Saç Uzatma Yöntemleri bioblas sarmaşık özlü kullanmaya başlayanlar buraya :)

:KK34: ok bekliyoruzzz :KK34: bu arada benim 2. yıkayışım oldu kaşıntı vs hala yok :26:

ben ilk başta alerjik filan bişey sandım ama başkalarındanda öyle yorumlar görünce heh tamam sorun yok demek ki dedim :KK9: benim kaçıncı yıkayışım oldu saymadım ama hala oluyor bazen sende diplerine yedirmeye çalış kaşıyarak yıka bakalım bi fark olacak mı aslında az da olsa bi fark gördüysen kaşıntıya da gerek yok :KK70:

ben ilk başta alerjik filan bişey sandım ama başkalarındanda öyle yorumlar görünce heh tamam sorun yok demek ki dedim :KK9: benim kaçıncı yıkayışım oldu saymadım ama hala oluyor bazen sende diplerine yedirmeye çalış kaşıyarak yıka bakalım bi fark olacak mı aslında az da olsa bi fark gördüysen kaşıntıya da gerek yok :KK70:

:KK9: zaten yediriyorum ki diplerine :KK9: çok güldüm yorumuna deli :KK9:

benim saçım kıvırcık, gür ve oldukça kuru...Kaşıntı yapıyorsa gerçekten almamam lazım buna dayanamam:KK20: ama bir yandan da saçlarım uzasın istiyorum.Çok kararsız kaldım:2:

benim saçım kıvırcık, gür ve oldukça kuru...Kaşıntı yapıyorsa gerçekten almamam lazım buna dayanamam:KK20: ama bir yandan da saçlarım uzasın istiyorum.Çok kararsız kaldım:2:

bende hiç kaşıntı yok , olan bir iki kişi var denemeden bilemezsin :26: saçların kuruysa iyi gelir bence içinde sanki krem varmış gibi ipek gibi yapıyor :26:

kızlar yazılanların genelini okudum. avon ürünlerinden bahsedilmiş. avonun argan yağı içeren şampuan,krem,serum ve maskesi var maskesini henüz kullanmadım ama diğerleri uzamada epey etkili ayrıca yumuşacık yapıo bilginizee canlar..:)))

bende aldım bir kozmetikçiden ama dün saçımı kestirdim, çok kırıklarım vardı temizlensin öyle uzasın hesabı. şimdi denicem bakalım faydalı olacak mı. özellikle kokusu çok hoşuma gitti, kaşıntı problemi benimde olmadı yalnız kullanan bazı arkadaşlarımdan: '' saçlarımı çok sertleştirdi '' yorumu aldım ama benim öyle olmadı, saç yapım ince acaba ondan mı kaynaklanıyor ?

Son düzenleme:
ya kızalr bu diğer şampuanlara göre köpürmüyor o kadar. arkadaşımda dedi ki köpüren şampuan iyi diye bir şey yok. köpürenlerin hepsi deterjan özellikli. köpürmeyen daha iyidir dedi. acaba sizinde mi köpürmüyor. bir de sarmaşık özlü olanlar mı uzatıyormuş anlamadım ne uzatması.

kızlar yazılanların genelini okudum. avon ürünlerinden bahsedilmiş. avonun argan yağı içeren şampuan,krem,serum ve maskesi var maskesini henüz kullanmadım ama diğerleri uzamada epey etkili ayrıca yumuşacık yapıo bilginizee canlar..:)))
teşekkür ettik şeker :KK54:
bende aldım bir kozmetikçiden ama dün saçımı kestirdim, çok kırıklarım vardı temizlensin öyle uzasın hesabı. şimdi denicem bakalım faydalı olacak mı. özellikle kokusu çok hoşuma gitti, kaşıntı problemi benimde olmadı yalnız kullanan bazı arkadaşlarımdan: '' saçlarımı çok sertleştirdi '' yorumu aldım ama benim öyle olmadı, saç yapım ince acaba ondan mı kaynaklanıyor ?
benimde saçlarım ince telli ve yumuşacık yapıyor haklı olablirsin :KK34:
ya kızalr bu diğer şampuanlara göre köpürmüyor o kadar. arkadaşımda dedi ki köpüren şampuan iyi diye bir şey yok. köpürenlerin hepsi deterjan özellikli. köpürmeyen daha iyidir dedi. acaba sizinde mi köpürmüyor. bir de sarmaşık özlü olanlar mı uzatıyormuş anlamadım ne uzatması.

