İç Giyim ve Gecelik - Sabahlık - Pijamalar Biz Kadınlar Neden Tanga Giyer?

hem kendini seksi hissediyosun hemde seksi görünüyosun bence:) severim giymeyi ama sürekli giymek sağlık açısından zararlı diye biliyorum...

genelde tanga giyerim, külodun cizgilerinin belli olmasından hoşlanmıyorum artı daha rahat hissediyorum.
daha seksi olduğunu falan eklememe gerek yok sanırım.

ama nolur şu tangayı teşhircilik olarak görenler, avrupa özentisi olduğumuzu falan düşünenler giymesin! o insanlarla aynı şeyi yapmak istemiyorum, hayatımın hiçbir alanında onlara benzemek, kesişmek istemiyorum. ortak bi özelliğim bile olmasın...

kesinlikle pantolon da izin belli olmaması adına tanga mükemmel..:lepi:

tanga hiç sevmem....

Son düzenleme:
tanga çok rahat oluyo izde yapmıyo yani bikere kullansalar bidaha vazgeçemezler :kedi:

tanga çok sexsii gayet rahat bii iççamaşırı
ama genelde pek kullnmam..dolabımdada vardırrzemuszemus

kumas pantolon giyeceksem külodumun ayırtetmemesi için giyerim tabiki ne var bunda külotun izi görününce bence cok daha teshirci olunuo....

yaa tanga giymek neden ayıp olsunkiii
sonuçta oda iç çamaşırı değilmiii??
ben açık konuşayım normal iç çamaşırından çok tanga giyerim
çünkü daha rahat ediyorum zaten açık renk pantolon veya etek giydiğimde eşim normal
iç çamaşırı giymeme izin vermiyo belli oluyor diye
açıkçası ben tangayla çok rahat ederim çok ta sık giyerim

Önceden alışık olmadığımdan ötürü giyemiodum
ama şimdik gerçkten ne kadar rahat olduğunu anladım eyvahedigeldismile

bende kullanıyorum kıslar ne vat bunda ama pantolonda belli olmuyo hemde gec koiçişe farklı gözüküyorum kötübişey diil sonucta

çok seksi görünüyor ama saglıklı olmadıgı için sadece özel zamanlarda giyiyorum,yürüdükçe tanga sürtünme yapıyor ve arkadan genital bölgeye mikrop taşınabiliyor enfeksiyon olabiliyor sağlıklı degil yani ama çok güzel görünüyor

Çok belli oluyor tanga gibime geliyor.Baya giyen varmış ama heyret hehe:)

ben hep giyiyorum hem pantolondan gözükmüyor hemde kendimi daha seksi hissediyorum :kedi:

ben pek giymiyorum, rahatım ve sağlığım için iz yapmayan penye çamasır kullanıyorum günlük hayatımda, hiçte belli olmuyor. çok nadir giyerim tanga.

Ben kendimi daha rahat hissediyorum ve bu yüzden regl dönemi hariç hep tanga giyerim ve de vazgeçmem.a.s.:enbuyukkk:

kesinlikle bende. sadece regl de boxer giyerım.

Herkez bir sexliktir tutturmuş tanga için:nazar:
Bana hiçde öyle gelmiyor beğenmiyorum ama zamanında denemiştim kumaş pantolon giyindiğim için iş gereği iz yapıyordu diğer çamaşırlar. Hiç rahat edemedim giyinmekten vazgeçtim, ha tanga giyince bana öyle güven falanda gelmedi çok yakışıyor çok sexi diye :roflol:
tangaya bukadar anlam yüklemek anlamsız geldi bana. Eşim bana tanga giyde gel dese ağzını burnunu kırarım:roflol:
Ayyy nekadar çok tanga kelimesi kullanmışım sanki bir hazımsızlık sorunum varbayanssulusmile

X