Boşanmış anneler , burada toplanalım, hayatı paylaşalım !

hicbirsey hayatimizin sonu degil ayakta durmali ve mucadele etmeliyiz

bizlerde bunu yaşamak istemeyiz hiç kimsemez bebekleri babasız kalsın boşanmış olsun ama insan oğlunun başına herşey gelebilir yadırgamamak lazım..
herşeyden önce bizler güçlü olmalıyız ki ilerki yaşantılarında bebeklerimizde bizlerden bunu görüp güçlü olsunlar..
kendimiz için değilse bile bebeklerimiz için ayakta kalıp mücade etmeliyiz bize kendimizden başka kimsenin faydası yokk..

uhdecım canım nasılsın esınle ılgılı sorunların olmus yuce rabbım yardım etsın hakkınızda hayırlısı ne ıse onu versın bı sıkıntın derdın olursa yanındayım sanalda olsa kendıne cok cok ıyı bak canım

uhdecım canım nasılsın esınle ılgılı sorunların olmus yuce rabbım yardım etsın hakkınızda hayırlısı ne ıse onu versın bı sıkıntın derdın olursa yanındayım sanalda olsa kendıne cok cok ıyı bak canım

Allaha çok şükür iyiyim canım ikizlerimle hayat mücadelesi veriyorum onların sağlığı sıhhati yerinde yaa gerisi boş benim için..

eşimle aşılmaz problemler yaşadık boşanıyoruz.. bizim için böylesi hayırlıymış diyorum artık..

sen nasılsın bebişler nasıllar canım...

slm.. öncelikle merakım için özür dilerim. eşinizin 2. eşi olmanız sizde negibi bi duygu his ettiriyor ve arada çocuğunun olması sizi rahatsız ediyormu? ve eşiniz ilk eşiyle sizi hiç kıyaslıyormu yada kıyasladığı hiç oldumu? tekrar özür... inşallah eşiniz ve siz çok mutlu olursunuz...

epeydir siteye giremiyordum şimdi gördüm yazdıklarınız ı sorulara tek tek cevap vermeye çalışayayım....
ben de 5 yıl önce ayrıldım bayağı sıkıntılar yaşadım damdan düşenin halinden damdan düşer anlar misali olduk biz:))
çocuğun olması ilkin ilişkimizi yıpratır diye aklıma geldi çok düşündüm eşimi evlenmeden önce iyice tanıdım aklıma takılan tüm soruları sordum o da allah razı olsuln dürüstçe cevapladı..şu an da aksine bir durum yaşamadım...öyle bir kıyaslama yapmadı ben de yapmıyorum gerek te yok zaten herşey ortada ilk eşi ile mutlu olsaydı ayrılmazdı ben de ilk eşimle mutlu olsaydım ayrılmazdım ...herşey çok açık...
eşimle ilgili aklım da en ufak bir soru işareti olsaydı zaten onunla evlenmezdim ...sadece onsuz geçen yıllarıma üzülüyorum... keşke opnu daha önceden tanısaydım diyorum...
ama hayatta herşey oluyor işte ... ben de ilk evliliğimde yaşadığım sıkıntılardan sonra hiç mutlu olamayacakmışım gibi geliyor du o zamanlar ama öyle değil arkadaşlar ...
yeterki allah korkusu olan merhametli seni dinleyen sana değer veren bir insan çıksın karşına ...herşey çok değişiyor....
allahım herkesin kalbine göre bir evlilik nasip etsin ... herkes mutlu olsun ....