köpürmüyormuuuuuuu:KK53: deli gibi köpüryor hatta hayatımda ilk defa bir şampuanın bu kadar köpürdüğünü gördüm, annem sadece dökülme için olanı kuallnıyor mesela o hiç ama hiç köpürmüyor, saçınız hiç yıkanmış gibi hissetmiyorsunuz keçe keçe kalıyor... ama bu kesinlikle öyle değil saçlar köpükten gözükmyor :KK9: kokusda mis :KK12::KK31:

bioblasın yeni ürünü bu, sarmaşık özlü bizim kullandığımız bu :KK53: yavaş uzayan saçlar için etkili yazıyor üstünde , çok yüksek beklentilerimiz yok uzaması için ama diğer herşeyiyle bile zaten çok iyi , dolgunlukta veriyor :KK54:

teşekkür ettik şeker :KK54:

benimde saçlarım ince telli ve yumuşacık yapıyor haklı olablirsin :KK34:

köpürmüyormuuuuuuu:KK53: deli gibi köpüryor hatta hayatımda ilk defa bir şampuanın bu kadar köpürdüğünü gördüm, annem sadece dökülme için olanı kuallnıyor mesela o hiç ama hiç köpürmüyor, saçınız hiç yıkanmış gibi hissetmiyorsunuz keçe keçe kalıyor... ama bu kesinlikle öyle değil saçlar köpükten gözükmyor :KK9: kokusda mis :KK12::KK31:

canım ben dökülme olanını almışım. sarmaşık özlü olan tamamen bitkisel değil dimi?

biz şu düzleştirici maşa bunlardan uzak durmadıkça saç kırılmaya devam edecek bnmde başlarda görüşüm oydu dur gidip kestireyim güzel uzatayım ama faydası yok bikere düzleştiriciyle dümdüz saç gördük ya başkası kesmiyo alıp yapıyoruz yine..bu arada bnmde saçlarım inceydi yinede kullanmanı tavsiye ediyorum bana yaradı artık birazda yıkadıktan sonra saçı kendi dalgasına bırakmak lazım inş işine yarar :KK12:

canım ben dökülme olanını almışım. sarmaşık özlü olan tamamen bitkisel değil dimi?
tamamen mi bilmem ama bitkisel yazıyor tatlım:KK54:
biz şu düzleştirici maşa bunlardan uzak durmadıkça saç kırılmaya devam edecek bnmde başlarda görüşüm oydu dur gidip kestireyim güzel uzatayım ama faydası yok bikere düzleştiriciyle dümdüz saç gördük ya başkası kesmiyo alıp yapıyoruz yine..bu arada bnmde saçlarım inceydi yinede kullanmanı tavsiye ediyorum bana yaradı artık birazda yıkadıktan sonra saçı kendi dalgasına bırakmak lazım inş işine yarar :KK12:

kendi dalgası olsa kendi haline bırakcam ben güzelimde, kendinin dalgası yoki :KK9: yarı düz yarı dalgalı saçaklı resmen :KK9: amannn saldım gitti valla :KK9:

ben bioblas sarmaşık özlüyü kullanmadım ama aktardan sarımsaklı şampuan almştım habipoğlunun kremiyle beraber aldım ve bi ay oldu kullanalı geçen hafta dip boyamı yaptırmıştım şuan saçlarım azcık çıkmş görünüo bile ben memnun kaldım en azından uzatma konusunda ve kreminden galiba kaynaklanan bi saçı düzleştirme özelliği var kabartmıo hiç dünde harems die bi markanın bitkisel şampuanını aldım aktardan yine ve kokusuna bayıldım bunuda denicem aktarcı bununda uzamada etkisi olduğunu soledi çünkü sadece bunda sarımsak yok bildiğiniz bütün yağ karışımlarını içerio nerdeyse ...

