bikini bölgesi ağda için yardımm =/

Canım bende hem utangaçlıktan hemde hijyen açısında evde yapmayı tercih edenlerdenim arkadaşlarımın tavsiyesiyle vivol 800 ml konserve set aldım evde kendim yapıyorum ilk denemede biraz zorlandım ama yavaş yavaş alışıyor insan genital bölgen için konserve set bacakalr için kartuş sir ağda kullan çok pratik ağdanın verdiği o temizlik herşeye değer birde sir ağda zamanla kılları inceltiyor ve azaltıyor bu formda daha önce alanlar bakimliolmak.com sitesini öneriyolardı ordan aldım ben sir ağda setleri indirimde baya uygun ertesi günde elimde oldu bende tavsiye ederim o siteyi.

KUAFORE GIDIP ALDIRMAK TERCIH MESELESI TABI AMA BEN CILETLE ALMAYA RAZIYIM AMA KUAFORE GITMEYE ASLA RAZI DEILIM CESARETI OLANIDA KUTLUYORUM:eek:lmaz:

merhaba arkadaşlar, ben bişey sorcam... cesaret hariç dini boyutunu bilen varmı?? yani ağda salonuna gitmenin vs.??

doktora gitmek mecburi olduğu için karşılaştırmak doğru olmaz değilmi?? bilmiyorumkismile

Qeeny cim dini boyutunu öğrenmek istemişsin elimden geldiğince aydınlatayım seni zemuszemus dinen ZORUNLU olmadığı müddetçe bayanlar arasında diz kapağıyla göğüs arasını görmek haramdır.eğer ciddi bi durum varsa(hastalık gibi..) o zaman sorun değil ama kuaförde bikini bölgesini aldırmak haram.bu da bi zorunluluk diyecek arkadaşlar olabilir ama değil..bi şekilde bunu kendimizde haledebiliriz sonuçta:hulya: tabi gidenlere saygı duyarım ama mümkün mertebede gitmemeye özen gösterin

Qeeny cim dini boyutunu öğrenmek istemişsin elimden geldiğince aydınlatayım seni zemuszemus dinen ZORUNLU olmadığı müddetçe bayanlar arasında diz kapağıyla göğüs arasını görmek haramdır.eğer ciddi bi durum varsa(hastalık gibi..) o zaman sorun değil ama kuaförde bikini bölgesini aldırmak haram.bu da bi zorunluluk diyecek arkadaşlar olabilir ama değil..bi şekilde bunu kendimizde haledebiliriz sonuçta:hulya: tabi gidenlere saygı duyarım ama mümkün mertebede gitmemeye özen gösterin

saol canım tşk, tahmin ettiğim gibi tabi maalesef ... bende öyle biliyordum da insan yinede beeeelkii diyor sempatiksalakcinni

ay ben yanlış yere yazmışım düzelttim.doktorlar ağdanın zarrlı olduunu söylüyorlar :KK43:

Son düzenleme:
bazı markalar bikini bölgesi için ağda bandı çıkardılar. bence ağda bandı kullanmak çok pratik olacaktır. normalde ben üst tarafları sirli ılık ağda ile, alt tarafları da klasik el ağdası ile alıyorum. böyle bana kolay geliyordu. ama artık bu soğuk ağda bantlarından deneyeceğim. sir ağda azaltıyor çünkü. özellikle yazın iyi olur diye düşünüyorum...

Selam kızlar...
Yıllardır bende kendim evde halletmeye çalıştım bikini bölgemi. jilet ,ağda, lazer hepsini denedim.Hepsi zaman kayıbı,jilet yapınca 2 gün sonra yine çıkmış,ağda ile yapış yapış göremediğin yerler var.Lazere gittim faydasını göremedim zamanla yine aynı yerlerde yeniden çıkıyor.Kuaförelerde gidip nasıl açarım utanırım dedim..Ama artık etti.Cesaretimi topladım ve güzellik salonuna gittim.Bunca yıl neden hiç düşünmedim diye kendime hayıflandım.Tüm vücudumu yarım saatte tertemiz yaptı.Zaten konuşunca zaman nasıl geçti anlamadım.Bundan sonra artık işi uzmanlarına bırakacam.Evde uğraşmaya değmiyormuş.

ben hep ziletle aldım bacaklarımı koltuk altımı ve özellikle genital bölgemi gecen yıl bacagıma agda yaptım ve hiç acımadı ama koltuk altımı alamdım bu sene de dedim bir kere açır geçer dedim bastım ağdayı süper oluyo ama genital bölge için öyle korkuyorum ki cünkü denedim aklım çıktı sanki kuaföre gitmen bn yani utanırım daha lise 2 ye gidiyorum ne yapmalıyım??

yıllardır jilet kullanıyorum.ve hormon sorunları yüzünden tüylerim çok kötü çıkıyor.kuaföre gidiyorum.5 dakikada hallediyor.tertemiz oluyor.

merhaba arkadaşlar, ben bişey sorcam... cesaret hariç dini boyutunu bilen varmı?? yani ağda salonuna gitmenin vs.??

doktora gitmek mecburi olduğu için karşılaştırmak doğru olmaz değilmi?? bilmiyorumkismile

canım bu soruyu sormana bile gerek varmı sence .anne kızın bile diz kapaklarından göğüs bölegesine kadr vücudunu görmesi haramken mahrem bölgesini bir başkasına göstermek...