Sagolasin ama dedigim gibi bu konularda hatasi olsaydi kucukte olsa anneye vermezdi ve bunun haricinde normal bir ev hanimi asla kucaginda kucucuk bir yavruyla bu acimasiz dunyayi goze alamaz. Annelik duygusuyla yapamaz bir kere bence baba hic cabalamamis demektir

epeydir siteye giremiyoru m yazdılanları yeni gördüm herkese selam
ben eşimin çabaladığına inandım inanmasam asla onunla evlenmezdim ...
her anne de bir değil her baba da bir değil... insan olması gerekli....
çünkü yarın birgün benim de evladım olacak bana da aynısını yapar diye düşünürdüm ....
ama aklımda en ufak bir soru işareti bile yok...tüm sorularıma dürüstçe cevap verdi evliliğimiz de de aksi bir durum görmedim ...
biz artık evliyiz o benim eşim benim için dünyanın en değerli insanı ...onu çok seviyorum...
l

Merhaba
şu an burda kimse yok.Ben çok bunalmış durumdayım.Eşimle ayrılıyoruz.
Ben 5-6 senedir eşimle uğraşıyorum.Önce telde bi bayanla konuşurken yakaladım.Affettim.Ne affettimi yalvardım gitme diye.yaptım dedi.inkar etmedi.sonra bilgisayarda başkasıyla konuşmasını okudum.yazdım dedi inkaretmedi.önce kızdım,sonra yalvardım yapma diye.Ailem işe karıştı.zaten o iç güveyi gelmişti.Çok iyi bir insandı.Herkez onun gibi damadı olsun isterdi.Sonradan değişti.Ailem karıştı diye kızdı.Bir küserdi rahat 1 ay evde küs otururdu.2 tane çocuğumuz var.biri10 diğeri 8 yaşında.13 yıllık evliyiz.Yapmasın istedim.Ben onu çok sevmiştim.Bana defalarca beni sevmediğini söledi.Annesi babası hiç karışmadı.Defalarca aradım .gelin bakın konuşun dedim.gelmediler.ilgilenmediler.kendiniz konuşun dediler.
Eşim öğretmen.
okulunda dul bibayan var.onunla sırlarını paylaşıyor.istemedim.konuşsun,görüşsün.ona söledim.olmadı.öğretmenler gününde geziye gitmişler.oda varmış.fotoğraf çekinmişler bir erkek arkadaşı,o ve eski eşim diyim artık.telefonunda resmini gördüm.o damı gezideydi dedim diye bir tepki verdi sormayın.zaten bana soğuk davranıyordu.tamam bir süre ayrı yaşayalım dedi.ilk defa tamam dedim.ertesi günü ben ev buldum.biz direk ayrılalım dedi.yine tamam dedim.ertesi günü kredi kartını istedi kırdı.Ailene söleme biz birlikte ayrılcaz dedi.ailemi çağırdım akşam.gelmedi.evin yanındaki parkta oturmuş.dedem gitti aldı onu getirdi.konuştuk.babam çok güzel konuştu.malları pay ettik.hadi bakalım dedi.evden gönderdik.ertesi gün kapı kilidini değiştirdik.hafta sonu eşyasından bir kaç parça alıcakmış ben dedim hepsini al .ben topladım.kapıya koydum.arkadaşlarıyla geldi aldı.
hafta sonları çocukları alıp gezdiriyordu.sonraki hafta sonu geldi çocukları aldı.o hafta içi kargoyla ona tüy dökücü ilaç gelmiş eve.onu almayı unuttular diye diafondan kızıma söledim.o da pencereden at dedi.attım kırılmış.bana telefon açıp hakaret etti.bende kızları geri çağırdım.aldım içeri vermiyorum dedim.bu içeri geldi beni sıkıştırdı tokat attı.ben sinir krizi geçirdim.çocuklar yanımızda.bu sonra başladı özürdilemeye.çocukları alcakmış.yok dedim bağırdım gitti.
sonra dava açmak için avukata gittik.anlaşmalı olarak boşanıcaz.nasıl koşturuyor evrakları hazırlıycam diye.iş yerimde imza almaya geldi herkez onu kınadı.o koşturmasına.
çocuklarıyla ilgili.(Allahtan)
kızlar ben çok üzülüyorum.Ben bu hale gelmek hiç istemedim.Benimle konuşun lütfen.

