Saç Uzatma Yöntemleri bioblas sarmaşık özlü kullanmaya başlayanlar buraya :)

kendin kesince yamuk olmuyor muu ? evet fotoğraf koyaalım .. umarımm yaaaaaaaaa

yok canım benim zaten kesimi berbat durumda olduğu için problem olmuyor azıcık kesiyorum katların uçlarından, kat geçişlerim çok belli zaten, fotom var bir iki sayfa öncesinde, kuaför faciası resmennnn :KK47::KK47::KK47::KK47: sende ekle fotonu :KK16:

benim saçlarım çok geç uzar ama sarmaşık özlü bioblas kullanalı uzuyor 11 yaşındaki kızımın bile dikkatini çekti....daha önce düzenli olarak bioblasın başka bir şampuanını kullandım saçlarım süperdi hamilelik ve doğum sonrası mahvoldu ve şimdi 1 aydır yeniden güzel sonuçlar almaya başladım kızlar tavsiye ederim

Banada acayip kaşıntı yaptı hem kafama hemde ellerime falan bende alerjim galiba diye bıraktım.Pek hayrını göremedim o yüzden:KK50:

benimde ellerim kaşınıyor kullandığım günden beri tek benim mi kaşınıyor diyordum yan etkisi felan mı var ki ya anlayamadım ama saçlarıda çok güzel yapıyo :KK43:

yok canım benim zaten kesimi berbat durumda olduğu için problem olmuyor azıcık kesiyorum katların uçlarından, kat geçişlerim çok belli zaten, fotom var bir iki sayfa öncesinde, kuaför faciası resmennnn :KK47::KK47::KK47::KK47: sende ekle fotonu :KK16:

anladım canım ama senin genede çok güzel saçların benim kısacık en kısa zamanda çekip koyacağım :)

benim saçlarım çok geç uzar ama sarmaşık özlü bioblas kullanalı uzuyor 11 yaşındaki kızımın bile dikkatini çekti....daha önce düzenli olarak bioblasın başka bir şampuanını kullandım saçlarım süperdi hamilelik ve doğum sonrası mahvoldu ve şimdi 1 aydır yeniden güzel sonuçlar almaya başladım kızlar tavsiye ederim
aaa işte bu böyle güzel yorumlar duyalım ki inanmak yolun yarısı demektir bende uzatacağına inanıyorumm:KK9::KK9: ne kadar zamandır kullanıyorsunuz acaba ?

benimde ellerim kaşınıyor kullandığım günden beri tek benim mi kaşınıyor diyordum yan etkisi felan mı var ki ya anlayamadım ama saçlarıda çok güzel yapıyo :KK43:

hıımm bende şimdilik öyle birşey yok canım :26: kutu üzerini okursan hiçbir alerjik etkisi olmadığı vs ispatlanmış :26: senin ki başa bişiden olabilir mi acaba

aaa işte bu böyle güzel yorumlar duyalım ki inanmak yolun yarısı demektir bende uzatacağına inanıyorumm:KK9::KK9: ne kadar zamandır kullanıyorsunuz acaba ?

hıımm bende şimdilik öyle birşey yok canım :26: kutu üzerini okursan hiçbir alerjik etkisi olmadığı vs ispatlanmış :26: senin ki başa bişiden olabilir mi acaba

yok sanmıyorum anneme sordum ben hep elidor kullanırdım bundan önce şampuanını değiştirdiğinden olabilir dedi bilmiyorum ama neyse bi kaç ay kullanırım sonuç vermezse elidora devam ederim :)

anladım canım ama senin genede çok güzel saçların benim kısacık en kısa zamanda çekip koyacağım :)

yok tatlım ya eskiden ne saç vardı bendeee :KK14: bir bakan birdaha bakardı , herkes bayılırdı, ama ben berbat ettim boya , röfle vs sürekli yaptrıdım e bide kesimde kötü olunca, hem 2 tel saç kaldı, hem çok inceldi, şu an saçım uzun gibi o fotoda ama ben o alttaki en uzun kısmı kestirince yine kısacık kalcak malesef :KK14:

yok sanmıyorum anneme sordum ben hep elidor kullanırdım bundan önce şampuanını değiştirdiğinden olabilir dedi bilmiyorum ama neyse bi kaç ay kullanırım sonuç vermezse elidora devam ederim :)

ama sonuç almak için zaten düzenli kullanmak lazım hele bioblas için bırakınca saçların çok döküldüğünü duydum ne kadr doğrudur bilmem ama :26: tabi alerji yapıosa bırak , gözlemle bakalım şampuandan mı acaba

Kuzenimede yaptı ya alerji 3 kutu almıştım abime verdim o da kaşınmış tarihinin bitmesine de var daha.Benim normalde çoğu şeye alerjim var ama kuzenimle abimide kaşındırdı

canım bir ay bir buçuk aydır falan kullanıyorum :)

anladım canım sağol :26: saçtan saça farklılık gösterebilir. mesela benim saçlarım boyasız ve sağlıklıyken daha hızlı uzardı, şimdi arkadaşlarım bile senin saçın niye hep aynı yerde diye soruyorlar, en azından eski gücüne kavuşşa saçlarım eskisi gibi uzar belki yine :26:

canım bakım uyguluyomusun?
bence şampuandan medet umma hiç
:)

evet canım doktorum özel karışım verdi, onu yapıyorum her haftasonu :44: bilmem benim nedense inancım var belki uzama sürecini hızlandırır :KK52: uzatmsada ipek gibi yaptı :KK16:

Kuzenimede yaptı ya alerji 3 kutu almıştım abime verdim o da kaşınmış tarihinin bitmesine de var daha.Benim normalde çoğu şeye alerjim var ama kuzenimle abimide kaşındırdı

çok ilginç :26: ısırgan otu mesela çok kaşıntı yapar zamanında suyunu sürerdim, çıplak elle ellemyin derler, bdua sarmaşık özlü ya ondan mı yapıyor acaba

bende bırakmıcam bu şampuanı canım hem bitkisel hemde dedğin gibi yumuşacık yapıyor, dökülme yok kepek yok daha ne :)

yani şuanda acayip bir şekilde kaşınıyor daha bugun yıkadım gene yolana kadar kaşıyasım var :KK43: bide yıkadıktan sonra çok fena karışıyor saçlar birbirine :O

yani şuanda acayip bir şekilde kaşınıyor daha bugun yıkadım gene yolana kadar kaşıyasım var :KK43: bide yıkadıktan sonra çok fena karışıyor saçlar birbirine :O

benim zaten boyalı olan kısımlar yani eski röfleli yerlerim hep karışık olduğu için pek anlayamadım onu, serum kullanıyormusun saçlarına ?

benim zaten boyalı olan kısımlar yani eski röfleli yerlerim hep karışık olduğu için pek anlayamadım onu, serum kullanıyormusun saçlarına ?

şuana kadar hiç kullanmadım bi şampuanın üstünde yazıyo serumlu diye onu biliyorum sadeceee

ben genelde kuaförlerde satılanlardan memnun kalıyorum sıvı yağ gibi olanlardan, şampuan markalarının sattığı serumlar genelde durulanmayan kremler gibi yapış yapış oluyor, hemen yağlandırıyor ve sönükleştiriyor, herhangi bir kuaförden alablirsin uçlarına sürmek için çok etkili, yumaşatıyor kırıkları azaltıyor maliyeti 15 ile 30 tl arasında genellikle, bir tane edin derim çok memnun kalırsın :KK34:

X