bende kuaföre gitmek istiyorum ama cok utanıyorum bide iç dudklarımdan biri sarkık cok çekiniyorum :KK43:

bende kuaföre gitmek istiyorum ama cok utanıyorum bide iç dudklarımdan biri sarkık cok çekiniyorum :KK43:

canım aynı sorun bende de var. Hatta ben 12 yaşımdan 19 yaşıma kadar jilet taptım. Düşün artık :86: ama sonra bi anda annemle kuaföre gittiğimizde ağda yaptırcam ben dedim. Ve nasıl girdim inan bilmiyorum. Ama kadın pat pat yaptı. Yaşımı falan sordu konuştu. Ben tabi şaşkın şaşkın. Acıdı mı dersen abartı acı kesinlikle olmadı. Süre de tutmuştum 16 dakika sürdü. Ve dünya varmış dedim. Hiç çekinmeeee :KK54:

canım aynı sorun bende de var. Hatta ben 12 yaşımdan 19 yaşıma kadar jilet taptım. Düşün artık :86: ama sonra bi anda annemle kuaföre gittiğimizde ağda yaptırcam ben dedim. Ve nasıl girdim inan bilmiyorum. Ama kadın pat pat yaptı. Yaşımı falan sordu konuştu. Ben tabi şaşkın şaşkın. Acıdı mı dersen abartı acı kesinlikle olmadı. Süre de tutmuştum 16 dakika sürdü. Ve dünya varmış dedim. Hiç çekinmeeee :KK54:

oha cidden o kadar yılın üstüne o kalın kıllar alınırken acımadı mı :S
ben 22 yaşındayım ve hala jiletle alıyorum :KK70: lazerle kurtulmak istiyorum ama ona da acıyor diyorlar. yine de değer. kurtulmak istiyorum yaa

aman nolcak kız, günde kaç tane şey görüyolar :KK70: napsınlar senin şeyini :KK70::KK70::KK70: sarkık olsa ne olcak ayrıca, şuna bak iç dudağı sarkık ne ayıp ne komik şey diye mi düşüncek. yaptır ve kurtul :)

oha cidden o kadar yılın üstüne o kalın kıllar alınırken acımadı mı :S
ben 22 yaşındayım ve hala jiletle alıyorum :KK70: lazerle kurtulmak istiyorum ama ona da acıyor diyorlar. yine de değer. kurtulmak istiyorum yaa

Düşün işte koskoca 7 yıl :86: ve inan çooook acımadı. Ve kısa sürdü. İnanamadım resmen. Ama olay bu canım hiiiç korkma. Lazere gelince annem gidiyordu. Çocuk sahibi olmadan falan ışının o kadar yakından verilmesine pek doğru bakılmıyormuş. Ben de cesaret edememiştim. Sonuçta tabi her yerden zararlı ışın alıyoruz ama o kadar yakın ve direk oraya.. En iyisi ağda :KK16:

Düşün işte koskoca 7 yıl :86: ve inan çooook acımadı. Ve kısa sürdü. İnanamadım resmen. Ama olay bu canım hiiiç korkma. Lazere gelince annem gidiyordu. Çocuk sahibi olmadan falan ışının o kadar yakından verilmesine pek doğru bakılmıyormuş. Ben de cesaret edememiştim. Sonuçta tabi her yerden zararlı ışın alıyoruz ama o kadar yakın ve direk oraya.. En iyisi ağda :KK16:

aslında cırt cırt cırt alıyorlar ya hızlı hızlı, o yüzden acımıyodur
ama ben kendim ağdayla almaya çalıştığım zaman resmen ağdayı çekemiyorum, o kadar kalın ki kıllar. kuaför de çekemez bence :KK70:

aslında cırt cırt cırt alıyorlar ya hızlı hızlı, o yüzden acımıyodur
ama ben kendim ağdayla almaya çalıştığım zaman resmen ağdayı çekemiyorum, o kadar kalın ki kıllar. kuaför de çekemez bence :KK70:

:KK60::KK60::KK60: Allah seni :KK62: Ya kuaför zaten bi yeri çekiyo sonra başkasını çekerken hangisinin acıdığını bile anlamıyosun ki. Birinin acısını hissedim derken hop diğerini çekiyo. Ve annem diyordu herkes diyordu inanmıyorum; resmen İLK ağdadan sonra o 7 yıllık jiletle aldığım kıllar değildi sanki o sertlik gitmişti. Allahım o nasıl sert kıllardı yaaa :KK37: aynı yerden 4 tane çıktığı günü biliyorum

:KK60::KK60::KK60: Allah seni :KK62: Ya kuaför zaten bi yeri çekiyo sonra başkasını çekerken hangisinin acıdığını bile anlamıyosun ki. Birinin acısını hissedim derken hop diğerini çekiyo. Ve annem diyordu herkes diyordu inanmıyorum; resmen İLK ağdadan sonra o 7 yıllık jiletle aldığım kıllar değildi sanki o sertlik gitmişti. Allahım o nasıl sert kıllardı yaaa :KK37: aynı yerden 4 tane çıktığı günü biliyorum

kızım devam et yaa. yaz bi şeyler daha. gaza geliyorum, en yakın zamanda ağda yaptırmaklı oldum şu anda :KK60:

X