İç Giyim ve Gecelik - Sabahlık - Pijamalar Biz Kadınlar Neden Tanga Giyer?

Kullanımı rahat olduğu için bende giyiyorum.
Özellikle düşük bel pantolonlarda rahat oluyor.

Bende normalde tangayla hiç rahat edemem.Ama kendimi seksi hissettmek ve erkeğime güzel görünmek istediğim zaman giyerim.Dolabım rengarenk tangalarla dolu,rahat edemesemde bayılıyorum işte :d

Ben kendimi daha rahat hissediyorum ve bu yüzden regl dönemi hariç hep tanga giyerim ve de vazgeçmem.a.s.:enbuyukkk:

katılıyorum sana. bende öyleyim çünkü.:CüvCüv:

G-string veya Tanga bunların en önemli özellikleri ; mantar hastalıkları ,enfeksiyon ve kötü kokulara sebep olması ve gün boyunca klistorisi ve anal bölgeyi uyararak kadınının kendini seksi ve sekse hazır hissetmesini sağlaması.Şahsen sıhhi çamaşırları tercih ediyorum, bu tarz çamaşırları özel durumlar haricinde kullanmıyorum.

walla tanga çoğunlukla iz yapmıor, normal donlar kotta bile görünebilior ama tanga görünmüor... bazı pantolonlar öyle dar ki onlarda herşey görünüor... eğer gerçekten iz takıntınız varsa ya o pantolonu giymiceksiniz ya da tanga bile kullanmadan giyeceksiniz... tanga biraz da kendine güven sembolü gibi gelior bana... dişilik göstergesi gibi... aynı jartiyer gibi, aynı mini etek, topuklu ayakkabı gibi... kadınlığı temsil ediyor... şahsen çoğunlukla tanga giyen biri olarak sadece kendim için giyiyorum, daha rahat olduğu için giyiyorum diyemem, üstümde olması hoşuma gidiyor...

evet esime bu devır cok fena yapmassam kacar dıe korkuorum aklı neden baska kadınlarda olsunkı

wala kızlar ben şahsen tangayla rahat edemem :1no2:
ama eşim için giyerim o benim tangalı halime bayılır delikafadulden
arada bi giyiveriyorum sevinsin diye sona da yatıp uyuyoz :roflol: :1hug: Şeniz

Eski eşim istediği için giyiyordum ve rahatsız etmesinden değil, sırf onun istemesi yüzünden nefret ettim :1no2:

Bende giymem sevmem hiç hemde hoş belki poposu küçük olanlara yakışabilir birde kumaş pantolan altında popon küçükse güzel durur ama büyüse ne o öyle lömbür lömbürrr
bide arasına giriyoo ıyy çekiştirr onu ehuehuehuhue delikafadulden
Hiçte giymem eşime güzel görünsün diye popom onlar bizim için ne yapıyo bi söylermisiniz? merak ettim ???? erkekler tanga giysin onlara yakışır onların poposu valla bizimkinden güzeldir... delikafadulden

:roflol::roflol:sırnaşık şey

seviyorum ben sexy iç çamaşırlarını severim zaten
eşim için filan da değil ya kendim için iyi hissediyorum kendimi eşim de sever o ayrı
kumaş pantolonla da tanga cok daha estetik diger türlü camaşırın ortada kötü görüntü

kocam için giyerimm bayılır sexsi iç çamaşırlarına........

Tanga giyen arkdaşlara sorum var!!!
çıtçıtlı atlet giyerken nasıl rahat ediyorsunuz.
Bende çok seviyorum kendimi daha seksi hissediyorum ama çıtçıtlı giyince olmuyor rahatsız edici oluyor.
Yazın ii oluyor ama...

canım onlarında tangalı modelleri çıktı. ben bir sürü aldım değişik değişik kullnaıyorum.ama her yerde varmı bilemiycem!!!...-tatlicadiarzu-

ben regl dönemim hariç hep tanga giyerim. normal külotlarla çok rahatsız olurum eşimde çok seviyor tanga giymemi.çok sex oluyor bence kadına yakışıyor. ayıca normal kilotla dar kot veya kumaş giydiğimde eşimde rahatsız oluyor izlerinden. bu yüzden...
ayrıca her kesin zevkine kalmış bişi bu. kim ne ile rahat ediyorsa onu giysin .
ayrıca teşhircilik gibi şeyler okudum. çok saçma bence teşhir edeceksenin kocanızı edin.
dini konuların yeri değil burası arkadaşlar . saçma sapan yorumlarınızı kendinize saklayın. herkes kendini biliyor. ayrıca her hesin aklı kendine yetiyor . kimse kimseye akıl vermeye kalkmasın!!!...:kızgın:

Bende giymem sevmem hiç hemde hoş belki poposu küçük olanlara yakışabilir birde kumaş pantolan altında popon küçükse güzel durur ama büyüse ne o öyle lömbür lömbürrr
bide arasına giriyoo ıyy çekiştirr onu ehuehuehuhue delikafadulden
Hiçte giymem eşime güzel görünsün diye popom onlar bizim için ne yapıyo bi söylermisiniz? merak ettim ???? erkekler tanga giysin onlara yakışır onların poposu valla bizimkinden güzeldir... delikafadulden

alemsin yaaa . kızz tanganın araya girmeyen modelini bana bir aç ne olursun . tanga bu tabii arada kalcak, neden çekiştirirsin ki. ay yoksam sen ters mi giyiyon( arkasını önüne).
bide erkek poposunda çoık hoş duracağı belli ama ön taraf için bişiy diyemiycem yorum yok!!!...:lepi::jeyyar:-tatlicadiarzu-

ben giymem hiç rahat edemiyorum zaten eşimde sevmiyor:umursamaz:

ben kapalı bi bayanım internetten tanıştığım diğer bir kapalı bayan bu zamanda müstehcenlık arttı erkeğimize güzel bakımlı görünmeliyiz ben kulllanıyorum jartiyer bile kullanıyomuş allahım ne günlere kaldık ama ne yapalım eeşlerimize güzel çekici gözukmek adına

kapalı olmayanlar tangayla mı çıkıyor sokağa yerimseniben kapalılıktan kastınız poponuzsa merak etmeyin o çoğunlukla hepimizde kapalı.. sanki millet sokakta tangayla jartiyerle geziyor da ne günlere kaldık demişsiniz..

kapalı olmayanlar tangayla mı çıkıyor sokağa yerimseniben kapalılıktan kastınız poponuzsa merak etmeyin o çoğunlukla hepimizde kapalı.. sanki millet sokakta tangayla jartiyerle geziyor da ne günlere kaldık demişsiniz..

haklsın canım..............
ayrıca kapalılıkla açıklıkla ne alaka anlamadım sonunda iç çamaşırı
isteyen dışarda giyer isteyen evde kocasına....
hakkaten ne günlere kaldık diyorum bende.........

X