Merhaba
Ben 5-6 senedir eşimle uğraşıyorum.Önce telde bi bayanla konuşurken yakaladım.Affettim.Ne affettimi yalvardım gitme diye.yaptım dedi.inkar etmedi.sonra bilgisayarda başkasıyla konuşmasını okudum.yazdım dedi inkaretmedi.önce kızdım,sonra yalvardım yapma diye.Ailem işe karıştı.zaten o iç güveyi gelmişti.Çok iyi bir insandı.Herkez onun gibi damadı olsun isterdi.Sonradan değişti.Ailem karıştı diye kızdı.Bir küserdi rahat 1 ay evde küs otururdu.2 tane çocuğumuz var.biri10 diğeri 8 yaşında.13 yıllık evliyiz.Yapmasın istedim.Ben onu çok sevmiştim.Bana defalarca beni sevmediğini söledi.Annesi babası hiç karışmadı.Defalarca aradım .gelin bakın konuşun dedim.gelmediler.ilgilenmediler.kendiniz konuşun dediler.
Eşim öğretmen.
okulunda dul bibayan var.onunla sırlarını paylaşıyor.istemedim.konuşsun,görüşsün.ona söledim.olmadı.öğretmenler gününde geziye gitmişler.oda varmış.fotoğraf çekinmişler bir erkek arkadaşı,o ve eski eşim diyim artık.telefonunda resmini gördüm.o damı gezideydi dedim diye bir tepki verdi sormayın.zaten bana soğuk davranıyordu.tamam bir süre ayrı yaşayalım dedi.ilk defa tamam dedim.ertesi günü ben ev buldum.biz direk ayrılalım dedi.yine tamam dedim.ertesi günü kredi kartını istedi kırdı.Ailene söleme biz birlikte ayrılcaz dedi.ailemi çağırdım akşam.gelmedi.evin yanındaki parkta oturmuş.dedem gitti aldı onu getirdi.konuştuk.babam çok güzel konuştu.malları pay ettik.hadi bakalım dedi.evden gönderdik.ertesi gün kapı kilidini değiştirdik.hafta sonu eşyasından bir kaç parça alıcakmış ben dedim hepsini al .ben topladım.kapıya koydum.arkadaşlarıyla geldi aldı.
hafta sonları çocukları alıp gezdiriyordu.sonraki hafta sonu geldi çocukları aldı.o hafta içi kargoyla ona tüy dökücü ilaç gelmiş eve.onu almayı unuttular diye diafondan kızıma söledim.o da pencereden at dedi.attım kırılmış.bana telefon açıp hakaret etti.bende kızları geri çağırdım.aldım içeri vermiyorum dedim.bu içeri geldi beni sıkıştırdı tokat attı.ben sinir krizi geçirdim.çocuklar yanımızda.bu sonra başladı özürdilemeye.çocukları alcakmış.yok dedim bağırdım gitti.
sonra dava açmak için avukata gittik.anlaşmalı olarak boşanıcaz.nasıl koşturuyor evrakları hazırlıycam diye.iş yerimde imza almaya geldi herkez onu kınadı.o koşturmasına.
kızlar ben çok üzülüyorum.Ben bu hale gelmek hiç istemedim.Benimle konuşun lütfen.

allah hakkında hayırlısını versin canım. tabiki çoook zor bi durum, atalarımız derkieşşeğin önüne yemini fazla verirsen seni tekmeler... bizimkiside bu hesap canım fazla ilgi sevgi bunaltıyor. allah önce çocuklarının sonrada senin hakkında hayırlı olanı versin, hakkına hayırlı olanıda gönlüne razı eylesin canımm... nedenir ki...:KK43:

Merhaba
Eşim öğretmen.

