım istiyo.. zeytinyağı,yılnyağı badem yağı gbi bzaı yağlarla haftada 2 kez bakımda sart...

Başlıktanda anlaşılacağı üzere ben bembeyaz tenliyim arkadaşlar hatta pembe beyazım ama saç rengim ve kaşlarım siyah sizce sarışın olsam yakışır mı? Çok istiyorum sarışın olmayı daha önce hiç denemedim ama denemek istiyorum belki daha çok yakışır bu zamana kadar keşke yaptırsaymışım derim diye. Bazılarının görüorm diplerden koyu koyu çıkıyor ama iki renk çok hoş duruyor resim koyuyorum yardımcı olabilirmisiniz?:teytey:

...

canım resmini görmedim ama eğer sarıya boyattığın zaman kaşlarının çok koyu kalacağını düşünüyosan bu yuzden boyatmaktan çekiniyosan hani sesu nun veet in falan rek açıcıları var ya onlardan sür kaşına 1 dk beklet sil.çok doğal duruyor.memnun kalmazsan da zaten bikaç hafta içinde eski haline dönüyor..

X