Bi derdim var arkadaşlar 😔

Sürekli hamile kalıp durma Allah aşkına korun sıkı sıkı. Temizliğe gitmekle olmaz elle tutulur bir iş bak. Çocuklar biraz büyüyüp en azında okula eve kendileri gidip gelene kadar adamdan çocukları kollaya kollaya dayan. Sığınma evi olarak gör orayı kurcalama. Bundan boşansan başkasıyla evleneceksin hemen muhtemelen.

Sürekli hamile kalıp durma Allah aşkına korun sıkı sıkı. Temizliğe gitmekle olmaz elle tutulur bir iş bak. Çocuklar biraz büyüyüp en azında okula eve kendileri gidip gelene kadar adamdan çocukları kollaya kollaya dayan. Sığınma evi olarak gör orayı kurcalama. Bundan boşansan başkasıyla evleneceksin hemen muhtemelen.
Yok neden evleneym benim ikinciye basım yandı bidaha yakamam ki

Telefonda nelere bakmam gerek derken boşanacak mısınız. Kaldı ki böyle bir adam aldatsa ne aldatmasa ne🤷‍♀️kurcalamayın ev arkadaşı olun yeter en azından çocuklar biraz büyür. Sonra biraz daha düzgün bir iş arayın. Hatta büyükşehirdeyseniz başka küçük bir yere taşının İhtiyaçlarınızı bir bir nebzede olsa ucuza karşılarsınız

Çok üzüldüm. Boşanamayacalsınız bir süre öyle görünüyor o yüzden adamın ne yaptığı ile ilgilenmeyin. Bir şeyler bulsanız yüzleşseniz belki şiddet uygulayacak belki evden kovacak. Kısaca elinize bir şey geçmeyecek. Sadece ev arkadaşı gibi düşünün. Çocuklar büyüsün biraz çalışın sizde bu arada. İlerde önünüze fırsat çıkar boşanıp kurtulursunuz bu adamcıktan

Daha bir ay önce hamilelik testleri paylaşmışsınız. Hamile kalmak için dualar etmiş dualar istemişsiniz. Ekim ayında da bu konunun hemen hemen aynısını açmışsınız. Siz bu adamdan boşanmak değil çocuk yapmak istiyorsunuz. Sanki iki çocuğa hakkıyla bakabiliyormuş gibi bir de üçüncüyü yapacaksınız.

Bu adamdan da çocuk istiyorsunuz çünkü düşünüyorsunuz ki çocuk olursa evine bağlanır, patlatayım bi çocuk kocam bakmasın başkalarına. Yapmayın Allah aşkına. Çocuk da yapmayın, adamın baktıklarını da kurcalamayın. Çocuklarınıza bakıyorsa öyle abi kardeş gibi geçinip gidin bari bi süre para biriktirene kadar.

Bu adamdan da çocuk istiyorsunuz çünkü düşünüyorsunuz ki çocuk olursa evine bağlanır, patlatayım bi çocuk kocam bakmasın başkalarına. Yapmayın Allah aşkına. Çocuk da yapmayın, adamın baktıklarını da kurcalamayın. Çocuklarınıza bakıyorsa öyle abi kardeş gibi geçinip gidin bari bi süre para biriktirene kadar.
İki gün sonra hamile miyim diye konu açmazsa ben de kudra değilim 🙄

Arkadaşlar zaten konudada yazdm ya hamile kaldım düşük yaptım düşük yaptığım gece zaten herşeyi öğrendim ben

İki gün sonra hamile miyim diye konu açmazsa ben de kudra değilim 🙄
Günahımı alıyorsunuz Allah rızası için anlamadan böyle konuşmayın diyorum ki ben zaten hamile kalmıştım düşük yaptım o güne kadar hiç bı sıkıntı olmadığı için bebek istyodum düşük yaptığım gece ağrı sizidan zar zor uyudum sabaha karşı uyandığımda bazı şeyleri yakaladm gördüm ondan sonra korunmaya başladım bu sıkıntı olduktan sonra ardı ardasi kesilmedi

Arkadaşlar zaten konudada yazdm ya hamile kaldım düşük yaptım düşük yaptığım gece zaten herşeyi öğrendim ben
Hanımefendi ekimde açtığınız konuda bahsetmişsiniz düşükten. Daha 20 gün önce yine test atmışsınız. Açtığınız konuları görebildiğimizi biliyorsunuz dimi?

Günahımı alıyorsunuz Allah rızası için anlamadan böyle konuşmayın diyorum ki ben zaten hamile kalmıştım düşük yaptım o güne kadar hiç bı sıkıntı olmadığı için bebek istyodum düşük yaptığım gece ağrı sizidan zar zor uyudum sabaha karşı uyandığımda bazı şeyleri yakaladm gördüm ondan sonra korunmaya başladım bu sıkıntı olduktan sonra ardı ardasi kesilmedi
ya her şeyi geçtim adam mükemmel de çıksa nasıl bakacaktınız, iki çocuğa zaten yetişemiyorum demişsiniz. nasıl gözü kara kalkışıyorsunuz yeni bir bebeğin masrafına

Daha 1 ay önce çocuk için yanıp tutuşmuşsunuz. Arkadaş yazmasa haberimiz olmayacak. Açtım baktım bilmesem üzülecektim size bir de.
Hanımefendi üzülüp uzulmemeniz yada inanıp inanmamaniz size kalmış ben size bana inanın dmedim konudada belirttim hamile kalmayı çok istydm çünkü daha hiç biseyimi yakalamamstm düşük yaptığım gece ne olduysa o akşam sabaha karşı öğrendim herşeyi daha sonradan ardı arkası kesilmedi

Yalan söylüyorsunuz konularınız orda duruyor. Ekim ayında bu konunun aynısını açmışsınız düşük yaptım adam değişti beni evden kovdu falan diye, aralık ayında iki tane bol dualı inşallahlı maşallahlı hamilelik konunuz var.

Hanımefendi ekimde açtığınız konuda bahsetmişsiniz düşükten. Daha 20 gün önce yine test atmışsınız. Açtığınız konuları görebildiğimizi biliyorsunuz dimi?
Onlar benim testim değil hanımefendi arkadaşım buraya yazmayı bilmediği için ben onun adına konu açıp paylaştım eğer tek bı yalanım yada artısı ekşisi varsa namaz kılan insanım ben gidip böyle seyleri neden yalan olarak anlataym size yemin ederim tek biseyi bile fazla yada eksik anlatyosam

Yalan söylüyorsunuz konularınız orda duruyor. Ekim ayında bu konunun aynısını açmışsınız düşük yaptım adam değişti beni evden kovdu falan diye, aralık ayında iki tane bol dualı inşallahlı maşallahlı hamilelik konunuz var.
Ben namaz kılan insanım yalan konuşmam yalan konuşup ne gecicek elime sizden bı menfaatim mi var Allah için böyle konuşmayın ben içimi döktüm açtığım konuların sizinde gördüğünüzü biliyorum

X