Bir erkeğin geçmişi hakkında?

Beraber olduğunuz insanların çetelesini mi tutuyorsunuz? Ne saçma. Ben kaç kişiyle beraber oldum saymadım. Eşiminde sayılabilecek bir rakam olduğunu saymıyorum. Çok insanla gecelik ilişki yaşamak ne ifade ediyor? Duygusal olarak bir bağ kurmak istemediğin bir insanla cinsellik yaşıyorsun. Sonra herkes kendi yoluna.
Ama para karşılığı seks acizliktir. O kadar mı yüzüne bakılmayacak bir adam ancak para karşılığında seks yapabiliyor?

1 aylık ilişkide bunları mı konuşuyorsunuz sahiden? Neden? Birlikte olduğunuz insanların çetelesini tutup sevgilinize neden anlatıyorsunuz ki? Karşılıklı olarak bu hareketi çok tuhaf buldum. Hayat kadınıyla birliktelik yaşamak çok küçültücü bir durum. Kalkıp bir de marifet gibi sevgilisine anlatıyor.

Böyle muhabbetlere neden giriyorsunuz? Ne önemi ve gereği var yani? Konudan bağımsız madem anlattı arkadaş bu kadar mı olmadı da hayat kadınlarıyla birlikte olmuş mide bulandırıcı

Erkeğin söylediğini üçlü çarp,kadininkini üçe böl derler 😂😂😂 ne saçma muhabbetler ya. Benim de hayatıma biraz insan girdi ama bu benim ozelimdir. Ne anlatırım ne merak ederim
ben onu farklı duydum yalnız, erkeğinkini ikiye böl, kadınınkini ikiyle çarp gibi bir şeydi. O da erkek genelde skor olarak görüp bununla böbürlenmek için sayıyı çok söylüyor, kadın da bunu masumiyet bitişi gibi gördüğünden yarısını ancak söylüyor ya bununla bağlantılı sanırım.

Yalnız hastalık riski sizde de var. O 9-10 kişinin içinde de vardır hayat kadınıyla beraber olan. Çok eşlilik bu yüzden sıkıntılı. Hayat tarzınızı eleştirmiyorum, bekar yetişkin insanlar kimle ne istiyorsa yapsın ama her zaman hastalık kapma riski var.

Beraber olduğunuz insanların çetelesini mi tutuyorsunuz? Ne saçma. Ben kaç kişiyle beraber oldum saymadım. Eşiminde sayılabilecek bir rakam olduğunu saymıyorum. Çok insanla gecelik ilişki yaşamak ne ifade ediyor? Duygusal olarak bir bağ kurmak istemediğin bir insanla cinsellik yaşıyorsun. Sonra herkes kendi yoluna.
Ama para karşılığı seks acizliktir. O kadar mı yüzüne bakılmayacak bir adam ancak para karşılığında seks yapabiliyor?
siz evlenen kadar tek kişiyle birlikte olup 20 yaşında da evlendiğinizi eşinizin sizi böyle kabul ettiğini yazmıştınız sanırım.Yanlış mıyım

Partnerimle çok yeni ilişkimiz var. 1 aydır beraberiz. Ben daha çok kişiyle beraber oldum. 9 10 kişi vardır. Ona sorduğumda o da benzer bir sayı verdi. Ama daha önce yurtdışında hayat kadınlarıyla beraber olduğunu da söyledi. 6 yıl önceydi dedi. Genelde hep sevgilileriyle olmuş. Şimdi önceki ilişkileri umrumda değil. Ama hayat kadını diyince bir duraksadım. Kondom kullanıp kullanmadığını sordum. Evet dedi. Kondomsuz kabul etmiyorlarmış. Şimdi dediğinden hoşlanmadım ama bir şey de diyemem. Çünkü kendisi çok anlayışlı. Benim geçmişime de bir şey demiyor. Çünkü çoğu kadına göre sayım fazla. Ben de masum değilim. Bir çok erkeğe göre kıskanç da değil. Beni bunaltmıyor etmiyor. Yapamazsın edemezsin demiyor hiç. Bunlar zaten onda beğendiğim şeyler, o yüzden beraberim. Benzer bu durum sizin başınıza da geldi mi? Benim yerim de olsaydınız napardınız?
1 aylık ilişkide hayat kadınları yok kondom kullandın mı tarzı sohbeti cok itici buldum. Şahsen hayat kadınlarıyla beraber olan erkeklere iyi gözle bakamıyorum. Yani bu tarz bir cinselliğe gireceğine ne bileyin flörtüyle, sevgilisiyle veya veya one night stand yaşasaydı keşke. Ben şahsen daha önce paralı seks yaşayan bir erkekten soğurdum.

