Brazil Butt Lift & Jillian Killer Buns&Thigs

3 haftadır, brazil butt liftin programını uyguluyorum, kendime göre ayarladım. Sağolsun derya sayesinde başladım. Rio extreme, tummy tuck, abs rapido, upper cuts, bum bum rapido. Bunları haftada 3 güne yaydım. 1 günde kardiyo yapıyorum. :KK52::KK52: Gerçekten çok güzel bir program.

Cnm cok sevindim brazilciler cogaldi yani.Brazilin benim icin ozel yeri var.Tilkinin donup dolacacagi yer kurkcu dukkani diye bosa dememisler.O kadar video yaptim olmadi.Brazile donucem yine Ramazan ciksin ondan sonra.Haftada 2 gun yapsam pilates ve call ile yeter bana.Tek yaparsam iyice dolgunlasirim.Yag da yakmak lazim.Bugun kot giydim kalcalarim guzel sekil almis brazille daraltip yuvarlaklasirsa tamamdir.Su yeni versiyonu master seriesin linklerini bulamadim.

Aynen cnm guzel program sonuclari bizimle paylasirsan cok sevinirim.

Sagol cnm benim.10 gunde 10 yas gencles videosu cnm 21 e tamamladigimda superi var ona gecmeyi dusunuyorum.İnan sonuc aldikca devam etmek istiyorum.Belim karnim inceldi otururken katli karnim yok icine goctu sanki.Kalcam kalkmaya basladi tavsiye ediyorum tecrube etmesem inanmazdim.Pilatesle 1 ayda aldigin sonucu call ile ilk haftada almaya basladim.

Lioncum o bende yok forumda verilen linkleri indiremiyorum. Baska nerden bulabilirim. Bende evolution var.

Lioncum o bende yok forumda verilen linkleri indiremiyorum. Baska nerden bulabilirim. Bende evolution var.

Cnm telden girdigim icin link ekleyemiyorum ama google dan callenetics indir diye arattiginda cikiyo hatta turkce dublajida var.Bilgisayardan gonderirdim linki internete telden giriyorum ancak.

Cnm cok sevindim brazilciler cogaldi yani.Brazilin benim icin ozel yeri var.Tilkinin donup dolacacagi yer kurkcu dukkani diye bosa dememisler.O kadar video yaptim olmadi.Brazile donucem yine Ramazan ciksin ondan sonra.Haftada 2 gun yapsam pilates ve call ile yeter bana.Tek yaparsam iyice dolgunlasirim.Yag da yakmak lazim.Bugun kot giydim kalcalarim guzel sekil almis brazille daraltip yuvarlaklasirsa tamamdir.Su yeni versiyonu master seriesin linklerini bulamadim.

Ramazana göre azalttım bende sadece 3 gün. Aslında ramazandan sonra da 5-6 güne çıkartmak istemiyorum sporumu. Yeni versiyonda mı varmış. Araştırmak lazım. :KK52:

Cnm brazil linkleri ilk sayfada var olmazsa googleda brazil butt lift torrent yazarsan indirme linkleri cikar.High&thigh videosu hem daralmani hem sikilasmani hem adi ustunde yuksek ve sıkı demek.Devamini getirirsen 4.haftada sonuclari gormeye baslarsin bum bum videosu kalcayi kaldiriyo ve yukseltiyo.Ben ic bacagimi call ile bugun 15.gunum olacak faydasini gordum.Call ile hizli sonuc aliyorum bacaklarimdaki farki goruyorum artik.O yuzden call ile destekle diyorum aylardir spor yaptigim halde sonuc alamadigim gibi kalin kasli bi bacak oldu.Call da sikilasti tenim purussuzlesmeye basladi yagli goruntu azaliyo sanki bir beden incelmis gibi duruyorum.Rica ederim cnm yardimci olabildiysem ne mutlu.
High tight daralmayı sağlıyorsa ben o zaman sadece bum bum rapido ve bum bum yapayım. Zaten dar, iyice küçültmeyelim. Benim büyütmeye ihtiyacım var. :)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Brazilde cardio axe var onu da yapabilirsin, kardiyo olarak. İlk hafta onu yaptım kardiyo olarak, sonra keira lashae diye bir dansçının videolarını indirdim onları değişimli yapacağım. Haftada 1 gün kardiyo yapıyorum. Kilo sorunu olanlar daha fazla yapmalı ama. Ben kas olsun istiyorum. Kas oluşunca sevdim, benim için biraz daha olmasının sakıncası yok. :)

