Bir erkeğin geçmişi hakkında?

Airbender33

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
30 Kasım 2023
54
-4
Partnerimle çok yeni ilişkimiz var. 1 aydır beraberiz. Ben daha çok kişiyle beraber oldum. 9 10 kişi vardır. Ona sorduğumda o da benzer bir sayı verdi. Ama daha önce yurtdışında hayat kadınlarıyla beraber olduğunu da söyledi. 6 yıl önceydi dedi. Genelde hep sevgilileriyle olmuş. Şimdi önceki ilişkileri umrumda değil. Ama hayat kadını diyince bir duraksadım. Kondom kullanıp kullanmadığını sordum. Evet dedi. Kondomsuz kabul etmiyorlarmış. Şimdi dediğinden hoşlanmadım ama bir şey de diyemem. Çünkü kendisi çok anlayışlı. Benim geçmişime de bir şey demiyor. Çünkü çoğu kadına göre sayım fazla. Ben de masum değilim. Bir çok erkeğe göre kıskanç da değil. Beni bunaltmıyor etmiyor. Yapamazsın edemezsin demiyor hiç. Bunlar zaten onda beğendiğim şeyler, o yüzden beraberim. Benzer bu durum sizin başınıza da geldi mi? Benim yerim de olsaydınız napardınız?

Partnerimle çok yeni ilişkimiz var. 1 aydır beraberiz. Ben daha çok kişiyle beraber oldum. 9 10 kişi vardır. Ona sorduğumda o da benzer bir sayı verdi. Ama daha önce yurtdışında hayat kadınlarıyla beraber olduğunu da söyledi. 6 yıl önceydi dedi. Genelde hep sevgilileriyle olmuş. Şimdi önceki ilişkileri umrumda değil. Ama hayat kadını diyince bir duraksadım. Kondom kullanıp kullanmadığını sordum. Evet dedi. Kondomsuz kabul etmiyorlarmış. Şimdi dediğinden hoşlanmadım ama bir şey de diyemem. Çünkü kendisi çok anlayışlı. Benim geçmişime de bir şey demiyor. Çünkü çoğu kadına göre sayım fazla. Ben de masum değilim. Bir çok erkeğe göre kıskanç da değil. Beni bunaltmıyor etmiyor. Yapamazsın edemezsin demiyor hiç. Bunlar zaten onda beğendiğim şeyler, o yüzden beraberim. Benzer bu durum sizin başınıza da geldi mi? Benim yerim de olsaydınız napardınız?
Benim bakış açıma göre,para verip bir insanla birlikte olmak karaktersizlik,o kişi bu işi yapıyor olabilir,bedenine paha biçiyor olabilir ama ben onu kullanmazdım şahsen,bu çok küçük düşürücü bence,bunu duyunca uzaklaşırdım.

Hayat kadınıyla birlikte olduğunu söyleyince soğurdum. Bedenlerini satmak zorunda kalan kadınlardan faydalanmış, bana bundan ne hayır gelir derdim. Bir de yazdığınıza göre birden fazla kez. Benim midem bulanırdı. Hastalık kapıp kapmadığından da nasıl emin olacaksınız?

Oturup ben şu kadar kişiyle oldum senin kaç muhabbeti aşiiiiriiii sacma ya. 😀
1 aylik ilişkide hic mi konusacak baska sey bulamadiniz.
Hayat kadiniyla birlikte olan birinden hoşlanmazdim o ayri ama normal ilişkilerin sayisini konu edip masumiyet yaristirmak sacma.
Zaten ilişki tatli bir ilişkiyse, aşk heyecan varsa şu muhabbetlerin edilecegine inanmiyorum ben hemen. 😃

Neden bunu söyleme gereği duydu? Hani fazla dürüstlük de iyi değil sanırım, bu bilginin size katkısı ne olacak ki?

Bir belgelsel vardi. Hayat kadinlari gösteriyorlardi. Bir tanesi demisti ki (biraz yasi da vardi): "isleri bittikten sonra bana " sen buralara nasil düstün" diye sohbet etmek istiyorlar". Benim icin hayat kadina giden bir erkek no go. Bu insanligi ile ilgili bana cok sey anlatir. Kendiniz karar vereceksiniz, ama "ben de günahsiz degilim" diye degil. Kabul edebilecekleriniz ne ve degil

Ben de arkadaşlara katılıyorum para karşılığı bana çok ters geliyor.
Ama şimdi hayatıma giren insanın abartı sayılarda ilişkisi olmamasını da tercih ederdim :KK70:

X