Bir zamanlar bir hippiye asik olmustum...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
La benim ki Fransa'da dogma büyüme, 7 gobek halis fransiz kabilesi yerlisi, henuz o medeniyete ulasamadi. Staja gonderiyim madem medeniyet ogrensin acuk

sende bula bula fransız bulmuşun türkiyede moderen erkek kaynıyor halbuki🤷‍♀️
kendin etmiş kendin bulmuşsun çekecen yapacak birşey yok daha staj mtaj kurtarmaz bu saatten sonra.

sende bula bula fransız bulmuşun türkiyede moderen erkek kaynıyor halbuki🤷‍♀️
kendin etmiş kendin bulmuşsun çekecen yapacak birşey yok daha staj mtaj kurtarmaz bu saatten sonra.
Ailesi de çok modern ama.
Kapının önünde belinden kavrayıp kokluyor.
Aile o an maşallah çekiyordu herhalde :KK70:

Şöyle şeyleri okuyunca erkek milletine merhametim geliyor garibanlar üç beş kelime ile durumu kurtarmaya çalışıyorlar ‘boşluktaydım , kandırıldım , sarhoştum arkadaşımın sevgilisi‘ ama hemcinsimiz öylemi 1960 lı yıllar akımından girdi taş ev öğrenci işleri bağ bahçe ..... 😂

Napim la.
Konuya bah.
Gıskandım anasını satim.
Kocama eski sevgilimin çiftliği yanmış desem gebersin it derdi herhalde :KK70:

Zenginlerin olaylara bakış açısı daha anlayışlı oluyor bence. Biz fakiriz ondan dolayı anlamayız :KK43:

Ben eşimle tanıştığım dönem aşk acısı çekiyordum, kara Sevda gibiydi öyle böyle değil 😂
Başlarda ööööyyylesine takıldığımız için eşimle yaşadığım üzüntüyü paylaşmıştım, dinledi sağ olsun. 🤓

Bir süre sonra eski çıktı karşıma, özür falan diledi. Ben bunu benimkine anlatırken gözümden yaş damladıydı. Amanııın, “bir daha anlatırsan göz pınarını kuruturum” dedi. Ki, ben medeni kocam var sanıyordum. 🤣🤣🤣

Belirtmek isterim ki, bunlar eşimle tanıştığımız ilk 1 ay içinde olmuştu, ilişkimiz 7-8 ay sonra ciddileşti.

Şimdi dönüp “x’in iş yeri yanmış” desem, “nereden öğrendin hayırdır” diye kavga çıkar evde 😂😂

Biz onunla bir kere bile sevismedik, sahi biz neden sevismiuoruz diye sordum ona, ben hayatimda cok kadinla sevistim dedi, en iyi orgazmim bile senin yaninda uyurken aldigim hazzin zerresi olamaz....

Çok bilge adam ha. Ağzı da iyi laf yapıyor

ha hiçbir şey demeden taş evi alıp döşeyip ailesiyle karşısına çıkıp dayatan adam ha burası aile apartmanımız evlendiğimde oturacağım diye mutfağını yeni yaptırdım her şey hazır evlenelim diyen ataerkil erkek
:super: Kesinlikle aynı.
Hatta bununki daha saçma. Yok ailenle gelirdin sanıyorduk, neyse yarın tanışıcaz zaten falan... Hayırdır yaa sen?

En azından aile apartmanı diye dayatanlar ya sevgiliyken ya da nişanlıyken aşama aşama dayatıyor.
Böyle direkt şaak diye değil. Ve yine en azından iletişim halindeyken kadını razı ediyor /edemiyor.
Hippinin iletişimsizliğine coolluk değil, aptallık diyebiliriz sadece.

:super: Kesinlikle aynı.
Hatta bununki daha saçma. Yok ailenle gelirdin sanıyorduk, neyse yarın tanışıcaz zaten falan... Hayırdır yaa sen?

En azından aile apartmanı diye dayatanlar ya sevgiliyken ya da nişanlıyken aşama aşama dayatıyor.
Böyle direkt şaak diye değil. En azından iletişim halindeyken kadını razı ediyor /edemiyor.
Hippinin iletişimsizliğine coolluk değil, aptallık diyebiliriz sadece.

Çocuk hippi ama ailesi de hoş. Böyle istekli kayınvalide ve kayınpeder görmedim hiç, çat kapı istemeye gidecekler gögkgk

Ev var, iş var, allahlık kayın aile var ama gelin yok fkfkfkf

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X