Allah hakkınızda hayırlısını nasip eder inşallah.üzülmeden olur mu hiç üzüleceksin elbette,ama birgün mutsuz geçirdiğin yıllarına da üzüleceksin unutma..ve o adamın çocuklarının önünde kaygısızca bunları yaşatmasına fırsat verdiğin için de..ve birgün böyle bir insanı sevdiğin,belki de sevdiğini zannettiğin için.ama bunların bir sonu yok elbette,geçmiş için üzülürsek sürekli bugünümüz olamaz değil mi?bence sen fazlasıyla takıntı yapmışsın adamı,ya da yedirememişsin belki de bilmiyorum,tanı koyabilecek değilim.ama her ne yapıyorsan aşırıya kaçmışsın.klasik olacak ama ailen yanında,işin var,çocukların az çok başlarını kurtarmaya başlamışlar,bunlar önemli..kendin ve çocukların için ne yapman gerekiyor şu an da ona odaklan.pişman olur mu eşin?kesin bir cevap elbette mümkün değil ama pişman olma ihtimali var.çünkü çocuklarıyla süslediği aile tablosunu özleyecektir,bir süre özgürlüğü ya da çok istediği herneyse yaşadıktan sonra kafasında tasarladığı kadar mükemmel olmadığını anlayacaktır.hiçbirşey mükemmel değil sonuçta.ama bu ilişki bitmiş bunu kabullen bence,birgün pişman olsa da yaşadığınız her kötü şey aranızda mesafe olacaktır.ben fikrimi söyledim,ben de ayrılığın acısını yaşayan gururu kırılmış bir kadınım,hayat senin..

allah hakkında hayırlısını versin canım. tabiki çoook zor bi durum, atalarımız derkieşşeğin önüne yemini fazla verirsen seni tekmeler... bizimkiside bu hesap canım fazla ilgi sevgi bunaltıyor. allah önce çocuklarının sonrada senin hakkında hayırlı olanı versin, hakkına hayırlı olanıda gönlüne razı eylesin canımm... nedenir ki...:KK43:

''hakkına hayırlı olanı gönlüne razı eylesin'' çok tatlı bir ifade yaa..

Allah hakkınızda hayırlısını nasip eder inşallah.üzülmeden olur mu hiç üzüleceksin elbette,ama birgün mutsuz geçirdiğin yıllarına da üzüleceksin unutma..ve o adamın çocuklarının önünde kaygısızca bunları yaşatmasına fırsat verdiğin için de..ve birgün böyle bir insanı sevdiğin,belki de sevdiğini zannettiğin için.ama bunların bir sonu yok elbette,geçmiş için üzülürsek sürekli bugünümüz olamaz değil mi?bence sen fazlasıyla takıntı yapmışsın adamı,ya da yedirememişsin belki de bilmiyorum,tanı koyabilecek değilim.ama her ne yapıyorsan aşırıya kaçmışsın.klasik olacak ama ailen yanında,işin var,çocukların az çok başlarını kurtarmaya başlamışlar,bunlar önemli..kendin ve çocukların için ne yapman gerekiyor şu an da ona odaklan.pişman olur mu eşin?kesin bir cevap elbette mümkün değil ama pişman olma ihtimali var.çünkü çocuklarıyla süslediği aile tablosunu özleyecektir,bir süre özgürlüğü ya da çok istediği herneyse yaşadıktan sonra kafasında tasarladığı kadar mükemmel olmadığını anlayacaktır.hiçbirşey mükemmel değil sonuçta.ama bu ilişki bitmiş bunu kabullen bence,birgün pişman olsa da yaşadığınız her kötü şey aranızda mesafe olacaktır.ben fikrimi söyledim,ben de ayrılığın acısını yaşayan gururu kırılmış bir kadınım,hayat senin..

Arkadaşlar haklısınız.Valla 6 senedir bu adamla uğraşıyorum.Ama hala üzülüyorum.kendimi zaman zaman yanlız hissediyorum.Sanki yanımda olsa bana destek olmayan bir adamdı .Kendimi ne kadar kaptırmışım ona.Haklısınız durumumda bi zorluk yok.Çalışıyorum,ailem yanımda çocuklarım yanımda ama böyle olmamalıydı diyorum hep.Belkide ben onu çok sevdim oda bunu kaldıramadı.Fazla sorumluluk verdim onu severek.sokakta yürürken bayanlara bakıyorum.ben çirkin değilim aslında güzel özelliklerimde var.ama mutsuzum.yada eşimi yanımda tutamadım.aile olamadım.ama o çirkin kadınlar yada beceriksizler ne kadar kıymetli oluyor.Bu da benim kaderim mi.

