Boş beta hcg

Girl218

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
21 Aralık 2023
54
15
23
Selam arkadaşlar öncelikle, boş gebelik şüphesinden dolayı sizlerin de yardımını almak istedim
8 şubatta ölçülen değerim 3833ken
4 gün sonra ölçülen değerim 12939 olmuş doktor artışı beğendi alttan baktığında geçen ki kese 6mm ken bugün ki kese 12mm olmuş ama adet tarihime 6+0 ken ultrasona göre kese 5 haftalık gözüküyor 1 hafta geriden geliyor doktor haftaya Salı tekrar çağırdı
Sorum şu ki boş gebelikte beta hcg artışı düzenli mi?
Kese küçük olduğu için görünmemesi normal mi ?

Selam arkadaşlar öncelikle, boş gebelik şüphesinden dolayı sizlerin de yardımını almak istedim
4 gün sonra ölçülen değerim 12939 olmuş doktor artışı beğendi alttan baktığında geçen ki kese 6mm ken bugün ki kese 12mm olmuş ama adet tarihime 6+0 ken ultrasona göre kese 5 haftalık gözüküyor 1 hafta geriden geliyor doktor haftaya Salı tekrar çağırdı
Benim 19 mm kesemde bebek gorunmemisti bir hafta sonra tekrar gittigimde gorundu

Benim 19 mm kesemde bebek gorunmemisti bir hafta sonra tekrar gittigimde gorundu
Merhaba peki 19 mm iken yolk keseniz görünmüşmüydü. Şuan bende aynı durumdayım 19 mm kesem ama bebek ve yolk kesesi görünmedi haftaya oluşmazsa kürtaj olmam gerekiyormuş.

Merhaba peki 19 mm iken yolk keseniz görünmüşmüydü. Şuan bende aynı durumdayım 19 mm kesem ama bebek ve yolk kesesi görünmedi haftaya oluşmazsa kürtaj olmam gerekiyormuş.
Yolkda görünmemişti sadece boş kese vardı

Benim 6+0 da kese 15 mm iken ne bebek göründü ne yolk. Bomboştu. 4 gün sonra kalp atışını gördüm ama

Endişe edeceğiniz bir durum olduğunu sanmıyorum. Geç döllenmedir. Ben boş gebelik geçirdim beta bu şekilde artmadı. Bazen %10 arttı bazen %30..

Hayırlı geceler arkadaşlar ben 17 gündür adet olmadim 7.günü kan verdim gebelik çıkmadı doktor duplaston verdi ilaç bugün biti ama halen adet olmadim o gecikme süresince de hep korunmasiz ilişkiye girdik eşimle sizce hamile miyim tekrar test veriyimi?

X