High tight daralmayı sağlıyorsa ben o zaman sadece bum bum rapido ve bum bum yapayım. Zaten dar, iyice küçültmeyelim. Benim büyütmeye ihtiyacım var. :)

Cnm high videosunun sonunda da kalca diklestiren harekette var.kafan karismasi herkesin vucudunda farkli sekil aliyo vucut tipin nyse kimilerini daraltiyo kimilerini dolgunlastiriyo bende daraltti ondan oyle yazdim.Mesela daraltirken kalcayida sivriltebiliyo bazilarinin kalca yapisi sivri kimi yayvan bu videolar daha guzel sekle sokuyo.Sende aksi bi durum olmaz before after resimlerini incele.

Brazilde cardio axe var onu da yapabilirsin, kardiyo olarak. İlk hafta onu yaptım kardiyo olarak, sonra keira lashae diye bir dansçının videolarını indirdim onları değişimli yapacağım. Haftada 1 gün kardiyo yapıyorum. Kilo sorunu olanlar daha fazla yapmalı ama. Ben kas olsun istiyorum. Kas oluşunca sevdim, benim için biraz daha olmasının sakıncası yok. :)

.
Brazil deki cardio exe den sıkıldim ayak uyduramadim sinir oldum yapmadim bi daha.Baska videolara baktim bisikletim var zaten gunluk hayatimda asansor yerine merdiven kullanmak yuruyus vs de olur.İsyerim kacinci katta yuksekteyim merdivenle ciksam hergun dal gibi olurum.

.
Brazil deki cardio exe den sıkıldim ayak uyduramadim sinir oldum yapmadim bi daha.Baska videolara baktim bisikletim var zaten gunluk hayatimda asansor yerine merdiven kullanmak yuruyus vs de olur.İsyerim kacinci katta yuksekteyim merdivenle ciksam hergun dal gibi olurum.
Bende squat içeren ddans videoları indirdim, her hafta farklı yapıyorum. :KK9:

Son düzenleme:
Merhaba arkadaşlar brazill butta 2 hatfayı devirdim 3.haftaya girdim ben sadece hight & thigt olanı yapıyorum basenlerim çok geniş ramazan dolayısıyla sadece bölgesel çalışıyorum sizce daraltıp şekle sokar mı ? tatile gitmeden şekilli olsunlar :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

Merhaba arkadaşlar brazill butta 2 hatfayı devirdim 3.haftaya girdim ben sadece hight & thigt olanı yapıyorum basenlerim çok geniş ramazan dolayısıyla sadece bölgesel çalışıyorum sizce daraltıp şekle sokar mı ? tatile gitmeden şekilli olsunlar :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

İstedigin sonucu alirsin merak etme.Yaninda call da oneririm hizli sonuc veriyo, call inceltirken brazil de sekil verir ikisi bir arada daha guzel olur.

İstedigin sonucu alirsin merak etme.Yaninda call da oneririm hizli sonuc veriyo, call inceltirken brazil de sekil verir ikisi bir arada daha guzel olur.

cevabın için çok teşekkür ederim call hiç yapmadım denemek isterim genelde leslienin son çıkardığı firm videosunu yapıyordum call'ın 10 yaş gençleş videosu var türkçe dublaj o olur mu ?

lioncuyum call denemeye çalıştım ama çok sıkıcı bugün cardio axe ve hıgh tight olanı yaptım 4.haftadayım ilk 3 hafta high olanı bu haftada biraz daha çeşitlendirdim abs rapido ,rio extreme , cardio olanı yaptım bayramda ara verip daha sonra devam edeceyim şuan etki yok ama olacağını hissediyorum güzel çalışmalar var 2 yıl leslie yaptım eylül ayına kadar brazil yapmayı düşünüyorum bakalım

lioncuyum call denemeye çalıştım ama çok sıkıcı bugün cardio axe ve hıgh tight olanı yaptım 4.haftadayım ilk 3 hafta high olanı bu haftada biraz daha çeşitlendirdim abs rapido ,rio extreme , cardio olanı yaptım bayramda ara verip daha sonra devam edeceyim şuan etki yok ama olacağını hissediyorum güzel çalışmalar var 2 yıl leslie yaptım eylül ayına kadar brazil yapmayı düşünüyorum bakalım

