bikini bölgesi ağda için yardımm =/

kızım devam et yaa. yaz bi şeyler daha. gaza geliyorum, en yakın zamanda ağda yaptırmaklı oldum şu anda :KK60:

Ayy yazmam mı. O derdi bildiğimden kendime resmen görev edindim. En yakın arkadaşımı buluşcaz diye kolundan tuttum kuaföre götürdüm :86: Böyle eskiden sürekli oturup düşünüyordum çocuk doğururken napcam ben diye. Bide uzun sene jilet yaptığım için artık resmen aldığım bile belli olmuyordu. Siyahlaşmalar falan vardı. Ama ağda üstteki ölü deriyi alıyor yaa bi baktım siyahlaşmalar da gittiii :KK53:
Ama ilk ağdadan sonra bi kaç tane sivilce çıkıyo e tabi alışık değildi bünye :76: eyy gidi önceden o sivilce çıkca anlayamazdım bile o kalın kıllardan :KK50::KK50:

Ayy yazmam mı. O derdi bildiğimden kendime resmen görev edindim. En yakın arkadaşımı buluşcaz diye kolundan tuttum kuaföre götürdüm :86: Böyle eskiden sürekli oturup düşünüyordum çocuk doğururken napcam ben diye. Bide uzun sene jilet yaptığım için artık resmen aldığım bile belli olmuyordu. Siyahlaşmalar falan vardı. Ama ağda üstteki ölü deriyi alıyor yaa bi baktım siyahlaşmalar da gittiii :KK53:
Ama ilk ağdadan sonra bi kaç tane sivilce çıkıyo e tabi alışık değildi bünye :76: eyy gidi önceden o sivilce çıkca anlayamazdım bile o kalın kıllardan :KK50::KK50:

zuhahaha gözümde canlandı kılların resmen :KK60: bende de var ya öylesinden, canlanması hiç de zor olmadı :KK60:

ay ben gidicem ağdaya yaa, hiç olmadı ilk cırtta yok istemiyom diye cayarım. ölcek değilim ya acıdan. çok sağol :KK54::KK54::KK54:

zuhahaha gözümde canlandı kılların resmen :KK60: bende de var ya öylesinden, canlanması hiç de zor olmadı :KK60:

ay ben gidicem ağdaya yaa, hiç olmadı ilk cırtta yok istemiyom diye cayarım. ölcek değilim ya acıdan. çok sağol :KK54::KK54::KK54:
İnan bana bunca zaman niye gelmemişim dicek. Böyle bebek popsu gibi oluyo yaaa:86: hadi rastgeleeee :KK19:

ya ama aklıma geldi. oraya ağda yaptırmayın diyo aslında doktorlar. kıl kökleri enfeksiyon kapabiliomuş.

bi de sarkma yapıomuş dudaklarda diye duydum

:KK43:

ya ama aklıma geldi. oraya ağda yaptırmayın diyo aslında doktorlar. kıl kökleri enfeksiyon kapabiliomuş.

bi de sarkma yapıomuş dudaklarda diye duydum

:KK43:

Jiletteyken ne enjeksiyonlar oldu bende, kıl dönmesi. Kaç gün sadece boxer giyebildim. Normal külotun kenarı kesiyodu çünkü. Ama ilk ağda yaptırdığında gözenekler açıldığı için mikrop kapabiliyor sadece. Onun için temiz tutman yeterli. Yoksa sivilce oluyo (dedim ya bende olmuştu diye) ona da teramicin aldım eczaneden onu sürdüm geçirdi. Şuan düzenli ağdaya gittiğimden o sorunlarda olmuyor artık. Sonrasında da buz sürüyorum.
sarkmaya gelince, benimkiler zaten ağdadan öncede sarkıktı. Ağdadan sonra bişey değişmedi :) sarkma da artış da olmadı

Son düzenleme:
uzun vadede sarkma olur diyorlar yav :/ enfeksiyonu ben de fazla takmadım çünkü bünyem pek öyle hassas değil. ama sarkma olayı kafamı çok karıştırıyor :KK43: pof ya dert resmen.

uzun vadede sarkma olur diyorlar yav :/ enfeksiyonu ben de fazla takmadım çünkü bünyem pek öyle hassas değil. ama sarkma olayı kafamı çok karıştırıyor :KK43: pof ya dert resmen.

uzun vadede ağda yaptıran arkadaşlar yazarlar umarım. Benim bi arkadaşım kendini bildi bileli ağda yaptırıyor öyle bi şikayeti yoktu. Ama tabi cilt falan meselesidir belki. Bence eğer öyleyse bile sen bi kere yaptır kurtul bi. Sonra eldivenle falan devam edersin belki

uzun vadede ağda yaptıran arkadaşlar yazarlar umarım. Benim bi arkadaşım kendini bildi bileli ağda yaptırıyor öyle bi şikayeti yoktu. Ama tabi cilt falan meselesidir belki. Bence eğer öyleyse bile sen bi kere yaptır kurtul bi. Sonra eldivenle falan devam edersin belki

hmmm birkaç kez kuaföre gidip kılları yumuşatıp sonrasında üst kısımları evde kendim ağdayla alırım, dudak bölümündeki kılları da eldivenle çekerim. baktım ki olmuyor, yieeeyt deyip lazere giderim. yeter lan bela mısınız kıllar

hmmm birkaç kez kuaföre gidip kılları yumuşatıp sonrasında üst kısımları evde kendim ağdayla alırım, dudak bölümündeki kılları da eldivenle çekerim. baktım ki olmuyor, yieeeyt deyip lazere giderim. yeter lan bela mısınız kıllar