Son düzenleme:

Geçen cumartesi kızları aldı.gezdirmek için.kitap getirmiş.Kızlar almışlar akşam okuduk.sonra okunmuş kitap olduğunu farkettim.ertesi günü kızıma dedimki bak bakalım üstünde isim varmı.baktıki üstünde isim var.faceten isime baktımki o istemediğim kadının kızının kitabıymış.akşam kızları aradı .bende aldım sen maksuzmu yapıyorsun dedim.sen artıkları kullanırsın onlar sana layık dedim.o kadının kızına babalık yap dedim.kapattım.mesaj atmış.saçmalıklarım yüzünden neden kızlarla konuşmasına engel oluyomuşum.(teyzemin kızının)alaranın kıyafetlerini giydiriyomuşum kızlara onlar artık değilmiymiş.kadın evinde tadilat yaptırıyomuş kitapları getirmiş ne yani ben bu güzel kitapları alamam ancak paraylamı alabilirim deseymiş.
yaaaa anlamıyorum.benim bu kadını sevmeddiğimi 10 binkere söledim.adam hala o kadının kitaplarını kızlara gönderiyo buna ne denir ki?

Geçen cumartesi kızları aldı.gezdirmek için.kitap getirmiş.Kızlar almışlar akşam okuduk.sonra okunmuş kitap olduğunu farkettim.ertesi günü kızıma dedimki bak bakalım üstünde isim varmı.baktıki üstünde isim var.faceten isime baktımki o istemediğim kadının kızının kitabıymış.akşam kızları aradı .bende aldım sen maksuzmu yapıyorsun dedim.sen artıkları kullanırsın onlar sana layık dedim.o kadının kızına babalık yap dedim.kapattım.mesaj atmış.saçmalıklarım yüzünden neden kızlarla konuşmasına engel oluyomuşum.(teyzemin kızının)alaranın kıyafetlerini giydiriyomuşum kızlara onlar artık değilmiymiş.kadın evinde tadilat yaptırıyomuş kitapları getirmiş ne yani ben bu güzel kitapları alamam ancak paraylamı alabilirim deseymiş.
yaaaa anlamıyorum.benim bu kadını sevmeddiğimi 10 binkere söledim.adam hala o kadının kitaplarını kızlara gönderiyo buna ne denir ki?[/

burada bu konuyu paylaşmak istemenden cesaret aldığımı belirterek,sana öncelikli tavsiyem eşinle telefonla ya da yüzyüze ne sorun tartışma yaşarsanız yaşayın mümkün olduğunca çocukların buna ne ortak olsun ne tanık olsun,bu biten evlilikten en az yara almaları ayrılma aşamasının en önemli konusu olmalı bence.çünkü biz ayrılırız üç beş zaman sonra başkalarıyla ilişkiler yaşayabilir mutlu olabilir ve bu evlilikle ilgili acıları mazide bırakabiliriz ama çocuklar için öyle değil maalesef,beyinlerinde kodlanacak herhangi bir acı yaşamını etkileyebilir Allah korusun çocuklarımızı.İkinci olarak benim de kolaylıkla uygulayamadığım ama başarmaya uğraştığım bir davranış şeklini sana tavsiye edicem,cool ol,lütfen.yani o kadının çocuğunun kitabıymış,nasıl verirmiş,işte nasılmış niçinmiş söylendin de ne oldu,sorunlu kadın oldun,bi huzur vermedi oldun,kötü anne oldun.ama bu şekilde davranmasaydın ne olacaktı,çocuğun kitabı okuyacaktı sadece,sorun çıkaran olmayacaktın,ayrıca kitaplar bir kere okunup rafa kalkmamalı bence de,o kadının çocuğunun kitabıymış,önemseme.bak böyle onun hayatına aldırmaz,kendi yoluna yaşamına bakan bir kadın olduğunda değerin nasıl artacak.eşinizle bir araya gelmeniz açısından demiyorum,ayrı olsanız bile sana saygı ve ilgi duyacak,erkekler böyle..bu arada kendini başka kadınlarla ve onların hayatlarıyla kıyaslaman gayet normal,ben de yaşıyorum.mesela diyorum ki,bak ben bu kadından daha güzelim ama eşinden nasıl ilgi görüyor,ben neden bunu haketmedim gibi..ama işte bu bileşke bu kadar basit değil sanırım.çok iyi görünen evlilikler fos olabiliyor,bizden fiziken daha vasat olan kadınlar diğer özellikleriyle bizden daha güzel olabiliyor,kimi koca çapkınken kimisi gözünü dışarıya kaçırmıyor elindekiyle mutlu olmayı biliyor,ha bir de kader de var tabi,var da var işte..

