Bir erkeğin geçmişi hakkında?

Partnerimle çok yeni ilişkimiz var. 1 aydır beraberiz. Ben daha çok kişiyle beraber oldum. 9 10 kişi vardır. Ona sorduğumda o da benzer bir sayı verdi. Ama daha önce yurtdışında hayat kadınlarıyla beraber olduğunu da söyledi. 6 yıl önceydi dedi. Genelde hep sevgilileriyle olmuş. Şimdi önceki ilişkileri umrumda değil. Ama hayat kadını diyince bir duraksadım. Kondom kullanıp kullanmadığını sordum. Evet dedi. Kondomsuz kabul etmiyorlarmış. Şimdi dediğinden hoşlanmadım ama bir şey de diyemem. Çünkü kendisi çok anlayışlı. Benim geçmişime de bir şey demiyor. Çünkü çoğu kadına göre sayım fazla. Ben de masum değilim. Bir çok erkeğe göre kıskanç da değil. Beni bunaltmıyor etmiyor. Yapamazsın edemezsin demiyor hiç. Bunlar zaten onda beğendiğim şeyler, o yüzden beraberim. Benzer bu durum sizin başınıza da geldi mi? Benim yerim de olsaydınız napardınız?
En başından böyle bir sorgulama çok anlamsız olmuş . Zaten belli tecrübesi olan biri o kadarını da düşünmüştür herhalde ama aynı risk sizin için de geçerli bence madem şeffaf şekilde konuşuluyor herşey gidip cinsel yolla bulaşan herhangi bir hastalığınız var mı ikinizde de ona baktırın içiniz rahat etsin yani yapacak bir şey yok ki buna şuan.

Partnerimle çok yeni ilişkimiz var. 1 aydır beraberiz. Ben daha çok kişiyle beraber oldum. 9 10 kişi vardır. Ona sorduğumda o da benzer bir sayı verdi. Ama daha önce yurtdışında hayat kadınlarıyla beraber olduğunu da söyledi. 6 yıl önceydi dedi. Genelde hep sevgilileriyle olmuş. Şimdi önceki ilişkileri umrumda değil. Ama hayat kadını diyince bir duraksadım. Kondom kullanıp kullanmadığını sordum. Evet dedi. Kondomsuz kabul etmiyorlarmış. Şimdi dediğinden hoşlanmadım ama bir şey de diyemem. Çünkü kendisi çok anlayışlı. Benim geçmişime de bir şey demiyor. Çünkü çoğu kadına göre sayım fazla. Ben de masum değilim. Bir çok erkeğe göre kıskanç da değil. Beni bunaltmıyor etmiyor. Yapamazsın edemezsin demiyor hiç. Bunlar zaten onda beğendiğim şeyler, o yüzden beraberim. Benzer bu durum sizin başınıza da geldi mi? Benim yerim de olsaydınız napardınız?
Hayat kadınıyla birlikte olan birinden hayır bekleme bence. Hastalık kapmadığını nereden bileceksin? Hayatını berbat etme

Benim gözümde para verip o kadınlarla birlikte olanlar,bedenine para biçip satanlar dan daha aşagilik,yerinizde olsam bende çok sogurdum,satan belki bir yerde çıkar yol bulamamıştır ama parasını verip yapan keyfi zevki için yapmıştır,iğrenç bir şey bence,en tiksindigim erkek tipi🤮🤮🤮

İnsanların geçmişi önemli değildir.
Hayat Kadını AIDS olma ihtimali çok fazla.
Birbirinize kaç kişiyle seviştiğinizi anlatmanız çok iğrenç birşey.
İnsan olan sevdiğini kıskanır.İlk değil diyebilirsin fazlasını anlatmazsin.

Bu kişiyle bırak sevgili olmayı arkadaş bile kalma derim.

Benim gözümde para verip o kadınlarla birlikte olanlar,bedenine para biçip satanlar dan daha aşagilik,yerinizde olsam bende çok sogurdum,satan belki bir yerde çıkar yol bulamamıştır ama parasını verip yapan keyfi zevki için yapmıştır,iğrenç bir şey bence,en tiksindigim erkek tipi🤮🤮🤮
Çok var böyle piyasada insan.

Beraber olduğunuz insanların çetelesini mi tutuyorsunuz? Ne saçma. Ben kaç kişiyle beraber oldum saymadım. Eşiminde sayılabilecek bir rakam olduğunu saymıyorum. Çok insanla gecelik ilişki yaşamak ne ifade ediyor? Duygusal olarak bir bağ kurmak istemediğin bir insanla cinsellik yaşıyorsun. Sonra herkes kendi yoluna.
Ama para karşılığı seks acizliktir. O kadar mı yüzüne bakılmayacak bir adam ancak para karşılığında seks yapabiliyor?
Evlilik ile beraber seks olmalı diyen birisiyim.Yinede bir kadın biriyle birliktelik yaşıyorsa evlenmeden kadın veya erkek düzenli ilişkisinde yaşamalı.

X