Cnm sıkıci buluyorsan yapma en iyisi.Zevk aldigin keyif aldigin seyi yap.Brazil de guzel istikrar saglamissin devam et muhakkak sonucunu gorursun sabirli ol cnm.Her aynaya baktigimda kalcama bakiyorum ya illa brazil aklimda can atiyorum baslamak icin cunku kalcayi ve bacaklari icten toparliyo call yapamiyorsan pilates ile destekle ama.haftada iki gun bile yeter kaslarinin uzamasi ve incelmen icin.

Callanetics'e ben de başladım. Brazil Butt Lift'e ara verdim, callandan sonra tekrar dönerim herhalde. Ama callan'da kalça hareketlerini yapmıyorum, sadece karın hareketlerini yapıyorum. Kalçayı küçültüyor galiba. Ne yapsam hepsini mi eklesem, küçük kalçayı da küçültür mü acaba? Birde 8 minute buns, kalça egzersiziyle birlikte yaptım ama aklım callandaki hareketlerde kaldı. Kalça çok güzel kalkmış fotolarda ama biraz düzleşmiş gibi.

Son düzenleme:
Callanetics'e ben de başladım. Brazil Butt Lift'e ara verdim, callandan sonra tekrar dönerim herhalde. Ama callan'da kalça hareketlerini yapmıyorum, sadece karın hareketlerini yapıyorum. Kalçayı küçültüyor galiba. Ne yapsam hepsini mi eklesem, küçük kalçayı da küçültür mü acaba? Birde 8 minute buns, kalça egzersiziyle birlikte yaptım ama aklım callandaki hareketlerde kaldı. Kalça çok güzel kalkmış fotolarda ama biraz düzleşmiş gibi.

Oldu olacak ben de itiraf edeyim bari 8 gunden beri call karin hareketlerini yapiyorum 2.5 cm farketti karnimda. Kalca hareketlerinden ben de cekiniyorum popomu yassilastirir diye.

Oldu olacak ben de itiraf edeyim bari 8 gunden beri call karin hareketlerini yapiyorum 2.5 cm farketti karnimda. Kalca hareketlerinden ben de cekiniyorum popomu yassilastirir diye.

:KK9::KK9::KK9: Ben dayanamadım. :KK52: Kalça hareketlerinde şüpheli olduğum ve merak ettiğim için. Ama yapmamaya karar verdim. Şu pelvis germeleri de galiba karın için iyiymiş, neyse hiç kafamızı bulandırmayalım. Artık karın hareketlerini tam olarak yapabiliyorum. Önce acı üst karında oluyor, sanki yavaşca aşağıya iniyor. Ama acıya bazen dayanamayınca ara veriyorum. Alt karna etkisi olacak mı bilemiyorum.
Ben biraz barfiksime asılı kalmaya çalışayım, callanın kitabında vardı. :)

Son düzenleme:
:KK9::KK9::KK9: Ben dayanamadım. :KK52: Kalça hareketlerinde şüpheli olduğum ve merak ettiğim için. Ama yapmamaya karar verdim. Şu pelvis germeleri de galiba karın için iyiymiş, neyse hiç kafamızı bulandırmayalım. Artık karın hareketlerini tam olarak yapabiliyorum. Önce acı üst karında oluyor, sanki yavaşca aşağıya iniyor. Ama acıya bazen dayanamayınca ara veriyorum. Alt karna etkisi olacak mı bilemiyorum.
Ben biraz barfiksime asılı kalmaya çalışayım, callanın kitabında vardı. :)

Ben arada bir tum programi da yapmak istiyorum ama en sik karin hareketlerini yapacagim hazir fayda gormeye baslamisken.

X