yaklaşık 9 aydır ayrıyız bu süreç içerisinde ne k.validem nede k.pederim arayıp sormadılar ellerine boşanma kağıdı gidince tutuşup aramaya başladılar rica ediyolar davadan vazgeçmem için oğulları çok kötüymüş hem kendisine hemde onlara çektiriyormuş...

9 yıldır bana çektiriyor feryatlarımı duymadınız ilgilenmediniz hepsini geçtim son 9 aydır hiç arayıp sormadınız dedim hadi beni sildiniz 2 tane yavrunuz vardı çok kötü dönemler geçirdik sağlık problemleri vardı geçmiş olsun bile deyip aramadınız şimdi oğlunuz size çektiriyor diyemi arıyosunuz dedim sadece haklısın diyebildi k. pederim..
sen rahatsın şimdi bizim başımıza geldi oğlan çok çektiriyor diyorlar inanın ne diyecegimi bilemedim kendi evlatları onlara çektiriyor diye resmen bana al bunu başımızdan diyecekler..
eşime gelince boşanma kağıdını aldıktan sonra 20 gün aramadı, idrak edemedi herhalde yaşananları diye düşünürken yılbaşı akşamı aradı..

boşanmayacagım diye aglıyor zora sokuyor herşeyi, hayatına kimseyi alma alırsan onuda senide kendimide öldürürüm diye tehditler savuruyor ömür boyu onunla olacakmışım akıllanmış falan filan..
sanki hiçbir şey olmamış gibi canım aşkım diye hitap ediyor 9 yıldır nerdeydi kiii???
bu söylediklerine,yaptıklarına ben inanıyormuyum ASLA....

Dün emniyetten polis geldi dava ile ilgili sorular sordu, eşiniz şuan çalışmıyor siz çalışıyorsunuz ve sizden nafaka talep ederse alır dediler. Sonuçta ben gurbette yanlız başıma iki bebeğimle yaşam mücadelesi verirken birde ona nafakamı verecegim karmakarışık oldum bir anda...
gerçekten istermi nafaka avukatımla henüz görüşmedim bakalım o ne diyecek....

yaklaşık 9 aydır ayrıyız bu süreç içerisinde ne k.validem nede k.pederim arayıp sormadılar ellerine boşanma kağıdı gidince tutuşup aramaya başladılar rica ediyolar davadan vazgeçmem için oğulları çok kötüymüş hem kendisine hemde onlara çektiriyormuş...

9 yıldır bana çektiriyor feryatlarımı duymadınız ilgilenmediniz hepsini geçtim son 9 aydır hiç arayıp sormadınız dedim hadi beni sildiniz 2 tane yavrunuz vardı çok kötü dönemler geçirdik sağlık problemleri vardı geçmiş olsun bile deyip aramadınız şimdi oğlunuz size çektiriyor diyemi arıyosunuz dedim sadece haklısın diyebildi k. pederim..
sen rahatsın şimdi bizim başımıza geldi oğlan çok çektiriyor diyorlar inanın ne diyecegimi bilemedim kendi evlatları onlara çektiriyor diye resmen bana al bunu başımızdan diyecekler..
eşime gelince boşanma kağıdını aldıktan sonra 20 gün aramadı, idrak edemedi herhalde yaşananları diye düşünürken yılbaşı akşamı aradı..

boşanmayacagım diye aglıyor zora sokuyor herşeyi, hayatına kimseyi alma alırsan onuda senide kendimide öldürürüm diye tehditler savuruyor ömür boyu onunla olacakmışım akıllanmış falan filan..
sanki hiçbir şey olmamış gibi canım aşkım diye hitap ediyor 9 yıldır nerdeydi kiii???