OOyy dağlar kılı bi dert alması bi dert uğraşması bi dert:KK47: sen öncelikle bi kusföre git bebek poposu gibi yap kukuyu :KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64:

oooooooo kimleri görüorum acebaaa oj geldin beyaa hiç görmüosun annem aşkolsun..kızlar ağda deil doğum sarkıtıyor bilesiniz ağdayıda böyle 5 sen 10sene düzenli yaptırınca oldugunu biliyorum bukadar amaaan biz kadınların derdi hiç bitmiyo buneyaaaaa..valla kendimalayım dedim 1.5 saat sürdü..ağdacı geldi aldırdım 5 dk sürmedi tam vücut..öfff bazen diyorum ona verceğim her ay 50 lirayla biriktirir perdelerimi yenileriim siz sizolun kıl köklerinizi kalınlaştırmayın jilet sürmeyin asssla hep ağda yapın yoksa çoğaltırsınız:KK3:

hep annemin yüzünden. küçükken annem anlatsaydı ya jiletle alma oranı falan diye. of hee

oooooooo kimleri görüorum acebaaa oj geldin beyaa hiç görmüosun annem aşkolsun..kızlar ağda deil doğum sarkıtıyor bilesiniz ağdayıda böyle 5 sen 10sene düzenli yaptırınca oldugunu biliyorum bukadar amaaan biz kadınların derdi hiç bitmiyo buneyaaaaa..valla kendimalayım dedim 1.5 saat sürdü..ağdacı geldi aldırdım 5 dk sürmedi tam vücut..öfff bazen diyorum ona verceğim her ay 50 lirayla biriktirir perdelerimi yenileriim siz sizolun kıl köklerinizi kalınlaştırmayın jilet sürmeyin asssla hep ağda yapın yoksa çoğaltırsınız:KK3:

çoğaldı çoğalcağı kadar be anam :KK59: e hayatımız boyu olcak bu kıl derdi, hep ağda yaptırcaz mecbur. o zaman da sarkcak işte.

ooooooooooooooooooooy oyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

napcan la perdeleri. perde anca sevişceğiniz zaman odayı örtmek içindir. onu da her perdeyle yaparsın. ama kıllı kıllı sevişemezsin cimcimem. bunu düşün bak. :KK60::KK60::KK60:

ben hep ziletle aldım bacaklarımı koltuk altımı ve özellikle genital bölgemi gecen yıl bacagıma agda yaptım ve hiç acımadı ama koltuk altımı alamdım bu sene de dedim bir kere açır geçer dedim bastım ağdayı süper oluyo ama genital bölge için öyle korkuyorum ki cünkü denedim aklım çıktı sanki kuaföre gitmen bn yani utanırım daha lise 2 ye gidiyorum ne yapmalıyım??

ben de senin yasındayke gitmiştim hiç utanma herkes gidiyo

20 yaşında yaptırdım ilk ağadımı 8 senedir aldırıyorum bazen kuaföre bazen kendim ama şunu anladım kendim alınca daha bir temzi oluyor.
Kıl köklerim çok sağlamdı benim bir kökten 4 tane çıkıyordu artık etimi göre biliyorum bacaklarım ve genital bölgemin elimle çektiğimde kılı hiç acımadan kopuyor.Sarkmaya gelince hiç sarkmadı ama inanılmaz azalma oldu.7 senedir kadın doğum doktoruna gidiyorumve hiç demedi ağda yapma diye bana.Şimdi kendi başıma her yerimi yarım saatte alabiliyorum alışınca,tavsiye ederim ağdayı :KK66::KK66:

kızlar bende jıletle alıyorum çok kötü bee el sürülmüyor fırça gibi sert oluyorlar utanma duygumu yenip en yakın zamanda gitcem ağdacıya şu zamana kadar kaç kadın doğumcu gördü ağdacı görmüş çokmu napim:KK33:

çoğaldı çoğalcağı kadar be anam :KK59: e hayatımız boyu olcak bu kıl derdi, hep ağda yaptırcaz mecbur. o zaman da sarkcak işte.

napcan la perdeleri. perde anca sevişceğiniz zaman odayı örtmek içindir. onu da her perdeyle yaparsın. ama kıllı kıllı sevişemezsin cimcimem. bunu düşün bak. :KK60::KK60::KK60:

allah iyliğini versin :KK9: ceyar ...istenmeyen tüyler için bu linki inceleyin derim kızlar,çok ilginç ama doğru olduğunu düşünüyorum:KK66:

http://www.kadinlarkulubu.com/isten...sorunumuza-pencereden-bakmayi-oneriyorum.html

Ben 1 kere az bir yerini agdayla denedim etimden et kopardılar sanki. Bu gece ya da yarın tekrar denicem yine dayanamazsam utana sıkıla kuaföre gidicm sanırım

gidelim gidelim kopmayaaa gideliiiim kop kop kop:KK24::KK24: kız deme ööle adam para dayandıramıyo ağdacı gacıya acıyom gııı..hem ondakide el bendeki kürekmi..perdeler beyaz anacım kırmızı alam diyom ateş gibin anlarsınya:KK23::KK23::KK23:
kop kop kop kop:KK60::KK60::KK60::KK60:

gidelim gidelim kopmayaaa gideliiiim kop kop kop:KK24::KK24: kız deme ööle adam para dayandıramıyo ağdacı gacıya acıyom gııı..hem ondakide el bendeki kürekmi..perdeler beyaz anacım kırmızı alam diyom ateş gibin anlarsınya:KK23::KK23::KK23:
kop kop kop kop:KK60::KK60::KK60::KK60:

bak o olur işte. ben kırmızı nevresim istiom mesela :KK66: neyse dur konuyu saptırdık yine :KK60:

X