İç Giyim ve Gecelik - Sabahlık - Pijamalar Biz Kadınlar Neden Tanga Giyer?

tanga bana daha da kadın olduğumu hissettiriyor:) erkek arkadaşım da çok seviyor ama ben daha çok kendim istediğim için giyiyorum

evet citcitli atletleri var... ben farketmeden almistim hic de giyemedim... rahat edemiyorum...

çıtçıtlı atlet nasıl bişey :sm_confused: body mi kastettiğiniz :ecrin_bebek:
diğer tarza alışık olunca tanga rahat gelmiyor bana da..zemuszemus
ama daha çekici durduğu kesin..kaydirigubbakcemile

bende giymiyorum çünkü kendimi rahat hissetmıyorum isteyen giyer

Ben tanga giymem rahat olamam çünkü..:kahve:

Birde tanga giyince heleki kumaş pantalon giyiyorsanız kötü gözüküyorya:eek:Ne o bıngıl bıngıl...:1shok:

Her adımda popo iki kere zıplıyor... jeyyar(Çok mu açık sözlü oldum ne:icecream:)

Ayrıca Amerikalılar aya çıkmış:icecream:.Bizde çıkıcaz inşallah.:kahve:Giyicez tangalarımızı çıkcaz:roflol:

Saygılar

Ne alaka canım yaa asıl normal içi çamaşırı kumaş pantolonda çok çirkin duruyor resmen bak donum var oluyordelikafadulden o bahsettiğin bıngıllık kiloyla alakalı fazla yağlar olabilir kaydirigubbakcemile3

insana ilk başta değişik gelebiliyor ama sonra gercekten hoş durdugu anlşılıyr ama tabikide tercih meselesi...

Sırf eşim için giyiyorum ama hiç rahat değilim !

hiç sevmediğim bir çamaşır varsa oda tanga.hiç rahat edemem.normal çamaşır arasına sıkışınca insan hemen elişni atıyoda kaydirigubbakcemile3 o el kadar şeyle fıtık olurum.kocama giyme konusuna gelince gerek yok ki zaten üzerinde durmuyor.kaydirigubbakcemile3 sengözlerimebaksanab ben özellikle şu zamanda tangasının pantolonun üzerinden dışarı çıkarıp resmen otobüste binibüste adamların gözüne sokan kadınlarada ayrıca uyuz oluyorum.ne edep var ne ahlak.kocamıza yapamadığımız şeyleri dışarda millet resmen meydana koyuyor..kendim yapmış gibi utanıyorum vallahi..:kızgın:

benim arkadşım war adı okan biz arklarımla bi araya geldik okan yatmaya gidiyom dedi ve yattı bizde buna tanga giydirdik ve işe yolladık iş arkları bunla dalga geçti sonra heptanga giymeye başladı ve de çok rahat diyip diyip duruyo bende giyiyom tabi :sm_cool::sm_cool:

tercih meselesi ama ben çok rahat ediyorumsengözlerimebaksanabsengözlerimebaksanab

rahat olduğu için, daha az belli olduğu için, seksi durduğu için bi sürü sebebi var.

bende øzel gunlerimde esime giyiyiroum,:eek:
ama normalde de tavsiye edilmiyor.

Yalnızgül aynı şehirde yaşıyoruz.
Kesinlikle daha seksi görünmek için giyerler.

Bunun seksi görünmekle alakasi yok Papatya.
Ben Tanga-dan baska giyemiyorum hem alistim hemde kiyafette daha rahat ediyorum.
En azindan spor kiyafette, kumas yada jean giydigimde ic camasir izi belli olmuyor rahat yani..
Giymeyenler antipati duyanlar var ama 2 gün araliksiz giysinler sonra nekadar rahat olduklarini anlayacaklar...Ama genel bir arastirmaya göre sürekli tanga giymek saglikli degil,ben evde bulundugum zamanlar normalini tercih ediyorum...Saten tül vs camasirlarda saglikli degil kadin acisindan..Uzak durmaya özen gösteriyorum..

ben elbise giydiğimde tanga giyerim ama mutlaka korse de giyerim üstüne.külot izi belli oluyor ve hiç hoş durmuyor

ben tanga giymiyorum çünkü; alacak cesareti bulamıyorum kendimde. bi alemim ben ya

Son derece rahat, seksi oldugu ve ozellikle pantolonda iz birakmadigi icin giyiyorum.

çok rahat daraltmıyo

evet bende kullanıyorum ama ayıp diil sonucta bunu kullanmak rahat ettigim için kullanıyorum :)

rahat edenlere çok özendim valla yaa ben çok rahatsız oluyorum nasıl alıştınız ya

X