Dün emniyetten polis geldi dava ile ilgili sorular sordu, eşiniz şuan çalışmıyor siz çalışıyorsunuz ve sizden nafaka talep ederse alır dediler. Sonuçta ben gurbette yanlız başıma iki bebeğimle yaşam mücadelesi verirken birde ona nafakamı verecegim karmakarışık oldum bir anda...

Çok ilginç yaaa.Yani adamı senelerce çek.Sonra çocuklar sana kalacak.Ayrılacaksın ve çalışmıyor diye para ödeyeceksin.Yok böle bişey yaaa.ne parası ödeyeceksinki çocuklar sende?Bi avukata sormak lazım.

Çok ilginç yaaa.Yani adamı senelerce çek.Sonra çocuklar sana kalacak.Ayrılacaksın ve çalışmıyor diye para ödeyeceksin.Yok böle bişey yaaa.ne parası ödeyeceksinki çocuklar sende?Bi avukata sormak lazım.

görüştüm avukatımla hakim kusura bakar dedi adam bebeklerini bırakıp, işinden istafa edip, üstelik kumar gibi bir illet varken ortada kalkıpta ona nafaka vereceksin demez dedi asla öyle birşey olamaz dedi.bunu söyleyenler boşboğaz insanlar onlar nerden biliyor bunları dedi.. içim rahatladı arkadaşım..
boşanmak değilde beni yıpratan geçen bu süreç baya zorlu olacaga benzer hakkımızda hayırlısı olsun inş..

bende bu hafta içinde boşanma davasını açacağım. karşı taraftan bekliyordum boşanalım deyip duran oydu ama hala ne yaptığı belli değil, bir ayrılalım diyor bana saçma sapan bir protokol gönderiyor bir özür dile seni affedeyim diyor halbuki onun bana ve aileme özür borcu var. moralim çok bozuk sürekli ağlama halindeyim. onca şeye rağmen hala ayrılmak istemiyorum ama birarayada gelmemiz mümkün değil artık yani ayrılmak zorundayım.

polis neden geldi merak ettim. hakim araştırılmasınımı istedi acaba?

bende bu hafta içinde boşanma davasını açacağım. karşı taraftan bekliyordum boşanalım deyip duran oydu ama hala ne yaptığı belli değil, bir ayrılalım diyor bana saçma sapan bir protokol gönderiyor bir özür dile seni affedeyim diyor halbuki onun bana ve aileme özür borcu var. moralim çok bozuk sürekli ağlama halindeyim. onca şeye rağmen hala ayrılmak istemiyorum ama birarayada gelmemiz mümkün değil artık yani ayrılmak zorundayım.

polis neden geldi merak ettim. hakim araştırılmasınımı istedi acaba?

kimse boşanmak istemez ama olaylar insanları öyle bir noktaya getiriyor ki artık tek çare boşanmak kalıyor Allahım hepimizin yardımcısı olsun..
erkeklerin ne yapacagı hiç belli olmuyor ki canım bir dedikleri diğerini tutmuyor onun için güvenme derim ben.
benimkide ilk başta boşanalım demişti şimdi yalvarıyor bitmesin diye sanıyolarki vazgeçilmezler...

velayet davasıda boşanma davası ile bir devam ediyomuş gelen polisler bebeklerimin bakımlarına benim maddi gücüme bakabilecekmiyim bakamayacakmıyım bebeklerin şimdiki durumları nasıl onlar için geldiler bakıp tutanak tuttular artık mahkeme gününü bekliyorum 10 gün içerisinde belli olur dediler tarih
daha fazla yıpranmadan bu sürecide bir atlatsaydık başka birşey istemiyorum...

X