kendi dalgası olsa kendi haline bırakcam ben güzelimde, kendinin dalgası yoki :KK9: yarı düz yarı dalgalı saçaklı resmen :KK9: amannn saldım gitti valla :KK9:[/QUOTE]

bendede bi ara öyle bi takıntı vardı illa dümdüz olacak bi sabah uyanınca saçlarımı yastıkta bulduğumu düşündüm de vazgeçtim biraz :KK9: zamanla şekillenir şu köpükleri kullanmanı tavsiye ederim mesea bende bioblasın var bi ürünü ama köpükten ziyade krem gibi hem saçımın şeklini koruyo hemde dökülmüyo saçım sende dene istersen bioblas saç bakım serisinden saç dökülmesine karşı şekillendirici ve koruyucu krem..ama şunuda söyliym ömrü en fazla 2gün saçın kirlendiğini hissediyorsun ztn 2günde 1yıkıyoz :KK9: :KK9:

ben bioblas sarmaşık özlüyü kullanmadım ama aktardan sarımsaklı şampuan almştım habipoğlunun kremiyle beraber aldım ve bi ay oldu kullanalı geçen hafta dip boyamı yaptırmıştım şuan saçlarım azcık çıkmş görünüo bile ben memnun kaldım en azından uzatma konusunda ve kreminden galiba kaynaklanan bi saçı düzleştirme özelliği var kabartmıo hiç dünde harems die bi markanın bitkisel şampuanını aldım aktardan yine ve kokusuna bayıldım bunuda denicem aktarcı bununda uzamada etkisi olduğunu soledi çünkü sadece bunda sarımsak yok bildiğiniz bütün yağ karışımlarını içerio nerdeyse ...
hımmm biliyorum bende gördüm onu, ya ama aktarda ki tüm şampuanlar satmak için öyle söylüyor ve her bitkisel şampuan herkese yaramayabliyor, saç yapısı vs. ama paylaştığın iyi oldu aklımızda bulunsun, sarımsaklı olduğu için bir ara bende düşünmüştüm, kokuy yapıyor mu saçta acaba ?
kendi dalgası olsa kendi haline bırakcam ben güzelimde, kendinin dalgası yoki :KK9: yarı düz yarı dalgalı saçaklı resmen :KK9: amannn saldım gitti valla :KK9:

bendede bi ara öyle bi takıntı vardı illa dümdüz olacak bi sabah uyanınca saçlarımı yastıkta bulduğumu düşündüm de vazgeçtim biraz :KK9: zamanla şekillenir şu köpükleri kullanmanı tavsiye ederim mesea bende bioblasın var bi ürünü ama köpükten ziyade krem gibi hem saçımın şeklini koruyo hemde dökülmüyo saçım sende dene istersen bioblas saç bakım serisinden saç dökülmesine karşı şekillendirici ve koruyucu krem..ama şunuda söyliym ömrü en fazla 2gün saçın kirlendiğini hissediyorsun ztn 2günde 1yıkıyoz :KK9: :KK9:[/QUOTE]
evet işte o çok kötü ben lisedeyken saçımı 4 gün falan yıkamazdım hiç yağlanmazdı nasıl alışırsa öyle gidiyor malesef, hergün yıkasak hergün yağlanır, yağlıykende çok döküldüğü için en fazla 3 gün yıkamıyorum ben, saç kremleri saçlarımın hacmini alıyor canım zaten 2 tel :KK70: bana ancak serum yarıyor ama sağol belki alıp deneyebilirm bir gün .)
doktorun verdiği özel karışım nedir acaba?
dökülme için mi verdi tabi :-)

evet canım dökülme için verdi vede gürleşsin diye, reçetede yazıyordu içinde alkol, badem ayğı, bepanthen ampül ve daha birsürü şeyler var , sadece hatırladıpım bu 3ü ama :)

tuce89 koku asla yok hatta diğer şampuanlardan daha güzel bi kokusu var ben hem şampuan hem kremini kullanıorum bilmiorum benm saçıma i geldi ve uzatmaya çalışıodum işede yarıo hani

X