ben onu farklı duydum yalnız, erkeğinkini ikiye böl, kadınınkini ikiyle çarp gibi bir şeydi. O da erkek genelde skor olarak görüp bununla böbürlenmek için sayıyı çok söylüyor, kadın da bunu masumiyet bitişi gibi gördüğünden yarısını ancak söylüyor ya bununla bağlantılı sanırım.
Evet evet yanlış yazmışım. Erkeğinkini çarp kadininkini böl yani:)

Hayat kadınıyla birlikte olduğunu söyleyince soğurdum. Bedenlerini satmak zorunda kalan kadınlardan faydalanmış, bana bundan ne hayır gelir derdim. Bir de yazdığınıza göre birden fazla kez. Benim midem bulanırdı. Hastalık kapıp kapmadığından da nasıl emin olacaksınız?

+++++++
+++++++++

Hastalik islerine gelinceye kafar ortada fuhus var. Kadin bedeni satiliyor, bir erkek de para odeyip satin aliyor dunyada sundan daha az mide bulandirici daha az sey vardir. Soyle bir igrenclik yapan erkekle asla isim olmaz.

Konu sahibesi istersen 100 kisiyle ol, fuhus bambaska bir sey kesinlikle miden bulanmali.

igrenc ya muhabbete bak, ikinizin de gecmisi cöplük gibi. ikinizde de kimbilir ne hastaliklar vardir
başka başka insanlarla sevişmek (birine sadakat bağı yoksa) o kişiden başka kimseyi ilgilendirmez. Kirli ya da pis yapmaz. Cinsellik kirli ya da pis değildir.
birileri hakkında konuşurken ağzımızdan çıkan kelimeler herkesi ilgilendirir.

1 aylık ilişkide hayat kadınları yok kondom kullandın mı tarzı sohbeti cok itici buldum. Şahsen hayat kadınlarıyla beraber olan erkeklere iyi gözle bakamıyorum. Yani bu tarz bir cinselliğe gireceğine ne bileyin flörtüyle, sevgilisiyle veya veya one night stand yaşasaydı keşke. Ben şahsen daha önce paralı seks yaşayan bir erkekten soğurdum.
en basitinden karşıdaki insan seksi parayla satın alabilecek birşey olarak görüyor. Çok itici bence

kaç kişiyle ilişkisi olduysa oldu, bu herkesin kendisini ilgilendirir
ama parayla seks yapmış birine ben saygı duyamam
hiç mi suratına bakan yokta parayla yapıyorsun ?
hadi bu hayat kadını olayı 18-19 yaşlarında gençken bi kereliğine bi cahillik etmiş ve sonra pişman olmuş olsa neyse
o yaşlarda kadınlara nasıl yaklaşacağını bilememiştir arkadaş gazına gelmiştir hepimizin en salak yaşları zaten
ama koca yetişkin olduğu dönemde bunu yaptıysa pess

Partnerimle çok yeni ilişkimiz var. 1 aydır beraberiz. Ben daha çok kişiyle beraber oldum. 9 10 kişi vardır. Ona sorduğumda o da benzer bir sayı verdi. Ama daha önce yurtdışında hayat kadınlarıyla beraber olduğunu da söyledi. 6 yıl önceydi dedi. Genelde hep sevgilileriyle olmuş. Şimdi önceki ilişkileri umrumda değil. Ama hayat kadını diyince bir duraksadım. Kondom kullanıp kullanmadığını sordum. Evet dedi. Kondomsuz kabul etmiyorlarmış. Şimdi dediğinden hoşlanmadım ama bir şey de diyemem. Çünkü kendisi çok anlayışlı. Benim geçmişime de bir şey demiyor. Çünkü çoğu kadına göre sayım fazla. Ben de masum değilim. Bir çok erkeğe göre kıskanç da değil. Beni bunaltmıyor etmiyor. Yapamazsın edemezsin demiyor hiç. Bunlar zaten onda beğendiğim şeyler, o yüzden beraberim. Benzer bu durum sizin başınıza da geldi mi? Benim yerim de olsaydınız napardınız?
Bir şey yapmaya cesaret edemezdim ürküttü beni cinsel yolda bulaşan hastalık o kadar fazla ki

Parayla birliktelik yasamis birine saygi duyamiyorum, duygu yok, karsilikli bir etkilesim yok. Parayi verip, karsindaki istemedigi kalde birlikte oluyor. Sirf bu yuzden biriyle baslamadan bitirmistim, bana anlatan baskasiydi. Sordum yalanlamadi, sonra bir daha gorusmedim. Ama sizin derdiniz evlilik degil sanirim. Tek onerim hastalik kapmamaya calisin.

X